بهترین و زیباترین طراحی ها توسط من

وضعیت
موضوع بسته شده است.
دوستان سكوت در مقابل انسان ابله بهترين كاره!
اگر مشتري اون هم ابله بود به هم ميان.
اگه نه مشتري قبول نمي كنه. (من نمي دونم كي ابله ها!)
به نظر من اگه تاپيك هاي مخالف و دست رو كني رو نمي زديد بهتر بود. چون شخصيت آدمو خرد مي كنن!
مجيد آنلاين جاي دوستيه نه دشمني.
هر كي دشمن باشه آخر سر مي ره بيرون.
همگي موفق باشيد.
مهدي عزيز كاراتو ديدم. واقعا جالب و عالين. اما خدا كنه كار خودت باشه.

ممنون NanoWorld_co

من به خدا نمیدونم که این دوستان گل من چرا اینجوری می کنن؟؟؟ من تو یک تاپیک دیگه هم این مسءله رو توضیح دادم ولی مثل اینکه این دوستان هر چی بگی براشون بگی بی فایده است.
حالا این بچه ها هر جور که می خوان فکر کنن.:) (این 2دفر به بقیه دوستانم گیر میدن ){ معمولیه:)}
منم از همه خواهش می کنم که این تاپیک رو دیگه بالا نیارن مدیر انجمن هم اگه می تونه این تاپیک رو قفل کنه.
با تشکر از همه شما

mamali132002

Active Member
mehdi_totti2003 bia boro bache harvaght senet 2 raghami shod bia inja khodeto tahvil begir... shoret zire sefre hanooz jor at nadari biay begi in kare man nist... hamoon behtar beri ghaleb dodare koni ...

NanoWorld_co ghablan ham sabet shode ke in kara male ishoon nistesh.

NanoWorld_co ghablan ham sabet shode ke in kara male ishoon nistesh
خوب اگه نيست خودشون مي دونن و خداي خدشون و مشتري هاشون. به نظر من گير نديم بهتره! مشتري بدون تحقيق كه به كسي سفارش طراحي وب نمي ده. خودش تحقيق مي كنه و به نتيجه مي رسه كه به ايشون سفارش بده يا نه!! ما اگه انجمن رو كمتر جنگي كنيم بهتره.
مملي عزيز پست هات خيلي جنجالي اند و من از خوندن اين پست ها فقط به خاطر جذابيتش لذت مي برم. اما بهتر نيست يه ذره ملايم تر صحبت كني. اگه آقاي "مهدي" خداي نا كرده انسان ابلهي باشه (كه به نظر من اين طور نيست) مي شه با ملايمت و صحبت و راهنمايي به جا درستش كرد.
به هر حال ممنونم.

Ghamnevis

Well-Known Member
NanoWorld_co گفت:
خوب اگه نيست خودشون مي دونن و خداي خدشون و مشتري هاشون. به نظر من گير نديم بهتره! مشتري بدون تحقيق كه به كسي سفارش طراحي وب نمي ده. خودش تحقيق مي كنه و به نتيجه مي رسه كه به ايشون سفارش بده يا نه!! ما اگه انجمن رو كمتر جنگي كنيم بهتره.
مملي عزيز پست هات خيلي جنجالي اند و من از خوندن اين پست ها فقط به خاطر جذابيتش لذت مي برم. اما بهتر نيست يه ذره ملايم تر صحبت كني. اگه آقاي "مهدي" خداي نا كرده انسان ابلهي باشه (كه به نظر من اين طور نيست) مي شه با ملايمت و صحبت و راهنمايي به جا درستش كرد.
به هر حال ممنونم.
عزیز دل من مشتری از کجا باید تحقیق کنه ؟ از من و امثال من و کسانی که این آقا را میشناسیم دیگه !

لطفا یکمی قبل از حرف زدن تامل کنید !

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا