بهترین پک نوروزی چگونه باید باشد؟

sara_kvz

Member
پک هدیه نوروزی به واسطه اهمیتی که برای تبلیغات و بازاریابی دارند، ویژگی های خاص خود را هم دارا هستند. در واقع پک نوروزی معرف برند شماست و هر چه باکیفیت تر، شکیل تر و کاربردی تر باشد؛ نشان دهنده میزان توجه شما به این مهم بوده و اعتبار کسب و کار شما خواهد شد.

پک هدیه نوروزی در واقع همان بسته هدیه تبلیغاتی نوروزی است و از جمله هدایای مناسبتی مهم به شمار می رود. به طور کلی در پک های هدیه از چند محصول استفاده می شود و معمولاً با تمی متناسب با مناسبت مورد نظر و یک بسته بندی شیک و مرتبط ارائه می شوند.

نخستین ویژگی مهم پک نوروزی این است که باید حال و هوای نوروز داشته باشد؛ به عبارت دیگر، پک های نوروزی باید دارای تمی از نوروز باشند که این مهم می تواند در بسته بندی پک ها، محتویات آن ها و یا هر دو نمود پیدا کند.

دومین ویژگی پک های نوروزی به عنوان هدایای مناسبتی این است که کاربردی باشند؛ مسلماً همه مردم با هدایای تبلیغاتی که در زندگی روزمره کاربرد داشته باشد، بیشتر ارتباط برقرار می کنند و این قبیل هدایای کاربردی اثربخشی بیشتری دارند. در خصوص پک های نوروزی هم روال به همین منوال است به این معنی که پک هایی که به هر طریقی در ایام نوروز یا سایر روزهای سال کاربرد داشته باشند ارزنده تر و اثرگذارتر محسوب می شوند بدین منظور می توان در پک های نوروزی انواع ظروف هفت سین یا حتی آجیل و شیرینی و یا اقلام سفره هفت سین را جای داد تا هم تمی از نوروز پیدا کنند و هم این که برای مصرف کننده سودمند واقع شوند.

سومین ویژگی پک های نوروزی این است که با توجه به سلیقه کسانی که قرار است از این هدایای سازمانی یا به طور کلی تبلیغاتی استفاده کنند، تهیه و خریداری شوند. البته همان طور که می دانید، در خصوص تهیه هدایای مناسبتی از این دست برای گروهی از مخاطبان یا پرسنل یک سازمان، لزوماً نیازی نیست که از سلیقه تک تک افراد آگاه باشید و تنها می توان به اطلاع از سلیقه جمع اکتفا کرد.

چهارمین ویژگی پک های نوروزی که بسیار هم مهم است، توجه به شان و شخصیت هدیه گیرنده است. البته در این جا باید بگوییم که در خرید گیفت تبلیغاتی باید شان برند شما نیز در نظر گرفته شود. طی مطالعات گسترده ای که انجام شده است، در تهیه هدایای تبلیغاتی، هر چه شان و منزلت یک برند در تهیه یک هدیه بیشتر رعایت شده باشد، میزان اثرگذاری آن هدیه بیشتر خواهد بود؛ به عبارت ساده تر، مخاطبان شما از روی هدایای تبلیغاتی و پک های نوروزی که از شما دریافت می کنند، درباره شما دست به قضاوت می زنند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم پک های نوروزی و گیفت نوروزی شرکتی که پیش تر هم به آن اشاره کردیم؛ طراحی ویژه و هماهنگ بسته بندی این پک ها است. طرح های بسته بندی پک های نوروزی باید به گونه ای باشد که به محض دیدن آن ها حس خوشایندی در فرد هدیه گیرنده به وجود بیاید و حتی الامکان حال و هوای نوروز را برای او زنده کند.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا