تبادل لینک جهت افزایش ترافیک سایت با بازدید بیش از 50000 نفر در روز

www.iranwebshop.com

Active Member
با سلام

احتراما
نیازمندیهای طراحان وب ایران با نزدیک به 10000 هزار کاربر عضو و 2 سال فعالیت و بازدید روزانه بین 20000 تا 50000 هزار نفر در روز در نظر دارد با همه سایتها و وبلاگ هایی که در جهت تطابق با قوانین سایت شرایط مورد نظر را داشته باشند و قصد تبادل لینک با این سایت را دارند تبادل لینک نماید .


برای این منظور ابتدا لینک ما را با عنوان آگهی و تبلیغات رایگان و با آدرس http://www.IranWebShop.info در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و سپس لینک سایت یا وبلاگ خود را از طریق فرم تماس با ما سایت

http://www.iranwebshop.info/index.php?DPT=IP16

با موضوع تبادل لینک برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی و بر اساس اهمیت PAGE RANK ( رتبه سنج گوگل ) در جدول مخصوص سایت قرار گیرد. سایتهای که از اهمیت بالاتری برخوردار باشند در جداول بالاتر قرار می گیرند.

هر چه پیوندهای مناسبتری در سایتهای مهم داشته باشید، بهتر می توانید با هدایت پیوندها از سایر صفحات وب به سایت خود و افزایش ترافیک سایت، افق فعالیت های خود را گسترش دهید . پی ریزی استراتژی پیوند یکی از مهمترین عناصر ضروری برای بازاریابی در اینترنت به شمار می رود. این کار بسیار وقت گیر است، ولی با توجه به نتایج درخشان حاصل از آن ارزش صرف چنین وقتی را دارد، پیوندها به چندین دلیل مهم اند:

1. در صورتی که در جای مناسبی قرار گیرند، تعداد بینندگان سایت را حقیقتاً افزایش می دهند.
2. شماری از موتورهای جستجوی پر کاربرد، معروفیت و شهرت پیوندها را یکی از ملاک های رده بندی سایت ها قرار داده اند. هرچه تعداد پیوندها به سایتی بیشتر باشد، محبوبیت آن نیز بیشتر است، لذا تعداد پیوندها به سایت می تواند اثر در خور توجهی بر رتبه آن در موتورهای جستجو بگذارد.
3. هرچه پیوندهای بیشتری به سایتتان وجود داشته باشند، فرصت های بیشتری پیش می آیند که اسپایدرهای (Spiders) موتورهای جستجو بتوانند سایت شما را در جستجوهایشان پیدا کنند.


جهت اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید: http://www.iranwebshop.info/index.php?DPT=IP19
 
آخرین ویرایش:

www.iranwebshop.com

Active Member
سایتهای زیر لینک شدند

خدمات هاست و دامنه رادکام

سایت مرکزی طراحان وب ایران

جامعه معلولین اصفهان

فروشگاه پارس لپ تاپ

آگهی رایگان درآگهی وب

آموزش موفقیت دراینترنت

پایگاه اطلاع رسانی سایتهای ایرانی

فروشگاه طراحان وب ایران

خدمات Hosting طراحان وب ایران

فیل آباد


دوستان اگر تمایل داشتند جهت اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید: http://www.iranwebshop.info/index.php?DPT=IP19
 

جدیدترین ارسال ها

بالا