به منه تازه كار كه كمك فوري لازم دارم كمك كنيد به خدا ثواب داره!

silvestre

New Member
سلام
من دارم با dreamweaver يه سايت ميسازم و براي ساختن data base به مشكل برخوردم در اين باره هم اطلاعات زيادي ندارم وقتي ميخوام از data base استفاده كنم ميگه اول بايد سايت بسازم و من نوع ftp رو انتخاب كردم و اطلاعات رو بصورت زير وارد كردم
databaseerror.GIF

name : armaneirani
access type : ftp
ftp host : ftp://armaneirani.com
host directory : wwwroot
login : armaneirani.com
password : ******

ولي اين ارور رو داد
an ftp error occurred - cannot make connection tohost. the remote host can not be found
چيكار كنم:sad:
تو رو خدا كمك كنيد من اين سايتو دارم براي كسي طراحي ميكنم و صاحبشم هر روز زنگ ميزنه ميگه سايت ما چي شد!

آخرین ویرایش:

silvestre

New Member
فكر نكنم مشكل از اونا باشه چون به محض اينكه روي test كليك ميكنم اون error رو ميده اصلا ftp رو چك نميكنه

Parham

Well-Known Member
برای اتصال به هاست از برنامه های FTP مثل SmartFTP یا CuteFTP استفاده کن ببین باز هم مشکل داری ؟

silvestre

New Member
آخه من مي خوام data base بسازم فكر كنم اين برنامه ها براي مديريت ftp باشه درسته؟

Parham

Well-Known Member
سرور شما فکر می‌کنم ویندوز هستش ... آیا کنترل پنل دارید ؟ اگر دارید که از داخل اون باید بسازید اگر هم خیر که باید با شرکتی‌ که هاست گرفتید تماس بگیرید تا آنها برای شما ایجاد کنند .

پ.ن : می‌تونم بدونم که دیتابیس را به چه منظور می‌خواهید ایجاد کنید ؟‌

poyaazim

Member
Aslan ehtiaji nist ke testing server besazi, faghat kaafie ke IIS ro nasb koni, dar vaghe ye local host roo computeret dashte bashi hale, mitooni sitet ro kaamel besaazi bad az in ke tamoom shod ba Cute ftp ke kar kardan bahash kheili rahate upload kon.

silvestre

New Member
@parham:
من كنترل پنل دارم ولي هر چي توش گشتم گزينه اي براي ساخت ديتا بيس پيدا نكردم و ديتا بيس رو هم براي عضوگيري ميخوام تا مشخصات اعضا رو توش وارد كنم

@poyaazim:
ميشه بگيد ISS چيه؟
اگه ميشه فارسي بنويسيد.

سلام دوست عزیز ..
اگه میخای ف ت پ کار کنه... :
1: آدرس ف ت پ که دادید اشتباست ftp://armaneirani.com اسولا آدرس ف ت پ که تو سرور وسل شه از FTP:// استفاده نمیکنند آدرس ف ت پ شما باید یکی از اینها با شه ftp.yoursite.com or yoursite.com .... دوم: یوزر نیم و پسورد هم رو چک کن بعد تست کن کار میکنه یانه اگر بازهم کار نکرد گزینه Use passive FTP رو فعال کن ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

نصب Iis

شما برای نصب نیاز به سی دی ویندوز دارید اکه سیستیم عامل تو اکس پیست این مراحلو انجام بده ...

Control Panel >> Add or Remove Programs >> Add or Remove Windows Component >> Internet Information Services (IIS) >> " Bar click kon badesh va dokme Details... fun dar safe bady hama gozinaha ro Active ya hamon fa-al kon bad OK kon safe bady ro ham NeXT kon badesh az shoma CD Windows ro mikhad " و اینم از نصب آی آی اس ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cactus13

Member
ميخواستم بگم كه ديدم ادريس گفته. آدرس ftp رو اشتباه وارد ميكني...

جدیدترین ارسال ها

بالا