به نظر شما این سایت با مدیرت مجید آنلاین هماهنگی کرده یا مجید آنلاین 2 هست !؟

thekhosrow

Member
چه خبره اينجا..
چه كار به مردم دارين بزاريد كار و زندگيشونو بكنن..

حالا دوست داشتن شبيه اينجا بسازن مگه بده !!
توي ايران اينجوريه كه همه تا ميبينن يكي كارش گرفته ,ميزنن توي اون كار !

برو بچز اينجا هم كه سرشون درد ميكنه برا جنجال و هياهو .. بيخيالشين..

----
اين تنها پستي هست كه اينجا ميدم.

چه خبره اينجا..
چه كار به مردم دارين بزاريد كار و زندگيشونو بكنن..

حالا دوست داشتن شبيه اينجا بسازن مگه بده !!
توي ايران اينجوريه كه همه تا ميبينن يكي كارش گرفته ,ميزنن توي اون كار !

برو بچز اينجا هم كه سرشون درد ميكنه برا جنجال و هياهو .. بيخيالشين..

----
اين تنها پستي هست كه اينجا ميدم.
متآسفانه این نوع فکر های باعث جلوگیری از پیشرفت سریع ما شده !
اگر هر کسی یکم به فکر ایجاد ایده ها و خلاقیت باشه پیشرفت چشمگیری بوجود میاد ...نه اینکه یکی کارش بگیره و همه بخوان ازش کپی برداری کنن !

البته خسرو جان من نظرم رو گفتم و میدونم شما از این نوع آدم ها نیستی !
به هر حال اگه حرفم باعث سوءتفاهم شده همینجا رسما معذرت میخوام !

YTERROR

Active Member
خوبی فرهاد جان چه خبرا

نه اونم به نظر من خیلی راحت میشه گفت که خود مجید آنلاین یا هر فروم دیکه تالارهاش رو یک جور درست می کنه این که دیگه کپی رایت نداره وگرنه مجید آنلاین که از خواب بلند نشده به ذهنش برسه بنا به نیاز و ... درست کرده

اگه بر فرض هم از مجید آنلاین برداشته باشه باید باعث افتخار باشه که اون ثدر طرف مفید دیده که همچین کاری کرده و یک چیز دیگه عکسهای بالا همه به مجید آنلاین لینک میشه اینم تبلیفات

ولی من برداشتی که از این حرف آقا حسن کردم گفتم :
اوه نگو فرهاد که یادم می افته از خنده به ناامیدی می رسم

و

چی بگم ، این گروه توی شیراز فعالیت می کنن و کار اصلیشون هم تبلیغات اینترنتی هست ( مثلا ولی موضو عی که هست اینه سیستم کاریشون خیلی مشکل داره و اینکه خیلی بچگونه است مثله بقیه کار های که از طرف سیستم ها ... حمایت می شه )

به نظر من اگه ایشون اطلاعاتشون با یک سرچ کوچک درست تر بود و بعد به تمسخر دیگران مشغول بشند بهتره

والا خودتم می دونی بقیه هم بدونن من نه این شرکت رو می شناسم نه تویی مجید آنلاین زیاد در ارتباط باهاشون بودم و اگه این قدر تاکید کردم چون می بینیم دو تا از مدیرای فعال فروم بجای جلوگیری از این مطلب و آبروریزی یک شرکت به .... پرداختند گفتم تا ادامه پیدا نکنه

و اگه می گم قفل بشه برای اینه که فرا که مدیران کیوسک هم اومدن دیگه پستی نزنند که باعث جنجال جدید بشه چون بیشتر حق با اوناست و این باعث اختلافات و ... زیاد میشه

یکی از وظایفی که به نظر من یک مدیر فروم داره در درجه اول جلوگیری از بحث و جنجال و پستهای بیهوده نه ادامه دادن به اونا

در هر صورت بهتره این جور مطالب در پشت پرده حل بشه نه در عموم

H-assan

Well-Known Member
می گما بگم غلط کردم خیال تو راحت می شه بگم دیگه من هیچ اطلاعاتی ندارم قضیه تموم !
بگم .. تو راحت می شی
ولی من برداشتی که از این حرف آقا حسن کردم گفتم :

و

به نظر من اگه ایشون اطلاعاتشون با یک سرچ کوچک درست تر بود و بعد به تمسخر دیگران مشغول بشند بهتره

بابا بدهکار هم شدیم بی خیال بابا بیاد جمعش کنید این تاپیک رو غلط کردم حرف زدم
و اگه می گم قفل بشه برای اینه که فرا که مدیران کیوسک هم اومدن دیگه پستی نزنند که باعث جنجال جدید بشه چون بیشتر حق با اوناست و این باعث اختلافات و ... زیاد میشه

مدیریت گذشته ما رو که بردی زیر سوال شخصیتمون هم همین طور سابقه و طرز فکر مون هم که به .. . دادی
دیگه دست از سر مدیرا اینجا بردار
یکی از وظایفی که به نظر من یک مدیر فروم داره در درجه اول جلوگیری از بحث و جنجال و پستهای بیهوده نه ادامه دادن به اونا

در هر صورت بهتره این جور مطالب در پشت پرده حل بشه نه در عموم

یکی بیاد این رو منتقلش کنه که ایشون دیگه نه تنها شخصیت کاری من و سابقم رو خورد خاک شیر نکرد بلکه الان گیر داده به مدیر ان به امید ( جالبه که به کیا هم گیر می ده )
اگر الان در خواست انتقال دارم فقط برای اینکه داری مدیرای اینجا رو می بری زیر سوال
مجید آنلاین برای شما بس ... من که رفیم بابا ، من که نه اطلاعات دارم نه چیزی مجید آنلاین برای شما کیفش هم بکنید

موفق باشید

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
مدیریت گذشته ما رو که بردی زیر سوال شخصیتمون هم همین طور سابقه و طرز فکر مون هم که به .. . دادی

من کسی رو زیر سوال نبردم شخصیت شما هم اگه با یک حرف من می ره زیر سوال و خاک و شیر میشه والا دیگه شخصیت کاری نیست که بخواد این جوری ار بین بره

شما چرا شخصیت یک شرکت رو با یک کاری که میشه گفت کامل بی ربطه با ..... در یک مکان عمومی میگید یا ......

خیلی ببخشید من نمی دونم ارزش مدیریت قبل یا بعد یا الان در چیه یک وظیفه سخت و ... که هر کس فکر نمی کنم بره زیر بازش چیز دیگه ای نداره

این یک تایپیک که توش مدیر سایت کیوسک هم پست داره + اخطار پرهام بلیل تکراری بودن موضوع تایپیک در زمینه قالب مجید آنلاین که قبلش 4 تا تایپیک با همین موضوع موجود بوده و کلی بحث و ... :

بقیه تایپکیها هم موجوده

عذز خواهی من نباید قبول کنم مدیران سایت کیوسک که با حرفهای شما به سبکی توهین شده باید قبول کنند

اینم تم فارسی شده بدون تغییرات عکسها که ما سالار هست و فرومشون خیلی هم جالبه

ولی در کل به فرهاد هم گفتم به شما هم بگم من نه سر پیازم نه ته پیاز ولی این جوری با خودم فکر می کنم اگه فردا نه این قضیه یک چیز دیگه اتفاق بیافته چه ضمانتی هست اگه الان جلوی این چیزا گرفته نشه نه تنها من برای شما یا سایرین همین اتفاق و براشتها که ما از سایت کیوسک کردیم اتفاق نیافته ؟

امیدوارم دلگیری پیش نیاد چون اصلا ارزششو نداره از میران سایت کیوسک هم خواهش دارم اگه روزی این تایپیک رو دیدن قضیه رو شورش ندن

ان شاااله موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
طرح TopWorks رو که از اینجا برداشتن کدش رو .. البته کدش یک کد جاوا اسکریپت هستش ...

در مورد کل بحث هم لطفا این موضوع رو ادامه ندید چون هیچ تاثیری نداره

موفق باشید

مجید

siavashmusic

Active Member
دقیقا حق با مجید خان هست
هیچ تاثیری نداره از طرفی توی ایران همه میدونند مجید آنلاین کجاست و جه رتبه ای داره
بیایید اینطوری به قضیه نگاه کنیم که گروه کیوسک هم هدف منفی نداشتن

جدیدترین ارسال ها

بالا