بهترین راه برای بریدن تصاویر افراد با موهای آشفته

tahmores

New Member
سلام .
راستش روش های زیادی ذکر شده مثل pen tool یا فیلتر extract یا بریدن صاف و استفاده از Smudge tool اما واقعا بهترین روش چی هستش برای بریدن این گونه عکس ها .
چون من خودم موفق به گرفتن خروجی های خوبی با فیلتر extract نشدم . و البته pen tool که کار نسبتا در این زمینه باهاش مشکل هست .
در ضمن من شنیدم پلاگینی در این زمینه هستش که دوستان اگر اطلاعی دارن معرفی کنن ممنون میشم .
با تشکر فراوان .

danialkh

Member
دوست عزیز بهترین پلاگین برای جداکردن عکس اشخاص از پس زمینه همین پلاگینی هست که دوستمون معرفی کردن یعنی mask pro که می تونید از فروشگاه خود مجید آنلاین هم اونو تهیه کنی

mehdi-67

New Member
البته Mask pro رو توی بانک پلاگین هم می تونید پیدا کنید. آموزشش رو هم دوستان گذاشتن. یه کم بگردید توی فروم پیدا می کنید.

nima_dsnr

کاربر VIP
ببین دو حالت داره

اول اینه که مو تو پس زمینه یکرنگ مثل سفید قرار داره
در اینحالت بهترین راه استفاده از channel ها هست که آموزشش رو از توی آموزشهای pdf بخش مقالات میتونی پیدا کنی.

حالت دوم مو تو پس زمینه رنگارنگ هست که خیلی کار سخت میشه.
شاید نظرات مختلف باشه اما بنظر من بهترین راه استفاده از پن تول هست.

Rezaiyan

New Member
دوست عزیز این آموزشی که به شما معرفی میکنم قوی ترین تکنیک برای برش عکس با پشت زمینه سفید هستش

.:. ویرایش شده توسط عرفان .:.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

to remember sb

مدیر انجمن
سلام
اگر عکس مورد نظرتونو میزاشتین بهتر می شد
ولی من خودم تو فتوشاپ از ابزار magic wand tool یا polygonallasso tool استفاده می کنم البته بعد از zoom کردن روی قسمت های مورد نظر
امیدوارم به دردت بخوره

Rezaiyan

New Member
با سلام
در صورت امکان و تمایل به یادگیری موضوع با بنده تماس بگیرید تا اطلاعات لازم به حضورتان ارائه گردد

tahmores

New Member
رضا جان احتمالا آدرسی از سایت های دیگه دادی که عرفان خان فیلتر کردن .
در صورت امکان آدرس رو در پیغام خصوصی برام بنویس .
از دوستان هم تشکر میکنم باید این پلاگین رو تست کنم .
ممنون .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
توی مجموعه ی فتوشاپ تاپ 40 که توی فروشگاه مجیدآنلاین قرار دادیم هم یک روش بسیار جالب و خوب رو در 3 مرحله بصورت تصویری توضیح و آموزش میده.

image.php

لینک این محصول:
http://shop.majidonline.com/product.php?productID=87

hamid

Well-Known Member
سلام
بنظر من ساده ترین روش برای اینکار استفاده از ماسک هست که تمام این موهارو به حالت ماسک دربیاری برای اینکار یه براش Soft Round انتخاب کن دکمه Q رو بزن و شروع به رنگ کردن اون قسمتی که میخوای جدا کنی شو و قتی که تموم شد دوبار دکمه Q رو بزن تا حالت انتخابی رو ببینی تو این حالت هم پس زمینه و هم قسمتی که ماسک شده انتخاب هست برای اینکه فقط قسمت مورد نظر انتخاب شه کلید های Ctrl+Shift+I رو بزن تا تصویرت از پس زمینه جدا شه حالا میبینی فقط همون قسمت که خودت میخوای انتخاب شده و هر نوع ویرایش یا بریدن رو میتونی اعمال کنی میتونی قسمت هایی که اشتباه ماسک کردی با پاک کن پاک کنی یا ب تغییر سایز براش و Zoom با دقت بیشتری کار کنی
بنظر من این راحت ترین روش انتخاب هست

جدیدترین ارسال ها

بالا