تبديل Cpanel به Lxadmin يا Direct admin

mehrdxd

Member
اگه خواسته باشيم cpanelرو به Lxadmin يا direct admin تبديل كنيم بايد چي كار كنيم ؟
بايد با سرور تماس بگيريم يا خودمون مي تونيم اينكارو انجام بديم
تا حالا كسي اين كارو كرده؟

spsgorgan

Active Member
دوست عزیز آیا lxadmin روی سرور ویندوز سرور 2008 هم میشینه ؟ اگر نه دوستان چه چیزی مناسب این نوع سرور میدونن ؟ میخوام مثل lxadmin داحت,مناسب و بدون تحریم باشه

Mozafary

Member
دوست عزیز آیا lxadmin روی سرور ویندوز سرور 2008 هم میشینه ؟ اگر نه دوستان چه چیزی مناسب این نوع سرور میدونن ؟ میخوام مثل lxadmin داحت,مناسب و بدون تحریم باشه

نسخه ی نهایی برای windows2008 از سوی کنترل پنلها (تا جایی من اطلاع دارم) ارایه نشده و اغلب نسخه های ازمایشی رو منتشر کردن. استفاده از Helm پیشنهاد میشه بر روی Windows مشکلات مربوط به تحریم رو هم نداره.

Mozafary

Member
helm كرك شده نداره؟
قيمتش نمي دونيد چنده؟

Helm کرک نداره ممکنه که null شده داشته باشه. اما خریدش توصیه میشه،هم برای پشتیبانی و هم بروزرسانی.
نسخه ماهیانه که مستقیم از webhostautomation.com خریداری بشه 50$ هست.
مطلع باشید اغلب کنترل پنلهای بزرگ مانند helm و plesk توسط parallel خریداری شدند و احتمالا در نسخه های بعدی خیلی از کنترل پنلها بهم نزدیک . شبیه خواهند شد.

mehriz

Active Member
با سلام
در چگونگي تبديل cpanel به Lxadmin دوستان ميتونند توضيحي بدهند . در مورد ترانسفر كردن و....

webmaster

Member
با سلام
در چگونگي تبديل cpanel به Lxadmin دوستان ميتونند توضيحي بدهند . در مورد ترانسفر كردن و....
تبدیل CPanel به LXadmin باید بصورت دستی انجام شود.
البته من شخصاً دارم روی این موضوع کار می کنم و در حال نوشتن یک اسکریپت جهت انجام اینکار هستم.

J4vad

Member
ارائه دهنده Lxadmin خود نیز نوید داده به زودی این Converter را ارائه دهد.

در هر حال اگر تعداد سایت ها کم باشد به راحتی به صورت دستی امکان پذیر است .

موفق باشید.

ehsanch

Active Member
در مورد تبدیل با دایرکت ادمین باید عرض کنم که امکان پذیر هست. بعد از اینکه سی پنل ما رو تحریم کرد ما به دایرکت ادمین روی آوردیم و خیلی خوبه. منتها اسکریپت کانورتش یه باگهایی داره مثل ریستور نکردن دیتابیس برای بعضی سایتها و ...

ما حدود 1000 تا سایت را روی چند سرور به دایرکت ادمین تبدیل کردیم و تقریبا وارد شده ایم. اگه کسی خواست میتونیم با اخذ هزینه این کار را براش بکنیم.

ضمنا نمایندگی دایرکت ادمین هم هستیم و کسی لایسنس خواست هم میتونیم براش بخریم با هزینه ارزونتر.

sales AT persiandot . ir

ehsanch

Active Member
در مورد تبدیل با دایرکت ادمین باید عرض کنم که امکان پذیر هست. بعد از اینکه سی پنل ما رو تحریم کرد ما به دایرکت ادمین روی آوردیم و خیلی خوبه. منتها اسکریپت کانورتش یه باگهایی داره مثل ریستور نکردن دیتابیس برای بعضی سایتها و ...

ما حدود 1000 تا سایت را روی چند سرور به دایرکت ادمین تبدیل کردیم و تقریبا وارد شده ایم. اگه کسی خواست میتونیم با اخذ هزینه این کار را براش بکنیم.

ضمنا نمایندگی دایرکت ادمین هم هستیم و کسی لایسنس خواست هم میتونیم براش بخریم با هزینه ارزونتر.

sales AT persiandot . ir

free-man

New Member

sales AT persiandot . ir

من هم شنیدم در تبدیل دیتابیس های بزرگ و گاهی اوقات تنظیمات mail یا add on domain و غیره مشکل داره

webmaster

Member

Sales At Persiandot . Ir

ماهیانه چند میدی مجوز دایرکت را؟!

ehsanch

Active Member
لطفا با sales at persiandot .ir تماس یگیرید. اگه دیتاسنتری که هستید خودش دایرکت ادمین میده به صرفه هست که از اونجا بگیرید. اما اگه نمیده میتونید از ما بگیرید.

جدیدترین ارسال ها

بالا