بهترین راه برای نوشتن متن روی عکس ؟

sharktech

کاربر فعال
من چندتا عکس دارم که البته به صورت دکمه هم هستن, حالا چطوری روی اونا یه چیزی رو بنویسم که نوشته ها روی عکس ها قرار بگیرن مثل منو های سایت (صفحه اصلی, درباره ما و ...) ؟

sharktech

کاربر فعال
من از Ap Div استفاده کردم اما وقتی که سایت رو بدون عکس باز میکنی همه چی قاطی میشه.

بای همین اینجا مطرح کردم ببینم شاید یکی راه بهتری داشت.

وقتی هم که به عنوان بک گراند استفاده می کنی, اگه سایز عکست کم باشه اونو tile مکنه و خوب در نمیاد.

من از Ap Div استفاده کردم اما وقتی که سایت رو بدون عکس باز میکنی همه چی قاطی میشه.

بای همین اینجا مطرح کردم ببینم شاید یکی راه بهتری داشت.

وقتی هم که به عنوان بک گراند استفاده می کنی, اگه سایز عکست کم باشه اونو tile مکنه و خوب در نمیاد.

شما اگر بخواهید نوشته ای بروی عکس بیاید :

1 : عکس در یک div یا table بک گراند باشد نوشته را درون اونها بگزارید و برای اینکه بک گراند شما tile یا همون تکرار نشه و کار خراب نشه ، باید به div یا tableتون طول و عرض همون عکس بک گراند را بدهید و برای محکم کاری هم در هون تگ های div یا table یک style بدین و گزینه background-repaet اگه درست نوشته باشم را بزنید و گزینه no-rapeat را انتخاب کنین تا بک گراند تکرار نشه.

2 : یا اینکه نوشته را در یک دیو یا tabel بگزارید و اون div یا table را absolute کنید تا نوشته معلق بشه ، که البته اون گزینه اول بهتره.

امیدوارم تونسته باشم کمک کنم.

borbor

New Member
مي توانيد با paint اين كار را بكنيد

1 - عكس خود را با paint باز كنيد
2 - كنار دكمه ي Aرا بزنيد
3 - پس از زدن A پايين پايين دو شكل وجود دارد
4 - شكل پاييني را كليك كنيد
5 - محل نوشتن متن را در عكس انتخاب كنيد و بنويسيد
6 - پس از نوشتن بالا در File گزينه ي Save را بزنيد

جدیدترین ارسال ها

بالا