بیایید ie6 را در سطل آشغال بیاندازیم !!!!

بیایید ie6 را در سطل آشغال بیاندازیم ؟

• بلی

رای: 21 95.5%
  • خیر

رای: 1 4.5%

• مجموع رای دهندگان
    22

asirap

Member
بحث جالبی شده!
من طرفدار خونی فایر فاکس بودم! :cool:
اما فایرفاکس توی مدت زمان زیاد قاطی میکنه و دیگه کارایی نداره ....اگه بوک مارکتون بیشتر از 200 300 تا بشه دیگه بالا نمیاد!
من همیشه همه مرورگرها رو روی سیستمم دارم و بیشتر از همه از OperA استفاده میکنم....خیلی سریعه....اما توی بوکمارک ضعیف عمل میکنه....توی کشینگ خیلی قویه !

---------------------
از حق نگذریم IE خیلی پیشرفت کرده این چند سال....اما IE6 نابوده ! داغونه ! افتضاحه! :lol:

S.A.N

Member
اگه بوک مارکتون بیشتر از 200 300 تا بشه دیگه بالا نمیاد!

برادر من دمت گرم ... 300 تا آدرس را معلومه هنگ می کنه ... :shock::-?

بیش از 72% کاربران معمولی در اینترنت هنوز نمی دانند IE مرورگر نیست

شما هم دمتون گرم ... همه آمار بالا میدید؟! :sad:

البته بعضیا منتظرن تا ورژن 9 بیاد ... تا شاید جای امید داشته باشه ..

اما مطمئنا تا اون موقع Firefox 4 میاد و همه می فهمن این چه غولیه .....!!:oops::cool:

aliReza

Well-Known Member
بخواید یا نخواید این محصول شرکت میکروسافت هست و به طور پیشفرض روی هر ویندوز نصب!

توی ایران هم سیستم عامل قالب ویندوز هست، چیزی بیشتر کاربران کامپیوتر از آن استفاده میکنند، نه چیزی که یک توسعه دهنده وب و یا یک برنامه نویس عقیده دارد.

نمیتونیم اون رو توی سطل آشغال بندازیم، میتونیم به عنوان یک کاربر حرفه ای اینترنت، یا یک وبگرد از اون استفاده نکنیم مرورگر های مثل فایرفاکس و سافاری رو به بقیه معرفی کنیم

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
بله ie خیلی مشکل داره اما چون قدیمی هست اکثرا همه از اون هنوز استفاده میکنند
تصور می کنم علت عمده استفاده از ie6 مخصوصا در ایران، بدین دلیل است که ویندوز xp ، بیشترین استفاده در ایران را دارد (چون به صورت پیش فرض بر روی xp نصب هست.)

ALI4GHA

Member
سهم ie6 در ایران از ابتدای ۲۰۰۹ تا الان از ۴۶ درصد به ۲۵ درصد رسیده البته هنوز هم خیلی زیاده ولی وقتی تعداد بیشتری از کاربران به سمت ویندوز ۷ کشیده بشوند بازم از این سهم کاسته میشه انشااله .

http://gs.statcounter.com/?PHPSESSI...f88a#browser_version-IR-monthly-200901-201001

hhhhaaaa

Member
ولی وقتی تعداد بیشتری از کاربران به سمت ویندوز ۷ کشیده بشوند بازم از این سهم کاسته میشه انشااله .

ویندوز 7 هم پیشفرض ie داره ! اونوقت چه ربطی به 7 داره ؟!؟

:)lol:من اینقد دارم طرفداری IE رو میکنم وقتی با IE به آپلود سنتر عکس میرم اختار میده میگه اگه با این مرورگر تو آپلود مشلی پیش بیاد به عهده ما نیست با فایر فوکس یا ... سایت رو باز کنین:lol:اینم میشه مشکلش دیگه ولی من از اوپرا خوشم میاد:)) ولی IE حتما باید نصب داشته باشین چون بعضی از سایت های دانشگاهی میگه حتما باید با Ie وارد شوید!و ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: IRN

aliReza

Well-Known Member
علت عمده استفاده از ie6 مخصوصا در ایران
ایشون منظورشون ریشه کن شده ie6 ّبود

با اجازه :دی
افتضاح هم که باشه 7 و 8 که بهتر از 6 ئه!!!
6 اصلا نارسایی هایی داره اعصاب آدم رو خورد میکنه

pouya saadeghi

Active Member
ولی IE حتما باید نصب داشته باشین چون بعضی از سایت های دانشگاهی میگه حتما باید با Ie وارد شوید!و ...

اکثر این سایتها با فایرفاکس و کروم هم درست کار میکن .
به هرحال برای حل این مشکل هم میشه از افزونه هایی که IE رو شبیه سازی میکنن مثل IE View , IE Tab برای فایرفاکس و افزونه IE Tab برای گوگل کروم استفاده کرد :cool:

S.A.N

Member
خوب آخرش چی شد ...

کسی به نتیجه ای رسید ...

ie چی شد firefox چی شد ...

بابا معلومه دیگه فقط فایرفاکس!

Saeed

Well-Known Member
بنظرم ie6 کمه کلا ie رو بندازیم !!

من به نظرات همه ی دوستان احترام میذارم ، نظر من :

- Chrome
- Opera
- Mozilla

majid2x

Active Member
من حدود 5 سالی میشه که کاربر opera هستم و خیلی هم ازش راضی ام در کنارش هم از فایرفاکس استفاده کردم .
در کل opera تمام نیاز های من رو برطرف می کنه و از نظر سرعت هم باید بگم نظر شخصی من اینه که سرعتش از FF بهتره و از IE هم 800 برابر بهترتر !

در کل برای طراحان وب IE مثل ویروس لاعلاج شبیه ایدز می مونه و واقعا هم دردسر ساز هست .

جدیدترین ارسال ها

بالا