افزونه 2 تایپیک جامع رندروخروجی گرفتن در افتر افكتز

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام داش هادی
شما برای خروجی گرفتن از AE باید از منوی Composition روی Make Movie کلیک کن و با فرمت مورد نظرت خروجی بگیر

H@DI-LI

Member
آخ دمت گرم
من قبلاً هم اینو تو قبلیا دیده بودم
ولی فکر می کردم باید تو پنجره Composition setting دنبالش بگردم

ولی الان فهمیدم
مرسی:D

alizap

Member
افترم از Real Time در اومد!!!! کمک خواهشا!!!

سلام،
جدیدا نمیدونم چه سیخی به افتر کردم که دیگه Real Time نیست!!!
قبلا که Time Line رو عقب و جلو میکردم Preview داشت اما کیفیتش کم میشد و در عین حال یه تصویری میداد بالاخره...
حالا همون هم نداره، یعنی وقتی تایم لاین رو عقب و جلو میکنم، مثلا از ثانیه 1 میرم به 6 این فاصله رو نشون نمیده و فقط فریم 1 و 6 رو نشون میده!!! کمک لطفا بد جوری گیرم، کارای ملت مونده:sad:...

Dr.xyz

Well-Known Member
سلام دوست خوب
ما رو به ياد جووني انداختي
ببين
يك سري ايكون بالاي تايم لاين وجود داره
يك از اونها مربوط به هميني كه مي كي افترت مشكل نداره
فقط بهش رسودي وقتي كه تايم لاين روي فريم معيني قرار كرفت بع شروع به (Preview) كن
اون مجموعه ايكنها مربوط به
lighting
blend Frame
Motion blur
و همين مشكل شما كه اسمش يادم نيست
يا علي

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
یه مشکل دیگه هم ممکنه پیش اومده باشه و اون فضای خالی کم در رمه ...

آخه افترافکت رم پریوو ها رو در رم رندر میکنه ... برای فیمهایی hd این رم باید حداقل چهار گیگ باشه تو بتونی راحت کار کنی ... من دو گیگ رم دارم و تویboom!! نمی تونستم بیشتز از 3 ثاینه کار رو ببینم !!!

موفق باشی

mha1368

Active Member
مشكل در خروجي گرفتن

سلام دوستان
خسته نباشيد

اگر ممكنه يك آموزش در مورد خروجي گرفتن از افترافكت قرار بدهيد

من هر كاري مي كنم فيلم خروجي كيفيت نداره

soheil008

Member
دو سوال خیلی مبتدیانه در باره افتر افکت

سلام و ممنون از توجه شما
من چند وقتیه که کاره فیلم سازی رو شروع کردم و حالا می خوام برم تو کار تدوین.من محیط after effect رو دیدم خیلی جالب بود مخصوصا افکت های تغییر رنگش ولی وقتی فیلم رو رندر می کنم بشدت کیفیتش پایین می یاد.چه کار کنم که این اتفاق نیفته؟
و سوال دوم : من توی محیط این نرم افزار جایی برای cut کردن و این امور ندیدم.آیا این نرم افزار می تونه این کارو بکنه و اگر نمی تونه یه نرم افزار خوب در این مورد معرفی کنید که با افتر افکت هم مشکل نداشته باشه.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
نه خیر نمی تونید شما می تونید با پریمیر ادیوس و یا وگاس و .... این کار بکنید

soheil008

Member
سلام و ممنون از جوابتون
و در مورد پایین اومدن کیفیت فیلم بعد از افکت گذاری چه کار کنم خوبه؟

vahid m2

Member
چه موقع كيفيت پايين مياد ؟

سلام دوست عزيز .منظورت از پايين اومدن كيفيت كي هست ؟ وقتي خروجي ميگيري ؟

soheil008

Member
سلام
زمانی که کار رندر می شه می شه گفت انقدر کیفیت پایین می یاد که پیکسل پیکسل می شه.

jangaleshab7770

Well-Known Member
با سلام به شما
یه نگاه به این تنظیمات بکن ،ببین درستن یا نه
برای رندرگیری همونجور که میدونید یکی از روشها استفاده از ترکیب کلیدهای /+ctrl + shift و یا از پنجره composition گزینه add to render queue رو انتخاب کن،در زیر منوی current render details وارد قسمت render setting شو ،و custom رو انتخاب کن تا به قسمت تنظیمات دستی رندرگیری وارد بشی و گزینه های زیر رو چک کن تا از بهترین کیفیت عمل رندر گیری مطمئن بشی:
quality، resolutionو color depth که در مورد color depth گزینه current setting هم اگر انتخاب شده باشد قابل قبول است.
احتمالا مشکلت ناشی از این قسمت باشه.
موفق باشی
یا علی

آخرین ویرایش:

soheil008

Member
سلام
زمانی که کار رندر می شه می شه گفت انقدر کیفیت پایین می یاد که پیکسل پیکسل می شه.

jangaleshab7770

Well-Known Member
عزیز یعنی بازم مشکلت رفع نشد؟ببخشید اینو پرسیدم چون پیامت تکراری بود.
به نظرم مشکلت مال تنظیماته،خب حالا که نیست،منم مثل شما منتظر راهنمایهای دوستای دیگه
یا علی

soheil008

Member
سلام
البته اینکه دوبار پیغام فرستاده شد مشکل از اینترنتم بود ولی هنوزم درست نشده.شاید هم از ورژن نرم افزاره که هفته.
البته جدیدا اندازه فیلم رو هم تغییر می ده.
من کلا از بخش setting نرم افزار عکس گرفتم اگر لطف کنید و بررسی کنید.

پیوست ها

• setting.JPG
    setting.JPG
    50.1 کیلوبایت · بازدیدها: 57

jangaleshab7770

Well-Known Member
دوباره سلام
تنظیماتتون که به نظر درست میاد.خداییش موندم مشکلش از چیه.چون مدتهای زیادی هم میشه که با افترافکت کار نکردم چیزی به ذهنم نمیرسه.
تنها کمکی که میتونم بهتون بکنم و نمیدونم مشکلتون رو رفع میکنه یا نه یه آموزش رندرگیری در افترافکته که توسط آقا ایمان شیرانی عزیز نوشته شده و در وبسایتشونم هست.امیدوارم تا حدودی این آموزش مشکلتون رو رفع کنه
موفق باشین
یا علی
http://rapidshare.com/files/255103454/Render_After_Effect_project.rar.html

soheil008

Member
سلام
خیلی ممنون. مدتی دونبال یک همچین آموزشی می گشتم که همه گزینه های رندرو توضیح داده باشه.
احتمال زیاد از ورژنه نرم افزاره.امروز ورژن جدیدو نصب می کنم انشاالله که درست شه.
بازم تشکر

vahid m2

Member
سلام .تنظيم هاي ستينگت كه درسته . ببين كارتو با پسوند هاي مختلف رندر بگير . ببين چطوري ميشه .

جدیدترین ارسال ها

بالا