به چند برنامه نویس حرفه ای جهت ..

payam98

New Member
سلام دوستان عزیز.
من میخوام یک سایت مثل رپید باز درست کنم حتی با امکانات بیشتر.
به چند برنامه نویس حرفه ای جهت ساخت یک سایت مثل Rapidbaz نیازمندم (کل سرمایه از من)

من به چند تا بر نامه نویس فوق حرفه ای نیاز دارم واسه ایکار حرچی هم لارم داشته باشند براشون میگیرم
مثل سرور و ....

کل سرمایه از من و کسایی که طراحی می کنن شریک در خرید اکانت پرمیوم سایت هستند. سود عالی داره همین رپید باز رفیق صمیمی منه صاحبش!!!

در کل من به همه احترام میگذارم و فقط قصدم خدمت هست.

- ببینین این سایتی مه من میخوام درست کنم که مثل رپید بار هست کارش اینه که لینک دانلود آپلود سنتر های پولی و معروف رو میگیره یعنی کاربر لینک دانلود رو میده بعد سرور رپید باز تو خودش آپلود میکنه تو چند ثانیه.

سایت های که ازشون این کار رو میکنه یناس: رپیدشر، مگاآپلود، فایل فکتوری

سیستم این سایت رپید باز هم فکر میکنم آجاکس باشه. در ظمن برای دسترسی لینک مستقیم از سرور های رپیدشر و .. باید اکانت پرمیوم شو خرید مه این کار هارو من انجام میدم.

3 تا اکانتو برای این 3 تا وب رپیدشر، مگاآپلود، فایل فکتوری میخرم که با اون لینک های مستقیمی که میده دیگه فقط کار دانلود از سرور به سرور میمونه مه کل این کار ها باید انجام بشه تا بشه مثل رپید باز.

کسانی که تمایل به همکاری دارن یک مقداری تو سایت www.Rapidbaz.com گشت بزنند که چیز های زیادی دستگیرشون بشه.

کسایی که ok شدن یا به [email protected] میل کنن یا تو همین تاپیک همکاری خدشون رو اعلام کنن + میلشون.

با تشکر پیام از دبی.

va2va2

Member
من هم کاری میکنم ولی باید با هم صحبت کنیم
ایده های بهتری دارم میخوام شریک بشم

nioton

Member
با سلام ،
من هم تمایل به کار رو دارم و میتونیم با هم صحبتی داشته باشیم.
ای دی من : tarhsazonline هست.
با تشکر.

جدیدترین ارسال ها

بالا