بهترین شرکت هاستینگ برای ثبت دومین$$$$

myhost

Member
سلام من میخوام چند تایی دومین را در یک شرکت ایرانی خوب و مطمئن
ثبت کنم
شرکت های معتبر ک در لیست 10 شرکت اول هستند در ایران
دکومشون مطمئن تر هستند
ن میخوام دومینم را ثبت و هاست را از جایی ارزونتر بخرم
فقط میخوام دومین هام مطمئن باشند جاشون و نیان و به نام خودشون بردارن و یا اگر بعده ها
به فرظ سایت من شد جز 50 سایت اول ایرزانی
بردارن دومین را برای خودشون
میخوام اگر جوری شد حتی سایت شد بلاگفا
باز هم دومینم مال خودم باشه و اونئ شرکت نیاد و اونا برداره برای
خودش
و هر وقت خواستم روی اکانت خودم اونها را بدون اذیت کردن ترنسفر بدن
مثل کاری که پرشین وب میکنه
فقط از بین 10 شرکت اول ایران بگین
و خاهشن تبلیغات شرکت خودتون را نکنید
ممنون

SME

Banned
اولین کار قبل از انتخاب ثبت کننده باید رجیسترر اصلی رو خوب انتخاب کنید.
من میتونم با آنلاینیک و Enom براتون رجیستر کنم...اما!
اگر دامینهایتون خیلی مهم و تاپ هستن پیشنهاد میکنم یک کارت اعتباری (ترجیحا از یکی از اقوام یا دوستان مطمین که در خارج از ایران زندگی میکنن) تهیه کنید.
سپس از طریق سایت گوددی و یا Enom عملیات رجیستر رو انجام بدید.
البته یکی از کارهایی که پیشنهاد میدم برای دامینهای مهم انجام بدید اینه که مالکیت دامین رو به صورت قطعی و نهایی به نام خودتون بکنید. یک کمی هزینه داره. اما میشه...ID PROTECT راه حلی مناسب برای این کار هستش.
در هر صورت من میتونم هم براتون به صورت مطمین ثبت رو انجام بدم و هم اینکه راهنماییتون کنم.

myhost

Member
اولین کار قبل از انتخاب ثبت کننده باید رجیسترر اصلی رو خوب انتخاب کنید.
من میتونم با آنلاینیک و Enom براتون رجیستر کنم...اما!
اگر دامینهایتون خیلی مهم و تاپ هستن پیشنهاد میکنم یک کارت اعتباری (ترجیحا از یکی از اقوام یا دوستان مطمین که در خارج از ایران زندگی میکنن) تهیه کنید.
سپس از طریق سایت گوددی و یا Enom عملیات رجیستر رو انجام بدید.
البته یکی از کارهایی که پیشنهاد میدم برای دامینهای مهم انجام بدید اینه که مالکیت دامین رو به صورت قطعی و نهایی به نام خودتون بکنید. یک کمی هزینه داره. اما میشه...ID PROTECT راه حلی مناسب برای این کار هستش.
در هر صورت من میتونم هم براتون به صورت مطمین ثبت رو انجام بدم و هم اینکه راهنماییتون کنم.

ببینم مثلا سایت مثل
نیکصالحی که بسیار بزرگ هست
خودشثبت میکنه
یا کسی دیگه و چطور پرداخت میکنند
من میخوام از روش این سایت استفاده کنم
که تا الان هم هیچ خبری مبنی بر مشکل پیش آمدن برای این همه دومینی که داره پیش نیومده
و اینکه میشه مستقیما از خود آیکان دومین بگیریم

SME

Banned
من فقط مطمین ترین راهی که به نظرم میرسید رو گفتم.
میتونید از یک شرکت ایرانی بگیرید و هیچ مشکلی هم پیش نیاد..
نیک صالحی هم هاست و هم دامینش رو از Hannoverit.com گرفته.
و البته در آنلاینیک ثبت دومین شده.

myhost

Member
من فقط مطمین ترین راهی که به نظرم میرسید رو گفتم.
میتونید از یک شرکت ایرانی بگیرید و هیچ مشکلی هم پیش نیاد..
نیک صالحی هم هاست و هم دامینش رو از Hannoverit.com گرفته.
و البته در آنلاینیک ثبت دومین شده.

عزیزم هانور مال خود جناب نیکصالحی هست
به هر حال ممنونم

nimafire

find / -name Support > u
سلام.ما روی دایرکتی براتون ثبت میکنیم و بهتون پنل هم میدیم.
دامین های زیادی هم ثبت کردیم.

موفق باشید

www.afaghhosting.net

kookookhan

New Member
سلام. شما برای اینکه بتوانید دامین خودتون باشد باید از شرکتی ثبت کنید که مشخصات Administrative contact دامین شما را به نام خودتان بزند و آن را ازحالت قفل در آورد که هرگاه خواستید مشخصات صاحب دامین را عوض کنید به آن شرکت وابسته نباشید و نیز اینکه یوزرنیم و پسورد مدیریت دامین را هم به شما بدهند.
من یک جا را می شناسم که یک سایت معتبر پزشکی ایران است و برای شما این کار را میکند و دامین شما را با رمز عبور و پسورد به خودتان میدهد و 100 مگابایت هم فضای رایگان به شما میدهد. به این آدرس مراجعه کنید و من هم از اینها اکانت گرفتم و واقعا راضی هستم:
www.pezeshkelectronic.ir
آدم با یک سایت که دکتر صاحبش باشه اگه سروکارداشته باشه خیالش ازاین بابتها لا اقل راحته و خیلی هم بامرام هستن صاحبان این سایت. واقعا دستشون درد نکنه.

ehsanch

Active Member
الان چند تا از بزرگترین سایتهای ایرانی که در www.persianstat.com همیشه در صدر هستند را ما دومین یا هاستینگش را فراهم میکنیم. برای اطلاع از لیست آنها با ما تماس بگیرید . sales AT persiandot.ir

Cyber-DL

Member
Only Name.COM . بعد از 1 ثانیه دومین شما اکتیو میشه و دیگه مشکل لود نشدن سایت در بعضی شهر ها رو ندارید

omid4u

New Member
به نظر من www.parsdata.com بهترین گزینه است البته اگر هزینه برات مهم نباشه
در زمینه هاست که شرکت اول ایرانیه طبق آمار http://www.webhosting.info
ساپورتشون خیلی عالیه چه با تلفن چه ایمیل من خودم 5 ساله مشتریشونم و دومین هام را با این شرکت ثبت می کنم و خیلی هم راضیم و هر وقت هم باشون تماس بگیری جوابگو هستند
از لحاظ اعتبارم که انصافا خیلی بالاست و شما سایت اول ایران هم که باشی نگرانی از این بابت نداشته باش دومین مال خودته.
قیمت هاشون هم تا امروز 9000 تومان است و از فردا میشه 12000 هزار تومان .
دومین هاشونم توسط www.onlinenic.com ثبت میکنند و هر وقت هم که بخواهی کافیه یک اکانت تو www.onlinenic.com بسازی تا برات دامین هات را ترانسفر کنند.

myhost

Member
به نظر من www.parsdata.com بهترین گزینه است البته اگر هزینه برات مهم نباشه
در زمینه هاست که شرکت اول ایرانیه طبق آمار http://www.webhosting.info
ساپورتشون خیلی عالیه چه با تلفن چه ایمیل من خودم 5 ساله مشتریشونم و دومین هام را با این شرکت ثبت می کنم و خیلی هم راضیم و هر وقت هم باشون تماس بگیری جوابگو هستند
از لحاظ اعتبارم که انصافا خیلی بالاست و شما سایت اول ایران هم که باشی نگرانی از این بابت نداشته باش دومین مال خودته.
قیمت هاشون هم تا امروز 9000 تومان است و از فردا میشه 12000 هزار تومان .
دومین هاشونم توسط www.onlinenic.com ثبت میکنند و هر وقت هم که بخواهی کافیه یک اکانت تو www.onlinenic.com بسازی تا برات دامین هات را ترانسفر کنند.

من خودم هم در پارس دیتا دارم
ولی قیمت هاشون بالاست
مخصوصا هاستشون
ولی خب خوب هم هستند اگر بعدا برای ترنسفر بازی در نیارن

جدیدترین ارسال ها

بالا