بین این دو مانیتور کدوم رو توصیه می کنید؟

Altir

Member
سلام،
می خواستم بدونم بین این دو مدل مانیتور کدومش رو شما ها به من توصیه می کنید ، قیمتشون مهم نیست ، من کیفیت کار برام مهم هست.

1. مانیتور Samsung T220P : مشاهده ی مشخصات
2. مانیتور Samsung 226BW : مشاهده ی مشخصات

راستی این دو مانیتور نسبت به مانیتور های LG بهتر هستن دیگه؟

ممنون :rose:

mp@Angharib

New Member
دوست عزیز نظر من رو می شنوی بیخیال این دو مدل شو مثل من .
منم مثل تو همیشه دنبال این دو مدل بودم اما وقتی یه مدل LCD از HP رو دیدم دیگه بیخیال Samsung و LG شدم .
یه مدل از HP هست که فوق العاده هست W2207
یکی از خصوصیات منحصر بفرد این مانیتور ! قابلیت چرخش اونه ! حتما تا بحال ال سی دی های متعددی رو مشاهده کردید که قابلیت چرخش به چپ و راست شون رو دارند ! و صفحه نمایشگرشون میتونه بصورت عمودی نیز قرار بگیره ! خب این ال سی دی ( hp / w2207 ) هم دقیقا این قابلیت رو داره ولی نکته حائذ اهمیتش اینه که این مانیتور نه تنها میتونه به چپ و راست خودش بچرخه ! که میتونه به عقب و جلو هم بره و مثلا عین یک کتاب روی میز قرار بگیره ! برای درک بهتر جریان چندین تصویر از حالات مختلف این مانیتور رو در این پست و پست های بعدی قرار میدم تا راحتر پی به عمق جریان ببرید ! خلاصه اینکه قابلیت چرخش این مانیتور برای بسیاری از کاربران کاربرد داره و اونو یک محصول خاص کرده ! در ضمن این مانیتور مجهز به یک سیستمه که با چرخش صفحه نمایش ! تصویر هم طبق اون میچرخه ! مثلا برای دین یک عکس بصورت عمودی دیگه نیازی نیست که شما عکس رو دستی بچرخونین و این مانیتور خودش اینکار رو براتون انجام میده
این مانیتور دارای صفحه نمایش براقه که یکی دیگر از خصوصیات قابل ملاحظه اونه و این ال سی دی رو نادر و کم نظیر میکنه ! من فکر میکنم همین براق بودن صفحه نمایش این ال سی دی ! باعث کیفیت فوق العاده اون شده
در ضمن این مانیتور دارای 2 بلندگو هم هستش که در حالت استریو کار میکنند ! و نکته جالب دیگشم وجود 2 عدد پورت usb 2.0 در کناره های اونه ! که میتونه کاربردهای مختلفی داشته باشه ! مثلا میشه فلش مموری و یا کابل های USB موس و کیبرد رو به اون متصل کرد ! البته استفاده از 2 USB موجو بر کناره های این مانیتور ! منوط به اتصال کابلی ست که این قابلیت رو فراهم میکنه ! و درگاه اتصال این کابل هم در تصاویر ارسالی در کنار کانکتورها قابل مشاهدست ! همچنین اگه در تصاویری که در ادامه قرار خواهم داد ! کمی دقت کنید ! خواهید دید که در قسمت پشتی پایه این مانیتور 2 تا زائده قرار گرفته که وظیفه پنهان کردن و عدم مشاهده ظاهر نامناسب کابلها رو به عهده دارند و حتی میشه کابل های متصل به قسمت USB یا کابل های موجود در دسکتاپ رو از طریق اونا پنهان کرده و دور از دید قرار داد
از دیگر خصوصیات این مانیتور ال سی دی میتوان به موارد ذیل نیز اشاره کرد :
صفحه نمایش 22 اینچ واید
دارای یک کانکتور d-sub و یک کانکتور dvi-d
روزلیشن 1680x1050
کنتراست ( واقعی ) : 1000.1
زمان پاسخگویی 5 میلی ثانیه
fcc کلاس b

در پست بعدی می تونی تصاویری از این مانیتور رو ببینی

mp@Angharib

New Member
دوست عزیز اینم از دیگر مشخصات و تصاویرش

پیوست ها

• 2h6rgp36869lwqa3d4.jpg
    2h6rgp36869lwqa3d4.jpg
    80.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • 1 (1).jpg
    1 (1).jpg
    144.9 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • 1 (6).jpg
    1 (6).jpg
    97.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • 1 (22).jpg
    1 (22).jpg
    125.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • 1 (26).jpg
    1 (26).jpg
    119.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1

mp@Angharib

New Member
در ضمن می گن قیمتش در حدود 300000 تومانه اما من دقیقاً نمی دونم چنده .
اگه به سایت http://www.corci.com/detail.php?item_id=39
detail.php
یه سری بزنی می تونی اطلاعاتشو ببینی و حتی می تونی به صورت قسطی هم این مانیتورو خرید کنی.
آخرین نکته : این که این ال سی دی مدل دیگری هم داره که این ال سی دی هم دقیقا مشابه همین W2207 هستش با این تفاوت که دارای درگاه HDMI بوده و با نام HP / W2207 H شناخته میشه که قیمتشو دیگه باید بری بالای 500000 تومان

آخرین ویرایش:

Altir

Member
واقعا ممنونم دوست عزیز که وقت گذاشتی و منو راهنمایی کردی می رم ببینم چطوره

جدیدترین ارسال ها

بالا