به دنبال يه سي-پي-يوي كم ياب...

Pooriya_Online

Active Member
يكي از دوستان دنبال يه CPU ميگرده همه گفتن تو ايران گير نمياد (از همه كله گنده هاي بازار جواب رد گرفته)
CPU 2.8/512 Full Cash فكر ميكنم اين بود. حالا ميشه گير اورد يا نه؟

S.H.R.M.K

Well-Known Member
این cpu ها الان کم شده تو بازار مگر اینکه یکی از قبل داشته باشه.در ضمن همچین گفتی کمیاب گفتم شاید pentum 4000 اومده!!!

Pooriya_Online

Active Member
والله دوستان ميگم از خيلي ها پرسيده تازه اگه اونام ميخواستن خالي ببندن يه جوري ميگفتن كه آره گيرورديم و قيمت بالاتر ولي اصلا پيدا نكردن (چند ماهي هست دنبالشه) حدود 1000تا ميخواد...

ghoghnuse

Member
سلام

cpu مورد نظر شما روز 4 شنبه در بازار وجود داشت . اگرچه قيمت آن خيلي به 3000 نزديك بود و صرفه با خريد 3000 بود . اما در مورد خريد 1000 عدد من مطمين نيستم . خريد 1000 عدد سي پي يو ممكن است بازار را به راحتي دچار نوسان كنه . ولي مطمينا پيدا ميشه . اگر واقعا قصد خريد 1000 عدد را داري شنبه به من پيغام بده تا آمار دقيقش را برات بگيرم .
موفق باشي .
بدرود .

Pooriya_Online

Active Member
ghoghnuse گفت:
سلام

cpu مورد نظر شما روز 4 شنبه در بازار وجود داشت . اگرچه قيمت آن خيلي به 3000 نزديك بود و صرفه با خريد 3000 بود . اما در مورد خريد 1000 عدد من مطمين نيستم . خريد 1000 عدد سي پي يو ممكن است بازار را به راحتي دچار نوسان كنه . ولي مطمينا پيدا ميشه . اگر واقعا قصد خريد 1000 عدد را داري شنبه به من پيغام بده تا آمار دقيقش را برات بگيرم .
موفق باشي .
بدرود .
دوست عزيز من قصد خريد ندارم يكي از دوستانم بود.
پيدا كرد. البته هم تو ايران هم خارج از ايران ولي چون تو ايران قيمت بالايي داشت نخريد و يكي براش از چين اورد ولي براش 1050 تا اورد به قيمتي خيلي خيلي پايينتر از قيمت 1000تاي ايران.
از همه دوستان ممنون...

جدیدترین ارسال ها

بالا