تایپیک کوچک نرم افزار اتوپلی مدیا استودیو

یه سال هم بیشتر شده که انجمن اتوپلی تعطیله و این نرم افزار ارزشمند داره جایگاه خودشو از دست می دهد در صورتی که بین نرم افزارهای مولتی مدیا ساز از همه راحت تره و زبان برنامه نویسی لوا خیلی شبیه سی شارپ هست خیلی ها برنامه نویسی را ازاین نرم افزار یاد گرفتن
ولی بزارین تابستان امسال تموم نشده من یه تایپیک کوچک درست کنم و در آن همه چیزهای ضروری را بزارم تا بعد ببینیم کی انجمن بیلدر تعطیل می شه تا جاشو به این نرم افزار بده
آیا فارسی رو ساپورت می کند ؟ بلی ولی اگر آدرس فایل فارسی باشد یا اسم فارسی که ی دارد داشته باشد فایلو بالا نمی اورد چون ی فارسی با عربی فرق دارد
آیا راست کلیک فلش را می شه در این نرم افزار حذف کرد بله چند تا نرم افزار هست که این کار را کرده و یه افزونه هست که این کار را می کند البته من چون قابلیت پاکشدن نداشت نگه اش نداشتم
این هم همه پلاگین ها به تفکیک و کتاب لیوان و کتاب آموزش اتوپلی 8

پیوست ها

• Livan 91.rar
    3 مگایابت · بازدیدها: 805
  • AutoPlay plugin.rar
    13.8 مگایابت · بازدیدها: 1,755
  • AMS 8 book and sors.rar
    8.5 مگایابت · بازدیدها: 879
آخرین ویرایش:

313mard

New Member
درخواست

با سلام:
دوست عزیز آیا امکان دارد استایلهای این برنامه را هم در اینجا قرار دهید؟
منظورم استایل های جدید هست مثل ورق زدن صفحه.
ممنون
یا حق:rose:

اگر منظور شما اینی که داخل اینه باشه هست
ولی دیگه جدیدا نیست چون بایداز خود سایت اتوپلی بگیری و یکی واست قفلشو بشکنه مگه اینکه رایگان باشه قبلاً بعضی هابودن تو انجمن قفلو می شکستن
من خودم دیگه به این افکتهای ترانسیشن اعتقاد ندارم چون با موس اگه روش کلیک کنی ناپدید میشه هنوز که هنوزه راهی واسه جلوگیری اش نیست یه باگه که تو مولتی مدیا بیلدر هم بود

پیوست ها

• UtilitiesSetup2.rar
    2 مگایابت · بازدیدها: 332

MehrPhar

New Member
Sample استفاده از Flash و اعمال کنترل های مختلف و Sample ارتباط با دیتابیس SQlite و کار با DataGrid اگه سراغ دارین معرفی کنید
یک دنیا ممنون

بفرمایین : دعا کنید واسه ما بیکارها

دانلود کتاب های آموزش اسکیولیته : اسکیولیته یه باگ داره اونم حذف یه رکورد پریماری کی دار هست چون آی دی ها از اول شماره دارنمی شه اگه راهی پیدا کردین به من هم بگین

سورس کار با فلش :چک نصب فلش - کار با فلش - دکمه سوییش مکس
اگه بتونید فلش هم یاد بگیرین خوبه من خودم بلد نیستم ضرر کردم اگه من وقتی که واسه اتوپلی می زاشتم واسه فلش بود بهتر می شد فلش سبکتر هست اما من نمیتونم به راحتی اتوپلی در فلش کد بنویسم خیلی سخته در ضمن فلش احتیاج به برنامه ای مثل اتوپلی هم داره ، البته نمی دونم چطوری راست کلیک روبرش می دارن مگر اینکه اون افزودنی از بین بردن راست کلیک رو کسی بزاره یا کسی بسازه بعضی ها واسه برنامشون اینکار رو کردن ولی نمی دن یا اینکه بتونی راست کلیک رو در فلش برداری که اونم کد نویسی فلش می خواد
اینا رو گفتم بدونید ولی من با اتوپلی چیزای خوبی ساختم و اتوپلی به روانی فلش نیست کد نویسی اش هم بهتره سرعت کار که دیگه نگو

سورس کار باگرید و اسکیولیته و گرید
در کار با گرید کتاب لیوان خوب هست همون کد رو اگر بتونید دستکاری کنید الان یه شش ماهی هست من مشکل داشتم و برنامه های دیگه ای هم بودنمی تونم به شما کمک کنم

پیوست ها

• dictionary.rar
    3.2 مگایابت · بازدیدها: 310
  • sqlite book.rar
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 242
  • Grid.rar
    3 مگایابت · بازدیدها: 321
  • flash AMS.rar
    25.2 مگایابت · بازدیدها: 690

salahisoft

New Member
سلام دوست عزیز
میخواتم با اتو پلی یه برنامه بنویسد که محاسبات زیر رو انجام بده :
نکته :مقادیر ابی ثابت و مقادیر قرمز متغیر که کاربر انرا اعمال میکنه
0) 10*(عدد)= جواب یه مقداری
1) 20*(عدد)= جواب یه مقداری
2) 30*(عدد)= جواب یه مقداری
3) 40*(عدد)= جواب یه مقداری
4) 50*(عدد)= جواب یه مقداری
5) 60*(عدد)= جواب یه مقداری
6) 70*(عدد)= جواب یه مقداری
7) 80*(عدد)= جواب یه مقداری
جواب های 0 تا 7 رو باهم جمع کنه و نتیجه رو نمایش بده .
ممنون دوست عزیز

forum.persiancoders.com
فعلاً ما اینجاییم بپرس
ولی عجیب ها این که راحته 8 تا اینپوت احتیاج داری و یک دکمه از تابع gettext می گیری تبدیل به عدد می کنی string to number و بعد ضربشون می کنی و کل رو جمع
ولی بهتره بیای انجمن تخصصی اش اینجا جواب نمی دیم:-?

سلام دوستان
می خواستم با این نرم افزار یه پروژه ای رو شروع کنم که بتونم باهاش ویدئو پخش کنم و نکته مهم اینه که بتونم زیرنویس فیلم رو هم بیارم اگر کسی می تونه خواهشا راهنمایی کنه ممنون

luck20

New Member
سلام
بنده میخام یک فایل کرک برای یه برنامه ای درست کنم..
فایل کرک در پوشه برنامه اصلی قرار می گیره بعد با باز کردن برنامه کرک و زدن دکمه فعالسازی دو عدد فایل هست که میخام در پوشه ی برنامه اصلی کپی بشن....یعنی برنامه کرک باید بتونه مسیر اجرای خودش رو بخونه و بعد با مسیر پوشه جمع کنه.... خیلی این برنامه ضروریه.....

miladseyfi

New Member
درود بر شما دوستان.امیدوارم خوب باشید من میخواستم در برنامهauto play media studio به اول صفحه که دی وی دی بالا میاد به مدت چند ثانیه اسلاید شو همراه با اهنگ بسازم متاسفانه کد رو بلد نیستم ک کدومیه میشه راهنمایی کنید؟

SajjadKhati

کاربر فعال <A href="http://forum.majidonline.com/f
درود بر شما دوستان.امیدوارم خوب باشید من میخواستم در برنامهauto play media studio به اول صفحه که دی وی دی بالا میاد به مدت چند ثانیه اسلاید شو همراه با اهنگ بسازم متاسفانه کد رو بلد نیستم ک کدومیه میشه راهنمایی کنید؟

سلام
توابع مربوط به اسلایدشو و آهنگ (audio) مشخص هستن
آموزش اتوپلی هم توی انجمن هست

جدیدترین ارسال ها

بالا