به دنبال نویسنده و مترجم برای سایت آندروید

agoramaster

New Member
برای راه اندازی یک سایت دانلود اپلیکیشن آندروید به دنبال نویسنده‌ای هستم که برای هر اپلیکیشن حدود 50-100 کلمه توضیحات بنویسد.
1- توضیحات هر نرم افزار را از گوگل‌پلی خوانده و بر مبنای آن برای اپلیکیشن 50-100 کلمه توضیح بنویسد. (لزومی به ارسال عکس و فایل نیست، حتی می‌تونم برای سرعت عمل بیشتر توضیحات گوگل رو به صورت فایل متنی در اختیار بگذارم.)
2- در صورتی که توضیحات نرم‌افزار مذکور در وب فارسی موجود باشد، بازنویسی آن توضیحات با ادبیات متفاوت نیز قابل قبول است...

شرایط مد نظر ما:
آشنایی با کامپیوتر و اینترنت در حد آمدن به فروم مجید آنلاین و جستجوی کار در آن (شما قاعدتاً این شرط را دارا هستید!)
توانایی ترجمه انگلیسی به مقدار لازم!
آشنایی با آندروید حداقل در حد دارا بودن گوشی آندرویدی!
سابقه کار مشابه (ترجیحا سابقه کار در زمینه موبایل یا نرم‌افزار)

شرایط مد نظر شما:
لطفاً مشخصات، هزینه و احتمالاً شرایط خاص مد نظر خود را به پیام خصوصی من ارسال کنید.

parsa_91

Member
برای راه اندازی یک سایت دانلود اپلیکیشن آندروید به دنبال نویسنده‌ای هستم که برای هر اپلیکیشن حدود 50-100 کلمه توضیحات بنویسد.
1- توضیحات هر نرم افزار را از گوگل‌پلی خوانده و بر مبنای آن برای اپلیکیشن 50-100 کلمه توضیح بنویسد. (لزومی به ارسال عکس و فایل نیست، حتی می‌تونم برای سرعت عمل بیشتر توضیحات گوگل رو به صورت فایل متنی در اختیار بگذارم.)
2- در صورتی که توضیحات نرم‌افزار مذکور در وب فارسی موجود باشد، بازنویسی آن توضیحات با ادبیات متفاوت نیز قابل قبول است...

شرایط مد نظر ما:
آشنایی با کامپیوتر و اینترنت در حد آمدن به فروم مجید آنلاین و جستجوی کار در آن (شما قاعدتاً این شرط را دارا هستید!)
توانایی ترجمه انگلیسی به مقدار لازم!
آشنایی با آندروید حداقل در حد دارا بودن گوشی آندرویدی!
سابقه کار مشابه (ترجیحا سابقه کار در زمینه موبایل یا نرم‌افزار)

شرایط مد نظر شما:
لطفاً مشخصات، هزینه و احتمالاً شرایط خاص مد نظر خود را به پیام خصوصی من ارسال کنید.

من (مذكر) 20 سالمه. در اراك زندگي ميكنم
خوره آندرويدم. از بازي بگير تا هك و روت ، نصب رام و ....

از نظر اينترنت امدن هيچ مشكلي ندارم و 24 ساعته ميتون آنلاين باشم.

در مورد هزينه ها ::: تا حالا توي وب سايت كار نكردم و هزينه ها رو فعلا نميدونم .

در صورت موافقت پيام خصوصي بدين كه شماره تلفن بذارم با هم صحبت كنيم در موردش

جدیدترین ارسال ها

بالا