تاريخ در فلش بدون استفاده از تاريخ كامپيوتر user

aminem

Member
كسي از دوستان ميتونه يه روشي بده كه تاريخ مستقل از تاريخ كامپيوتر بشه گذاشت مثلا اگه كامپيوتر طرف تاريخش اشتباهه بشه تاريخي داد كه ميزانش از جاي ديگه‌اي روي اينترنت باشه.
من تا حالا جايي همچين چيزي نديدم و خيلي هم دنبالش بودم .
كسي ميتونه كمكي بكنه؟

MxSite

Member
سلام

اين كار رو ميشه كرد. من خودم يه دونه درست كردم كه به سايت time.nistv.gov كانكت ميشه.

بذار كاره دوستمون sitesabz را راه بيندازم بعد اين رو پيدا مي كنم ميذارم براي Download

فقط بايد يه چند روزي صبر كني

sitesabz

Member
MxSite گفت:
سلام

اين كار رو ميشه كرد. من خودم يه دونه درست كردم كه به سايت time.nistv.gov كانكت ميشه.

بذار كاره دوستمون isatisweb را راه بيندازم بعد اين رو پيدا مي كنم ميذارم براي Download

فقط بايد يه چند روزي صبر كني

عزيز. حالا نميشه زودتر اين كارو بكني . آخه من بي صبرم :lol:
قربون دستت لطف كن زودتر :wink:
تشكر

m_hossan

New Member
دوست عزيز بنده يك نمونه از آن را در يكي از سايتهاي فلش ديدم اگر فايل سورسش را مي خواهم به من ايميل بزن تا برايت ميل كنم.

MxSite

Member
سلام

ببينيد يه نمونه از همين ساعت تو اينترنت هست كه آدم وقتي ببينه پشيمون ميشه. من آدرس لينكش رو ميذارم اينجا يه دستور كاره خيلي خفني داره و اصله كاري كه همه ميخوان تو WebSite شان ازش استفاده كنند نميشه. من موقعي كه اين رو Download كردم از Port و اسم سايت كه ميشد بهش كانكت شد رو برداشتم و خودم Action هاشو نوشتم ولي متاسفانه هرچي تو كامپيوترم Search كردم پيدايش نكردم.

اصله موضوع اينه كه سايت www.swfkit.com فلش هاي خيلي خفني براي Download گذاشته كه متاسفانه همش رو فقط ميتونيد رو كامپيوتر خودتون استفاده كنيد.

تازه يه برنامه مخصوص داره كه فايل هاي كه مال خودشون هست رو باز كنه كه پسوندش SPK هست كه با اين اوضاع برنامه TRIAL هست يعني بعد از Compile كردن 2 تا تبليغ گنده ميذاره وسط فايل EXE تون و بعد از 3 بار استفاده كردن از اين كامپايل پيغام ميده چون برنامه TRIAL هست بايد يه بار ديگه كامپيل كني.

حالا اگه خواستين وايسين تا من يه بار ديگه اين فايل رو بنويسم و اگه خودتون اين كاره ايد اين كار را بكنيد.

در ضمن تو سايت بالا كه گفتم بريد Download ها و Program اين برنامه را پيدا مي كنيد.

pedymx

Member
سلام
خوب اين كار با استفاده از يك سرور روي اينترنت ساده هستش .
من فكر‌ (ممكنه) كنم كه بتونم فردا اينو براتون درست كنم و توي اين جا بزارم .
كارشم اينه كه يك فايل رابط زمان سرور رو ميگيره و فلش ما هم . اون زمان رو به زمان شهر مورد نظر تبديل ميكنه.
به همين خاطر هر كس از هر جا كه تونو ببينه زمان درست رو پيدا ميكنه . اگز هم كمي وقت بديد كار هاي بيشتري روش انجام ميدم تا در حد يك محصول قابل عرضه خوب بشه.
خوش باشيد ...

pedymx

Member
pedymx گفت:
سلام
خوب اين كار با استفاده از يك سرور روي اينترنت ساده هستش .
من فكر‌ (ممكنه) كنم كه بتونم فردا اينو براتون درست كنم و توي اين جا بزارم .
كارشم اينه كه يك فايل رابط زمان سرور رو ميگيره و فلش ما هم . اون زمان رو به زمان شهر مورد نظر تبديل ميكنه.
به همين خاطر هر كس از هر جا كه تونو ببينه زمان درست رو پيدا ميكنه . اگز هم كمي وقت بديد كار هاي بيشتري روش انجام ميدم تا در حد يك محصول قابل عرضه خوب بشه.
خوش باشيد ...
سلام .
اينم از اين ساعت من
البته از اول يه فكر وسيع تري براش داشتم ولي ديگه الان وقتشو ندارم و به همين جا تمومش ميكنم
وقت كردم . كمپو ننت اش ميكنم ميزارم اينجا كه استفاده كنيد .
البته اينم الان بتا هستش و احتمال خطا توش زياده

خوش باشيد ...Tehran Time

mahdiflash

Member
من به وسيله asp بلدم شما بايد

يك صفحه asp درست کنید و این فقط اين کد را در داخل آن قرار دهید

کد:
date="<%=Date()%>"

حالا یک فلش درست کنید که یه یک textfield از نوع dynamic باشه و اسم اون را showdate
بگذارید و کد های زير را در آن قرار دهيد

کد:
loadVariablesNum("نام صفحه asp", 0);
showdate.text = date;

حال آن را در IIS اجرا کنید باید کار کند

MxSite

Member
سلام

آقا من نميدانم كه آقاي pedymx مثل شما عمل كرده يا نه ولي اصوليش اينه كه با XMLSocket كانكت شي به سايت هاي معتبر در همين زمينه كه Tutorialesh را هم اينجا خواهم گذاشت

pedymx

Member
سلام
نه من براي اين كار يك كامپوننت نوشتم كه فاصله زماني زماني شهر خودتون رو از گرينويچ ميديد و فاصله زماني كه سرور شما از گرينويچ داره رو هم ميديد . بعد اسم شهر رو هم مينويسيد (براي نمايش) .
و زمان رو ميده . . اما من از زمان سرور خودم استفاده ميكنم . و اون از يك فايل پي اچ پي كاملا بهينه استفاده ميكنه . البته خيلي چيز پيشرفته تر از اين ميخاستم بنويسم ولي وقت اجازه نميده و به همين كامپوننت بسنده ميكنم
خوش باشيد ...

aminem

Member
پدرام جان ممنون.
ولي:
1- تاريخ ميلادي
2-اعداد ساعت انگليسي است
3-سورسش رو كه نفرستادي :wink:

ممنون ميشم اگه بيشتر كمك كني. باز هم متشكرم.

جدیدترین ارسال ها

بالا