بهم چسبیدگی حـــروف در فتوشاپ [2]

با سلام خدمت دوستان

من تو فتوشاپ {Photoshop Cs2 Me} این مشکلو دارم که بعضی حروف بصورت زیر تایپ میشه.

اگه میشه راهنمایی کنید.....

پیوست ها

• Untitled-1.gif
    Untitled-1.gif
    2.5 کیلوبایت · بازدیدها: 7

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
فونتی که استفاده میکنید چی هست؟ یعنی پیشوند یا پسوند خاصی داره؟

سعی کنید از فونتهای استاندارد استفاده کنید. مثلا فونتهایی که پیشوند b دارن جزو فونتهای استاندارد هستن و هیچ مشکلی ندارن.

Mr.Rabbit

Member
این مشکل قبلا هم جواب داده شده .

این کاررمی تونید با Shift+Space حل کنید و یا یه نقطه بین او دو تا حرف بزارید بعد سایز نقطه رو 0.1 بکنید .

موفق باشید

آخرین ویرایش:

GFX Master

این مشکل قبلا هم جواب داده شده .

این کاررمی تونید با shift+space حل کنید و یا یه نقطه بین او دو تا حرف بزارید بعد سایز نقطه رو 0.1 بکنید .

موفق باشید

این روشها فقط زمانی خوبه که اولا هیچ راه حل منطقی ای وجود نداشته باشه و ثانیا متن در حد چند تا کلمه باشه.

شما تصور کن یه نفر بخواد یک متن مثلا 200 کلمه ای داشته باشه! حالا بنظرت میشه از این روشها استفاده کرد؟

Mr.Rabbit

Member
درسته

ولی به نظر من تایپ یه متن 200 کلمه ای در فتوشاپ کاره اشتباهیه !
و این مشکل فکر نکنم که با فونت عوض کردن حل بشه چون من یک بار امتحان کردم .

ولی باز هم حرف استاد خودم سارای عزیز رو قبول میکنم :rose:

GFX Master

درسته

ولی به نظر من تایپ یه متن 200 کلمه ای در فتوشاپ کاره اشتباهیه !
و این مشکل فکر نکنم که با فونت عوض کردن حل بشه چون من یک بار امتحان کردم .

ولی باز هم حرف استاد خودم سارای عزیز رو قبول میکنم :rose:

مرسی شما لطف داری.

منم قبول دارم که تایپ یه متن 200 کلمه ای توی فتوشاپ شاید به ظاهر اشتباه باشه ولی خوب توی بعضی از کارها لازمه.

مثلا شما ممکنه یه پوستر داشته باشی که مجبور باشی توی فتوشاپ اون رو طراحی کنی و توش پر از متن باشه.

یا یه بروشور تبلیغاتی یا ...

در مورد اینکه مشکل با فونت کردن حل میشه یا نه ، پس چجوریه که الان خیلیا مثل خود من داریم خیلی راحت با فونت فارسی توی فتوشاپ فارسی مینویسیم؟!

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
ای بابا

:mad:سارا خانم سلام! بهتره این تاپیک را قفل کنم چون بحث داره خارج از موضوع پیش میره:lol:
خوب البته و صد البته سارا خانم درست میگن من هم تا حالا مشکل نداشتم اون دوست عزیزمون هم 100٪ مشکل از فونتی هست که استفاده میکنه

آخرین ویرایش:

A2D3D

Well-Known Member
سلام
نسخه cs2 این مشکل رو با حرف د داره .
و هیچ راه حل منطقی برای رفع مشکلش نیست .

Mr.Rabbit

Member
در مورد اینکه مشکل با فونت کردن حل میشه یا نه ، پس چجوریه که الان خیلیا مثل خود من داریم خیلی راحت با فونت فارسی توی فتوشاپ فارسی مینویسیم؟!

باز هم ممنون
ما داریم اینجا سرو دست میشکونیم اونقت این Ahmadreza007 پیداش نیست !!
در این مورد باید بگم که من قبلا با نسخه CS2 ME کار میکردم ولی اینبار که CS3 ME نصب کردم مشکلم برطرف شده در حالیکه همون فونت ها رو نصب کردم و در فونت ها تغییری ایجاد نشده به نظرم برخی از پچ های CS در ایران مشکل دارند. :rose:

آخرین ویرایش:

nima_dsnr

کاربر VIP
داغ درست شدنش به دلم موند.
در واقع تا قبل از اینکه CS3 بیاد از CS استفاده میکردم.
در هرحال به نظرم همون شیفت اسپیس و یا راهی که خودم استفاده می کردم یعنی Space با سایز کوچیک مثل 3 یا 4 بهترین راه باشه.
تقریبا همون نقطه کوچیکه که دوستمون گفت.

جدیدترین ارسال ها

بالا