تبديل Phpbb به وي بوليتن ؟

f.moradi

Member
من دنبال رهنماي تنديل هستم كه Phpbb رو به وي بوليتن تبديل كنم
اون imexporter رو هم كه خود وي بي ميده امتحان كردم ولي نميشه
كسي راهنمايي قدم به قدمي نداره ؟
ممنون

Parham

Well-Known Member
با استفاده از Impex میتونی‌ این کار را انجام بدی ، هنگامی‌ که vBulletin را می‌ خری میتونی‌ به همراه اون Impex هم بگیری که بانک اطلاعاتی‌ خودت را تبدیل کنی‌ ...

f.moradi

Member
اينجا كسي impex رو براي دانلود نداره ؟ چ.ن نسخه اي كه من از يجا دانلود كردم خراب بود و در موقع اكستركت ارور ميداد

Parham

Well-Known Member
شما وقتی‌ این برنامه را می خری روی خود اون میتونی‌ Impex هم بگیری !

f.moradi

Member
مشكل اينه كه من impex سالم هم گير آوردم و با تمام آموزشهايي كه تو خود سايت وي بي بود پيش رفتم و فايل config رو تنظيم كردم و فايلهاشو هم شر جاي خودش
اما باز نميشه يه گزينه import مياره تو cp مدير كه روي اون كليك ميشه پيام there is slight problem with your database an emai dispatched ...... كه معلومه با ديتا بيس نتونسته وصل بشه
من اين كارها رو رو لوكال دارم تست ميكنم

f.moradi

Member
من اينو حتي رو هاست هم امتحان كرد ولي نميشه همون ارور رو ميده There seems to have been a slight problem with the database.
Please try again by pressing the refresh button in your browser.

An E-Mail has been dispatched to our Technical Staff, who you can also contact if the problem persists.

We apologise for any inconvenience.
كسي نيست جواب بده من 3 روزه اينو پست كرد !111111

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز در سایت اصلی‌ برنامه پست بزنین اونجا بهتر کمکتون می‌کنن و در شرایطی‌ هم خودشون برای شما تصحیح میکنند !

Parham

Well-Known Member
خوب معلومه دوست عزیز ... زمانی‌ که برنامه را بخری بهت جواب میدن ، به هر حال من هم فکر می‌کردم که شما لایسنس داری ... امیدوارم دوستان دیگه به شما کمک کنن !

f.moradi

Member
بصورت دستي چي يعني از طرق mysql و phpmyadmin ميشه منتقل كرد؟
من فقط دياهاي اصلي phpbb مثل يوزها و پستها رو ميخوام انتقال بدم همين

f.moradi

Member
ايمپكس رو روي لوكال ميشه امتحان كرد ؟
چ.ون من هر كاري كردم نشد در صورتي كه همه ميگن راحت بايد كار كنه

Parham

Well-Known Member
بله دوست عزیز باید یک Source داشته باشی‌ و یک Target که حالا می‌تونه دوتا انجمن شما هم روی یک دیتابیس باشه دوست عزیز به هر حال به راحتی‌ با تغییر تنظیمات Impex دوتا دیتابیس را بهم تبدیل کنی‌ ...

f.moradi

Member
من هر كاري كردم نشد
تنظيملت رو هم چك كردم 2 تا ديتا بيس هم روي لوكال هست و با easyphp اجرا ميشن

Parham

Well-Known Member
شما راهنمای Impex را بخون حتما به جواب میرسی‌ دوست عزیز باید فایل تنظیمات مربوط به Impex را درست تنظیم کنی‌ دوست عزیز من همینجوری که نمیتونم بفهمم مشکل شما از کدوم قسمت هستش !

siasat

Member
با سلام
چگونه ميتوان راهنماي كاملي براي استفاده از برنامه Impex به زبان فارسي بدست آورد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا