بهترین و زیباترین طراحی ها توسط من

وضعیت
موضوع بسته شده است.
من مهدی مظفری هستم.
در کشور آلمان و شهر هامبورگ زندگی می کنم.
من هر گونه طراحی گرافیکی که بخواهید را با کمترین زمان ممکن و به بهترین نحو طراحی می کنم.
در حال حاضر من به دنبال کار در شرکت یا هر جا دیگه هستم البه غیر حضوری از راه دور.
Web Site : www.MehdiDesign.com
IDI Yahoo! : [email protected]
Email : [email protected]
منتظر تماس شما هستم .
با تشکر

mamali132002

Active Member
فکر کنم هم قیمت قالب های آماده ای که سایت های دیگه هم میدن... شاید 1 هزار تومان.

mamali132002

Active Member
خوب چه کاریه... شما برو به سایت pcseven کلی قالب آماده اون تو هست دیگه نیازی نیست که 1 هزار تومان هم بدی.

sayeh2222

Member
نه خب من همین توری سوال کردم نرخ بازار دستم بیاد یک دو ماه دیگه که طراحی بلد شدم اره دیگه

mamali132002

Active Member
نرخ بازار که این نیست! ایشون از قالب های آماده استفاده میکنن.... که از سایت های دیگه تهیه شده برای همین نرخش اینه...

مملی چرا تو کار مردم دخالت می کنی؟؟؟
من طراحی سایت خودم انجام میدم.و از قالب آماده بره مشتری هام استفاده نمی کنم.
2ومن من خودم طراح شرکت valvet هستم تو یک تاپیک دیگه هم این موضوع رو بره دوستان گفتم و قبول کردن.
حالا من نمیدونم که شما مشکل ذهنی (عقب ماندگی ذهنی) یا ... داریذ که بعد از 1ماه بازم اومدید و به مشتری اطلاعات غلط می دید.

sayeh2222 جان من خودم طراح یک شرکت آلمانی هستم که می تونید تو سایت Templatesmonster کارهای من رو ببینید به صحبت های ایشون لطفا توجهی نکنید.این آقا عادتشون که مشتری هارو منحرف کنه.(انشاللا حاشون خوب میشه و در کنار خانوادشون به زندیگیشون ادامه میدن).
با من تماس بگیرید لطفا : [email protected]
با تشکر (به امید خوب شدن مملی جونمون)

sayeh2222

Member
مشکلی نیست اقا مهدی من فقط یک دو سوال داشتم تا اگر خودم طراحی وب کنم قیمت دست داشته باشم

Parham

Well-Known Member
mehdi_totti2003 گفت:
مملی چرا تو کار مردم دخالت می کنی؟؟؟
من طراحی سایت خودم انجام میدم.و از قالب آماده بره مشتری هام استفاده نمی کنم.
2ومن من خودم طراح شرکت valvet هستم تو یک تاپیک دیگه هم این موضوع رو بره دوستان گفتم و قبول کردن.
حالا من نمیدونم که شما مشکل ذهنی (عقب ماندگی ذهنی) یا ... داریذ که بعد از 1ماه بازم اومدید و به مشتری اطلاعات غلط می دید.

sayeh2222 جان من خودم طراح یک شرکت آلمانی هستم که می تونید تو سایت Templatesmonster کارهای من رو ببینید به صحبت های ایشون لطفا توجهی نکنید.این آقا عادتشون که مشتری هارو منحرف کنه.(انشاللا حاشون خوب میشه و در کنار خانوادشون به زندیگیشون ادامه میدن).
با من تماس بگیرید لطفا : [email protected]
با تشکر (به امید خوب شدن مملی جونمون)

دوست عزيز لطفاً با کاربران ديگر درست صحبت کنيد و حتماً قوانين سايت را يک بار با دقت بخوانيد !

قانون شماره 18 ) در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 23 ) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی‌ در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

Ghamnevis

Well-Known Member
کاش من اون تاپيک قديمي را زودتر ميديدم تا قبل از قفل شدنش يکسري توضيحات بدم !

1- شما نزديک يکسال پيش به جمع بچه هاي مجيد آنلاين اومديد ! توي فوتوشاپ بنده مدير بودم و خيلي خوب شما را يادمه ! اون موقع در فوتوشاپ (تقريبا مثل همين حالا) هيچ تخصص (که هيچ) و سر رشته اي نداشتيد ! هنزو هم تاپيک هاي شما موجوده !

2- دامين و هاست شما هم خريداري نشده ! اين دامين و هاست را يکي از کاربران سايت مجانا به شما داد به خاطر طراحي يک لوگو ! (تاپيکش هم موجوده که فکر نميکنم نياز باشه بهتون ثابت کنم !)

3- شما هيچ يوزر نيم ديگه اي توي اين سايت نداشتيد (در هيچ زمان) که قديمي تر از اين يکي باشه ! اگر داريد خود يوزر نيم را ارائه کنيد (شما در تاپيک قبلي گفتيد که رمزش را يادتون رفته ! ولي خود خود يوزر را که يادتون نرفته ;) !)

4- چند ماه پيش که تاپيکي مشابه زديد من واقعا شاخ در آوردم ! ادعاي طراحي کرديد در حاليکه قالب سايتتون يکي از قالبهاي سري 6 سايت مانستر بود ! اون موقع خواستم بگم ولي ديدم نيازي نيست چون همه ميفهمند !

5- خيلي بايد احمقانه باشه که ما باور کنيم چون Velvet آلماني هست و شما هم ساکن آلمان از اعضاي اين گروه باشيد ! چون با توجه به کارهايي که من از Velvet ديدم کاملا مشخصه که افراد مبتدي درش جايي ندارند !
اگر باز هم مدعي عضويت در اين شرکت هستيد لطفا آدرس سايت شرکت را ارائه کنيد تا ما با وبمسترش تماس بگيريم !
نکته : شرکتهايي از اين دست و حتي شرکت هاي خيلي کوچکتر از اون براي خودشون سايت دارند !

ميتونم کلي دليل ديگه بيارم و بهتون ثابت کنم که حرفهاي شما همه دروغ هستش ! ولي نيازي نميبينم !

در پايان ! فکر نميکنم با گفتن اين ادعاهاي بزرگ بتونيد کاري از پيش ببريد !
در ضمن انقدر ايراني ايراني نکنيد (اشاره به تاپيک قبلي) چون اصلا ربطي نداره ! طراح هاي خيلي خيلي بزرگي ميشناسم که کارشون صدها برابر ارزشش از کارهاي سايت مانستر و طراحانش بهتره !

قبل از اينکه کسي بتونه يک طراح خوب بشه بايد يک ايده پرداز خوب باشه ! متاسفانه شما نه تنها طراح خوبي نيستيد بلکه ايده هاي چرتي هم داريد ! نميدونم اگر حقيقت را ميگفتيد چي پيش ميومد !

در آخر لينک تاپيک قبلي را هم اينجا ميذارم.. خدا را چه ديدي شايد لينکش گم شد !!!
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=36008

mamali132002

Active Member
دقیقا Ghamnevis راست میگه... منم هیچ دلیلی نمیبینم که بیام بهت توهین کنم مهدی جون ... فکر کنم با این نوشتت تربیت خانوادگی تو نشون دادی.

سلام دوستان
من 1 سوال دارم تو این انجمن قانونی در مورد تهمت زدن و یا منحرف کردن فکر مشتری وجود نداره؟؟
ایشون اومده به من میگه که این کارها کار خودت نیست و داری دروغ میگی(به این میگن تهمت)
شما با چه مدرکی اومدی داری این حرفهارو می زنی؟؟ به هرحال!!!
منم فکر کنم که شما با این نوشته هات حسادت و تهمت زدن به مردم رو که از خانوادت یاد گرفتی اومدی اینجا گفتی.مملی جون!!
با تشکر (من از غمنویس انتظار نداشتم)

mamali132002

Active Member
mehdi_totti2003 تنها چیزی که بهت میگم اینه که خجالت بکش! قبلا هم تو مسابقه photoshop از این دودره بازیا در آورده بودی (Ghamnevis میدونه).

Ghamnevis

Well-Known Member
mehdi_totti2003 گفت:
سلام دوستان
من 1 سوال دارم تو این انجمن قانونی در مورد تهمت زدن و یا منحرف کردن فکر مشتری وجود نداره؟؟
ایشون اومده به من میگه که این کارها کار خودت نیست و داری دروغ میگی(به این میگن تهمت)
شما با چه مدرکی اومدی داری این حرفهارو می زنی؟؟ به هرحال!!!
منم فکر کنم که شما با این نوشته هات حسادت و تهمت زدن به مردم رو که از خانوادت یاد گرفتی اومدی اینجا گفتی.مملی جون!!
با تشکر (من از غمنویس انتظار نداشتم)
اتفاقا من هم اصلا انتظار نداشتم که به شعور جمع توهين کنيد !

لطفا به جاي انتظار بيجا داشتن به موارد مطرح شده جواب بديد وگرنه لطفا بيش از اين به شعور ما توهين نکنيد !

برید وقتی بزرگتر شدید بیاید (مملی درست صحبت کن ددره بازی چیه ؟ ددره باز شمایی
خدا یا این هارو به راه راست هدایت فرما امین آمین یا ربل آلمین:))

Ghamnevis

Well-Known Member
انشاالله خدا همه بيماران ذهني , عقده اي ها و امثالهم را شفا بده ! ما که خيلي خوشحال ميشيم...

نميدونم چرا بايد به جاي جواب دادن به موارد اينجوري طفره بريد !! لابد ... شايدم ... !

sayeh2222

Member
جان عزیزتون بست کنید بابا من یک حرفی زدم بس دیگه اصلا نه طراحی خواستیم نه پول داریم هیچی ول کنید از مدیران خواهش تمنا دارم تاپیک رو قفل کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا