بوته ياهو

MrMohi

Active Member
خوب پیدا کردن آی پی طرف بدون داشتن فایل سرور روی سیستمش کار سختی هم نیست . فقط باید بلد باشی چیکار میکنی . من خودم این مورد رو بارها تو چت امتحان کردم و جواب داده . بعدش هم خیلی راحت میشه با استفاده از برنامه هایی مثل راکت طرف رو دیسکانکت کرد. یک چیزی هم که آنتی گفت که میتونه ضریب امنیت سیستم رو به مقدار فوق العاده افزایش بده فکر کنم بلدم . اگر خواستین بگین تا بگم . شنیدم با این کار ضریب امنیتی سیستم افزایش فوق العاده ای پیدا میکنه . حتی امن تر از قوی ترین فایروالهایی که تو بازار پیدا میکنید!!

Peyman-Pop

Active Member
موهی‌ جان در مورد پیدا کردن IP بله اینکار راحت انجام می‌شه ، اما در مورد دیسکانکت کردن این آنتی‌ در مورد دیسکانکت کردن یاهو صحبت میکرد، راکت رو هم باید خودتون یکسری تغیرات در قسمت مودم برای استفاده بدید وگرنه خودتون بجای طرف مقابل دیسکانکت میشید :wink:

در مورد امنیت هم بازم آنتی‌ منظورش در مقابل بوت توی یاهو بود

به هر حال موهی‌ جان اگر می‌خوای مقاله ای در این زمینه اینجا بزاری در یک تاپیک جدید اونرو بذار چون بحث اینجا در مورد یک چیز دیگه هستش و استفاده لازم از مقاله نمی‌شه .

راستی‌ قبل از اون هم اگه دوست داشتی‌ اینجا یک توضیح کوچیک در موردش بده تا منظورت رو بهتر متوجه بشم .

ممنون .

anti-life

Active Member
پيمان از سفر اومدم جات خالي ........

در مورد دوستمون كه گفت اي پي اره در اوردنش زياد سخت نيست ولي مهم اون ديسكانكت بود كه منم ميگم دسكانكت ميشه اونم خيلي راحت حتي اي پي هم احتياج نيست فقط كافيه اي دي رو بدي ....ولي ما داشتيم در مورد ريست كردن دستگاه حرف ميزديم كه ميگفتيم تو 98 ميشه ولي تو اكسپي نميشه .........

entezar8000

New Member
سلام آقايوناي محترم!!! اگه يا هو ميدونست يه روزي كاربرا از مسنجرش اينطوري ميخوان استفاده كنن....هرگز ياهو مسنجرو نمي آفريد....ضمنا ...هيچي ..بيخيالش شدم....باي.

Peyman-Pop

Active Member
صحبت ما سر امنیت هستش نه بحث دیگه ای .

لطفا مطالب رو با دقت بخونید .

با تشکر .

همم واسه ديسي كردن كه بيترين راه همين ناكر ها هستن... و اما بدون اي پي توي ياهو .. بيترين راه اينه كه بيخياله اين ياهو بشي!!! واسه چت هم بيتر از جاهايي استفاده كنين كه اكسس بنديه مثله اي ار سي يا ديجي چت ها :پي

جدیدترین ارسال ها

بالا