به دنبال کار انیمیشن یا بازی سازی هستم

milad_r

Member
با سلام به دوستان عزیز
من حدود 5 سالی هست که در حال یاد گرفتن 3ds max هستم.
البته بعد از مدتی درس هم می دادم!
تجربه کاری هم دارم . هم مدتی وله می ساختم (البته به عنوان دستیار) و هم تو یک پروژه استوری گرافی به نام قصه های ماندگار که هنوز پخش نشده برای شبکه 3، به عنوان طراح و پیاده ساز صحنه کار کردم.
البته در هر صورت از نظر فیلم سازی ضعیف هستم.
با quest3d هم کار کردم با توجه به این که رشته تحصیلی من نرم افزار هست می تونم تو پروژه های بازی سازی هم از مدل سازی تا طراحی کلاس های مختلف و کد نویسی و الگوریتم سازی همکاری کنم.
این یک تصویر از آخرین نمونه کار انیمیشن تری دی من است. خواهش میکنم نظر بدین و من رو از عیب های کارم مطلع کنید. اگر کار هم سراغ دارین من آدمه کاری ای هستم و و به کار تو این زمینه علاقه دارم.:green:

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    348.3 کیلوبایت · بازدیدها: 35
  • 3.jpg
    3.jpg
    287.4 کیلوبایت · بازدیدها: 31
  • 2.jpg
    2.jpg
    283 کیلوبایت · بازدیدها: 30
  • 4.jpg
    4.jpg
    55.8 کیلوبایت · بازدیدها: 31

milad_r

Member
اینجا متروک شده یا کسی دانبال کار نیست یا کسی دنبال کارمند نیست یا کسی مارو تحویل نمیگیره:shock: یا همه سرشون شلوغه >|< یا من بد شانسم:-?؟ کدومشه که کسی نظر نمیده:sad:؟ خواهش می کنم به من عاجز کمک کنید.:cry:

آخرین ویرایش:
سلام در كل كار خوبيه...ولي به نظر من سنگ ها جنس خودشونو نشان نميدن(زمين)اما ستون ها و آتش كار خوبي شده
در مورد آدمش صورتش خوبه ولي بدنش خيلي خوب به نظر نميرسه البته شايد تو عكس اينطور به نظر مياد...
البته اين جور كارها به سليقه هم بستگي داره اين فقط يه نظر شخصي است
اگر هنوز مايل به تدريس هستيد با [email protected] تماس بگيريد.و قيمت كلاسهاتونو بگيد:wink:

milad_r

Member
خیلی ممنونم از راهنماییتون benam جان.حتما این کارو میکنم.

milad_r

Member
رحمان پور جان سلام.شما دومین نفری هستین که دقیقا به این نکات اشاره میکنید. خیلی ممنونم از نظرات عالیتون حتما سعی میکنم رو این نقاط ضعفم کار کنم.:paint:

جدیدترین ارسال ها

بالا