بهترین سخت افزار را معرفی کنید !!

sodahost

Member
سلام دوستان
در حال حاضر من یک سیستم Q6600 Intel + 2GB RAM +Motherboard Asup P5kpl دارم
و کارم 'گرافیک تک فرم هست البته گاهی هم انیمیشن Maya , 3Dmax ولی بیشتر Corel , Freehand , Photoshop
قصد ارتقا سیسم دارم
به نظر شما چه جور سخت افزاری بگیرم که سخت افزارها بخوبی جواب بدن
( قیمت مهم نیست )
مادربورد DFT , Asus , Giga , Intel کدوماش بهتره و مدل خوب اونو معرفی کنید
سی پی یو به نظر شما Xeon , Quad , Corei7 کدوم سری رو بگیرم , و چه مدلی البته Xeon فکر نکنم خوب باشه چون واسه سرور هست در مجموع میخوام دیگه رو دستش نباشه !!
حوصله ندارم اگه بخواد رندرن کنه 2 تا لیوان چای بخورم تا کارش تموم بشه !!
------------
رم ( حداقل 4 گیگ میخوام و کدوم مارک با چه مادربوردی خوب ست میشه ؟
-----------------------
هارد هم که فقط Western Digital Caviar Black !!!

wild-mans

Member
سلام
اگه واقعا قیمت واست مهم نیست برو یه یه mac pro بخر.دیگه رو دست اون تو کارای گرافیکی چیزی وجود نداره.
البته سیستمهایی بر اساس پی سی هم هست مثلا شما می تونید یه مادر بورد dfx بخرید و 16 گیگ رم ocz روی اون ببندید البته باسش1033 باشه دو فقره کارت گرافیک 4890x2 هم بزارید کنارش با یک سی پی یو 4 هسته ای amd am3 و مطمئن باشی سیستمت بهت نه نمیگه ولی مکینتاش چیزه دیگست چون این سیستم رو مهندسان این کار فقط واسه این کار ساختن.
یا حق

سلام
اگه واقعا قیمت واست مهم نیست برو یه یه mac pro بخر.دیگه رو دست اون تو کارای گرافیکی چیزی وجود نداره.
البته سیستمهایی بر اساس پی سی هم هست مثلا شما می تونید یه مادر بورد dfx بخرید و 16 گیگ رم ocz روی اون ببندید البته باسش1033 باشه دو فقره کارت گرافیک 4890x2 هم بزارید کنارش با یک سی پی یو 4 هسته ای amd am3 و مطمئن باشی سیستمت بهت نه نمیگه ولی مکینتاش چیزه دیگست چون این سیستم رو مهندسان این کار فقط واسه این کار ساختن.
یا حق
عزيز اگر ايشون بخواد 3dsmaxكار كنه و سيستمش mac pro باشه تري دي مكس رو سيستم mac pro جواب نميده چون ساپورت نميكنه

و در مورد سي پي يو ديگه كمتر از ١٢ مگ كش روش حساب نكن :cool:

wild-mans

Member
سلام
اون یه مشکل در مورد یسری نسخه های مک بوده که حل شده در ضمن ایشون مایا روهم نشته بودن که مایا کار کردن به نظر من خیلی بهتر از 3dmax هست.
یا حق

winsent

Banned
با سلام.
من پیشنهاد میکنم در مرحله اول تا جایی که میتونید سعی کنید تمامی (یا حداقل بیشترشون) قطعاتتون از یک مارک و مدل باشند, مثلا msi.
سیستم سخت افزاری پیشنهادی من:
- سی پی یو: Amd هشت هسته ای
- رم: کینگ استون 6 گیگ
- مادربورد: Msi
موفق باشید...

sodahost

Member
دوستان لطف کردید من هم سوالی از دوستان خودم پرسیدم
ولی نمیدونم چرا از AMD خوشم نمی یاد !
اگه اینتل باشه ممنون میشم !
فقط اینکه Corei7 بهتر جواب میده یا Core2Quad ها مثل Q9950 ?

wild-mans

Member
سلام
من به سلیقه شما احترام میزارم ولی آیا شما حاضرید فقط به خاطر سلیقتون و تنها کمی قدرت بیشتر در بعضی مدلها 100 تا 200 هزارتومان بیشتر پول بدهید؟
یا حق

جدیدترین ارسال ها

بالا