بهترین کتاب و مرجع آموزشی شبکه

hakamn

Member
بهترین کتاب و مرجع آموزشی شبکه
برو بچ من اولین بار که توی فوروم شبکه دارم پست میزنم. زیاد هم شبکه کار نکردم. خوب الان بر حسب نیازم چون به عنوان امریه مسئول کل یک شبکه بزرگ یه سازمان شدم نیاز دارم که یه سری اطلاعات کامل رو دریافت کنم. در مورد کتابها و مراجع آنلاین.
خلاصه میخوام توی حدود این 3 ماهی که وقت دارم یه جورایی راه بیفتم که مشکل چندانی توی کار برام پیش نیاد.
مرسی اگر کامل منو توجیه کنید.

ahmad_h

New Member
سی دی ها و کتابهای mcse استاندارد ترین وبهترین هستند
موق باشی سرکار

ahmad_h

New Member
سی دی ها و کتابهای mcse استاندارد ترین و بهترین هستند
موفق باشی سرکار

hakamn

Member
اگر میشه یه کتاب جامع فارسی برای شبکه و یک کتاب خوب هم در مورد ویندوز سرور 2003 معرفی کنید.
من دنبال mcse هستم. ولی خوب فارسی هم باشه بد نیست.

masood_y

Member
بزرگترين معلم تجربه است.
مطمئن باش هر چقدر كتاب و مقاله بخوني باز هم مشكل داري. تو شبكه هر چي بيشتر جلو ميري مي بيني تازه اول كاري ...

hakamn

Member
آقا در مورد کتابها هیچی نگفتین. حرف همه شما درست. ولی در موقع گرفتاری تمام راه حل ها به کتاب منتهی میشه!
لطفا کتابها رو معرفی کنید!

ahmad_h

New Member
یه کتاب هست به اسم شبکه های کامپیوتری و کتاب win2000server هم هست با هم بخونی بد نیست

mat

New Member
با سلام
ديگر دوستان فرمودند بهترين روش پشتكار و تجربه ميباشد.
اگر شما مسئول شبكه هستيد و با شبكه آشنا نيستيد و تنها هستيد در آينده نزديك اگر شبكه براي شركت حياتي باشد ، انفجاري صورت خواهد گرفت.
اگر از بند پ اين سمت را يافته ايد بايد يك نفر باتجربه حداقل چند ماه در كنار شما باشد تا بتوانيد از تجربيات ايشان استفاده نمائيد.

hakamn

Member
شرمنده!
خیلی هم بوق بوق نیستم.اینقدری با برنامه نویسی و کامپیوتر آشنایی دارم که بتونم در عرض یک ماه حرفه ای بشم. تجربه بهم ثابت کرده که هر چیزی رو توی یک ماه می تونم حرفه ای بشم. قابل دوست عزیزم من بیشتر میخوام که نکات ریز رو درک کنم. وگر نه آشنایی متوسطی با شبکه دارم.
ضمنا من کلی از نرم افزارهای روز رو دارم تدریس میکنم.
چندان برام مشکل نیست که شبکه رو یاد بگیرم. بستگی به خود آدک داره.
بند پ هم استفاده نشده . به خاطر تجربه من توی سایر زمینه های کامپیوتری از من استفاده شده.
من آلان امریه این سازمان هستم.

dark-man

Member
دوستان من چند روزه شدم مسئول شبکه یک شرکت که تقریبا 10 کامپیوتر داره و خط ای دی اس ال هم بهش وصل است ولی متاسفانه من با شبکه آشنایی ندارم ...سروز این شبکه هم ویندوز 2003 سرور هستش ...به نظرتون کتاب ویندوز 2003 سرور می تونه کارم را راه بندازه یا نه ؟؟اگه نه چی می تونه منو کمک کنه که بتونم یه چیزایی بلد شم تا ...

pl1906

New Member
ببين سركار جون يه چند تا دوره هست كه بصورت كلي هستن و بايد بلدمند باشي
اول نتورك پلاس بعد سرور پلاس بعدش سكيورتي پلاسه البته اينا عمومي و كلي هستن و واسه يادگرفتنشون كتابهايي با همون اسمها هست اما لاتين
اگه تخصصي تر خواستي خوب دوره هاي سيسكو هست كه ميتونه يه حالي بهت بده
ولي اگه تقريبا با بيس كار آشنايي و فقط ميخواهي بيشتر آشنا بشي اونم با كمك كتاب و باز هم كتب هاي فارسي فكر كنم كتابهاي نتوركينگ اسنشيال مال مجتمع فني و كتاب عيب يابي شبكه در 24 ساعت بتونه مشكلتو حل كنه

ODIN

Member
آقا یعنی تو نت هیچ کس نیست یه مقاله درست حسابی و مفید برای این کار بزنه ؟؟

hakamn

Member
خوب توی این انجمن ها بابا هیچی نمیشه یاد گرفت.
محلی شده برای تفریح ملت!
کتابهای ناب شبکه از سیسکو گرفته تا مایکروسافت رو توی سایت گذاشتم.
برید از اونجا دانلود کنید.
از کتاب فارسی هم استفاده نکنیدبه هیچ وجه. چون همون چیزی رو هم که بلدی از یادت میبره.
http://freedanload.com/files.php?cat=12
لینک بالا رو سی کنید.

akaveh

Member
با سلام خدمت ذوستان
به نظر من اول باید بدونید برای چه و به چه حد نیاز دارین با شبکه آشنا بشید تا بتونید بفهمید چی رو نیاز دارین بعد برین دنبالش اگر این به این فکر باشید که با 1-2 تاکتاب بتونید راحت یک شبکه مدیوم نه بزرگ رو مدیریت کنید من فکر نکنم به نتیجه برسید اگر دوستان بگن دقیق چی نیاز دارن شایذ تونستم کمکی کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا