بهترین سیستم مدیریت محتوا چیه؟

Saeed

Well-Known Member
يد يك مدت باهاش كار كني تا راه بيافتي ، البته تو طول اين مدت يا يا پير ميشي يا ...

اصلا این حرفتون دلیل منطقی ندارهـ .. !!

در جواب باید بگم بستهـ بهـ نیازهایی که دارید سی ام اس رو انتخاب کنید اگه واقعا یهـ سیستم قوی و با امنیت بالا می خواید برید سمت جوملا ( مشکلی هم داشتید در حدهـ توان در خدمتم :دی ) :rose:

موفقیت .. !!

Milad

Well-Known Member
اصلا این حرفتون دلیل منطقی ندارهـ .. !!
چرا ديگه ، محيط تقريبا گسترده و پيچيده اي داره ، پيچيده تر نسبت به ساير گزينه هاي موجود ...

بهـ نیازهایی که دارید سی ام اس رو انتخاب کنید اگه واقعا یهـ سیستم قوی و با امنیت بالا می خواید برید سمت جوملا
اينا رو كه خودم هم گفتم ، در كل كار كردن با جوملا نسبت به بقيه سيستم ها سخت تر هست مگر اينكه مدتي باهاش كار كنيد و با تمام قسمت ها آشنايي پيدا كنيد .

Milad

Well-Known Member
اي خـــــدا الان جوملا رو با ديتالايف مقايسه كن ... ! به جرات ميتونم بگم گيج كننده ترين پنل مديريت رو جوملا داره .

VAHID216

مدیر بازنشسته
یادم نمی یاد ددقیقا در نظرسنجی کدوم سایت بود ولی دوسیستم دروپال و جوملا طبق نظر سنجی کاربران User friendly نبودنش رو در مدیریت رای داده بودند. البته این رو هم نباید فراموش کنیم که طبق حرف خود توسعه دهندهای اصلی وردپرس مقایسه دو تا سیستم جوملا و وردپرس کاملا کار اشتباهی هستش. به قول خودشون انگار دو تا حیوون متفاوت رو بیاید با هم دیگه مقایسه کنید اونم در دو کلاس کاری متفاوت.

ArefGod

Member
ميشه يه عكس از صفحه مديريت جوملا نشونم بدين :green:
از چه نظر سخته؟ :-?

camry

Member
خوب خوب خوب ممنون از همه ی شما بالا خره من پرد پرس رو نصب کردم البته قبلا با جوملا هر کار کرده بودم به نظر خودم جوملا خیلی بهتر بود از همه لحاظ فقط قالباش یه خورده کم بود وگرنه از ورد پرس خیلی بهتره

mirsalehi

Member
این طور کلی نمیشه گفت.بستگی به سلایق کاربر و سایتی که می خواد بسازه داره. باید دقت کرد و دقیق انتخاب کرد. من با جفتش دارم کار می کنم.

camry

Member
از مدیر می حوام که این تاپیک رو مهم قرار بدن تا اگر کسی تو این زمینه که کدوم سیستم بهتره سوال داره نخواد دوباره تاپیک بده و ....

با تشکر

farsicom

Member
دوست عزیز
می تونم سیستم طراحی سایت فارسیکام رو معرفی کنم که خودم باهاش کار کردم. و البته مجانی هم نیست.

ramtin-italia

New Member
خیلیا میگن word press خیلیا میگن joomla حالا به نظر شما بهترینش کدومه؟با دلیل کامل

با تشکر

دوست عزیزم من اطلاعاتم خیلی ناچیزه و بیشتر سعی کردم از دانش دوستان مجید آنلاینی استفاده کنم ، اما به نظر من جوملا و وردپرس اصلن قابل مقایسه نیستند
جوملا یه سیستم مدیریت محتواست که روز به روز گسترده تر میشه ، وردپرس هم برای سایت های خبری و وبلاگ نویسی بهترین کاربرد رو داره.

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

babel

New Member
وردپرس مناسب برای وبلاگ های شخصی . تفریحی . خبری و تا حدودی تجاری و شرکتی ، دارای سئو عالی کارکردن با آن اسان، سرعت بالا دارای سیستم بک آپ گیری قوی، کاملا هوشمند و کم حجم می باشد

جدیدترین ارسال ها

بالا