بهشت

ehsan_3dmax

Active Member
سلامی دوباره به برو بچ مجید آنلاینی گل.
نمیدونم تا به حال رفتین بهشت یا نه؟ میدونم که نرفتین، ولی من رفتم. جاتون خالی خیلی...!
2، 3 تا عکس توپ هم گرفتم واستون، که گفتم بهتون نشون بدم شاید شما هم هوس رفتن به سرتون بزنه.
البته من تنها نبودم علی جلالی هم با من بود که متاسفانه اونو زود انداختنش بیرون پیش عکس اواتُرم! دیگه نگم واسه چی بهتره!؟(میبخشید علی جان نمیخواستم بگم مجبور شدم):lol:
البته ما بابت ساخت چند تا از پلانهای انیمیشن 2.5 دقیقه ایمون که واسه اداره کار بود رفتیم اونجا و خلاصه جاتون خالی تونستیم این انیمیشن رو 2 نفری تو یک ماه بسازیم.
این عکسها رو هم با دوربینی!(نرم افزار) به اسم vue xstream 6 که کلا مخصوص اینجور چیزاست و حتما شما هم اسمشو شنیدید، گرفتم و هر کدوم از اونها حداقل دارای 50 لایه هست که حوصله ترکیب همشونو نداشتم:wink: واسه همین عکس خام بدون دستکاری فوتوشاپی رو اینجا میزارم.
راستی بعدا تو سایتمون که داره تاسیس میشه از خاطرات این سفر بیشتر میشنوید!
2 تا عکس اول اصله کاریه و با عکس سوم زیاد حال نکردیم.
امیدوارم خوشتون بیاد.

پیوست ها

• back1.jpg
    back1.jpg
    243.9 کیلوبایت · بازدیدها: 94
  • back2.jpg
    back2.jpg
    192.2 کیلوبایت · بازدیدها: 79
  • back3.jpg
    back3.jpg
    154.7 کیلوبایت · بازدیدها: 89

vahid_3d

Active Member
خیلی قشنگ درست کردی و زدم پشت زمینه کامپیوتر که وقتی می بینم از زیباییش لذت ببرم

shirini_forush

Well-Known Member
اولی و سومی محشره پسر...

+ دومی یکم تاریک شده
+ با توجه به چیزایی که درباره بهشت شنیدم فکر کنم اینا بیابونای بهشت باشه :lol:
++ اگر همونطور که جلوشون رو ابر کار کردی... اگر پشت کارا هم تو ابر فید میشد خیلی جلوه داشت
(البته کی میره این همه راهو... مگه نه؟
76.gif
)

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
تصویر سوم خیلی خوب شده
بخصوص اون کلبه که از نظر طراحی خیلی جالب شده فقط قسمت بالاش از کادر خارج شده

درختها خیلی خوب شده بخصوص عکس 1
تو تصاویر 2 تراکم ابرها باعث قیر طبیعی شدن تصویر شده
ابرها هر 2 عکس 2-3 خیلی خشن به نظر میاد بیشتر شبیه ابراهای بارانی و نشان طوفان

موفق باشی

ehsan_3dmax

Active Member
vahid_3d، safir187، mahsoft، hamidbn: خیلی خیلی ممنونم بابت نظرات سازنده و البته تعریفهاتون. راستشو بخواید من خودم زیاد از این کارم راضی نیستم و تنها محدودیت زمانی باعث شد تا این ها نهایی باشن. کاملا حرفاتون رو قبول دارم.
راستی این vue xstream6 نرم افزاره ها! اون حرفو واسه شوخی زدم!
خوش باشید.

cs_mohsen

Member
نه بابا ! بهشت اصلی قشنگتره . شما بهشت برزخی رفتید احتمالا .البته همونشم غنیمته :wink:
سومی کار زیبایی شده

modjtaba

Member
Agha eltemase doa mirin behesht .
Indafe raftin maram khabar konin!
albate indafe raftin ye modelsaz bebarin vasatun huri pari model kone! ye matte painting kar ham bebarin dota backgrounde khafan vasatun bezane poshte kar...

asemune sevvomi ro avaz kon khodet ye abr paint kon bendaz.
tu kare avval az lahaze omgh behtar kar kardi

dar kol damet garm

Mandana

Active Member
خیلی خوشگل شده احسان.من البته فقط از دومی به عنوان بهشت خوشم اومد.بقیه هم واقعن زیبا شدن اما دومی خیلی دلنشین تر شده
roundflower.gif

این انیمیشن آیا کاراکتر خاص هم داره؟خیلی دلم میخواد کاراکترهای فضای به این خوشگلی رو ببینم چه شکلی شدن.شکل این sci-fi ها شده
smiley_aajz.gif

تبریک میگم
im_033.gif

موفق باشید

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خيلي خوب شده پسر جان.
onion049.gif

فقط يكمي اون گلهايي كه روي تپه ها كار كردي بيش از حد يه دست نشدن؟ يكمي نامنظمتر اگه بود فكر كنم بهتر ميشد.
onion022.gif

ehsan_3dmax

Active Member
Patris Net، cs_mohsen: خیلی ممنونم.

sara_is_nice_girl: درسته اونقدر این فضا سنگین بود که دیگه لود شدن و کار با اون واقعا سخت بود چرا که تعداد پلیگنها به چند میلیارد رسیده بود. آره تعجب نکنید vue infinite دیگه؟! منم این مورد رو فراموش کردم البته گلها تفاوت دارن با هم ولی از دور هیچی معلوم نیست. باید بیشتر میکردم. ممنونم.

modjtaba: ممنونم مجتبی جان. تصویر سوم رو کلا انتخاب نکردیم واسه کار.

mandana_ns: مرسی مانی جان. صداگذاریش تمام شد میگم علی دستت برسونه. خوبه؟

kambiz-g

Member
سلام
خيلي جالب شدن من از سومي بيشتر خوشم اومد
ولي به نظره من در حده كارهايه قبليت نيست البته ببخشيد
يا علي

pythoN

Active Member
سلام . خیلی جالبه دوست دارم در جریان کارت باشم . یه انمیشن فرانسوی پارسال تو جشنواره با همین تم فکر کنم اول شد ( اگه نه دوم ) در مورد لایه ها هم میشه تصور کرد چطور میشه .
ام یه چیز دیگه .....خودایش بهشت اینطوری بود . ما که رفتیم جهنم ببینیم اونجا حداقل یه Pc پیدا میشه یا همینجوری . اصلا بهشت هم نخواستم .

ehsan_3dmax

Active Member
ز after استفاده شده؟
اگه منظورتون after effect نخیر. فقط نرم افزار vue xstream.

سلام . خیلی جالبه دوست دارم در جریان کارت باشم . یه انمیشن فرانسوی پارسال تو جشنواره با همین تم فکر کنم اول شد ( اگه نه دوم ) در مورد لایه ها هم میشه تصور کرد چطور میشه .
ام یه چیز دیگه .....خودایش بهشت اینطوری بود . ما که رفتیم جهنم ببینیم اونجا حداقل یه Pc پیدا میشه یا همینجوری . اصلا بهشت هم نخواستم .
ای بابا علی جان! اون بنده خدایی که post process کرد انیمیشن رو، فاتحه خوند تو کیفیت کار. طوری که حتی روم نمیشه بگیرم به عنوان نمونه کار نشونش بدم. البته تمامی رندرها رو دارم و اگه کسی پیدا بشه که حوصلشو داشته باشه میدیم بهش دوباره کارهایه نهاییشو انجام بده.
راستی من اختتامیه جشنواره رو دیگه واینستادم و نمیدونم کدوم انیمیشن رو میگی.
موفق باشی.

pythoN

Active Member
ای بابا علی جان! اون بنده خدایی که post process کرد انیمیشن رو، فاتحه خوند تو کیفیت کار. طوری که حتی روم نمیشه بگیرم به عنوان نمونه کار نشونش بدم.
اینقدر سریع هم نباید قضاوت میکرد ...

راستی من اختتامیه جشنواره رو دیگه واینستادم و نمیدونم کدوم انیمیشن رو میگی.
موفق باشی.
یه جان خدم یکی از نمایش های خنده داره دنیا رو که بلیت نداشت از دست دادی . هیف که اینجا محدودیت دارم بگم چه شخصیتی سوتی میداد و من و یه سری اون ته نشسته بودیم و جولوی خودمون رو میگرفتیم که یهو منفجر نشیم از خنده ( اه کاش میشد بگم کی بود حیف البته ازش فیلم گرفتم ) :lol::lol:

اون فیلمه هم اسمش یادم نیست ولی نشونیهاش این بود : 9 دقیقه ای بود ، یه یارو دختره با پدر بزرگش تو بهشت زندگی میکرد بعد یه روز صبح میبینه بابا بزرگه مرده و...
نمیدونم میدونی کودوم بود یا نه .

شرمنده که به تاپیک ربطی نداشت :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا