بهترین برنامه برای محافظت از دیکامپیل شدن فایل های swf چیه؟

sadegh5822

New Member
سلام.
دوستان اگه کسی برنامه ای یا راهی برای جلوگیری از دیکامپیل شدن فایلهای swf میدونه بگه لطفا من خودم از برنامه SWF Encrypt 5.0 استفاده کردم اما به راحتی با استفاده از برنامه های مختلف باز میشه.
تایپک های قبلی انجمن رو هم دیدم اما کمکی نکرد.
دوستان اگه چیزی میدونین دریغ نکنید ثواب داره.

فکر کنم ورژن جدیدش قوی تر باشه

و همچنین مانورش روی as3 بهتر باشه

SWF Encrypt 6.0

نرم افزار خاص دیگه ای نمیشناسم، دوستان اگه میدونن معرفی کنن

Mehrdad155

کاربر فعال
درود

هیچوقت شما نمیتونی کاملا برنامه ات را پروتکت کنی. این اصل یادت نره. حرفه ای ها آخرش میتونن بازش کنن.

برنامه ی swf protection به نظر من بهترین گزینه است. این برنامه علاوه بر کدها تمام کارهای گرافیک و انیمیشن ها را هم پروتکت میکنه.حتما ببینش:

http://www.magichtml.com/swfprotection/index.html

موفق باشی _ مهرداد

درود

هیچوقت شما نمیتونی کاملا برنامه ات را پروتکت کنی. این اصل یادت نره. حرفه ای ها آخرش میتونن بازش کنن.

برنامه ی swf protection به نظر من بهترین گزینه است. این برنامه علاوه بر کدها تمام کارهای گرافیک و انیمیشن ها را هم پروتکت میکنه.حتما ببینش:

http://www.magichtml.com/swfprotection/index.html

موفق باشی _ مهرداد

مرسی :)

خوب حالا نرم افزار decompiler میشناسی که بتونه swf encrypt این رو باز کنه؟ و گرافیکها رو کدها رو نشون بده؟
هر دو نرم افزار برای کودر فلش یه جورایی ضروری هستن! :green:

Mehrdad155

کاربر فعال
myfirst@
یه سرچ بزنید پیدا میکنید.ببخشید من هیچوقت لینک کرک نمیدم. شکل قشنگترش اینه که بخریدش.باور کنید پول زیادی نیست.

alborzmedia@
نمیدونم.

akherat@
خواهشا این کار رو بکن.نمیدونی چه ضربه هایی از این دیکامپایلرهای لعنتی خوردم. باهاتون 100% موافقم.

akherat

مدیر انجمن
یه چیزه دیگه هم هست
خیلی دوست دارم کلا تیم template monster و هر چیزی که با اینا در ارتباطه رو بزنم
بعد یه پراید هم بدم بهشون بعد بگم برن جاده چالوس
آخ آخ آخ

myfirst@
یه سرچ بزنید پیدا میکنید.ببخشید من هیچوقت لینک کرک نمیدم. شکل قشنگترش اینه که بخریدش.باور کنید پول زیادی نیست.

alborzmedia@
نمیدونم.

akherat@
خواهشا این کار رو بکن.نمیدونی چه ضربه هایی از این دیکامپایلرهای لعنتی خوردم. باهاتون 100% موافقم.

با اومدن AS3، اگه کدتون oop باشه و فول دینامیک بدون Encrypt، حتی اگه کامپایل کنن به آسونی نمیتونن استفاده کنن چون 99% کد دی کامپایل شده ایراد داره و به آسونی هم نمیشه سردرآورد
البته این برای فایلهای ساده و انمیشن صدق نمیکنه

من بعضی کلاسهام رو که خودم نوشتم بعد از یک ماه میرم یادم نیست چی به چی هست تازه با کامنت، حال چه برسه به اینکه swf کامپایل شده کامنت نداره و طرف تو ان همه کد گیج میشه

++Hadi++

Active Member
یکی از روش های عدم دیکامپایل،embed کردن swf اصلی تو یه swf بیرونی هست.یعنی یه loader تو بیرونیه می سازی و :
PHP:
package
{
    import flash.display.Sprite;
    import flash.events.Event;
    import flash.display.Loader;
    import flash.system.LoaderContext;
    import flash.events.Event;

public class MainClass extends Sprite
    {
        [Embed (source = "X.swf", mimeType = "application/octet-stream")] private var texture:Class;
        private var cLoader:Loader = new Loader();
        private var lc:LoaderContext=new LoaderContext(false,null);

public function MainClass():void
        {
            if(stage)init();
            else addEventListener(Event.ADDED_TO_STAGE,init);
        }
        private function init(evt:Event=null):void
        {
            removeEventListener(Event.ADDED_TO_STAGE,init);
            this.addChild(cLoader);
            cLoader.contentLoaderInfo.addEventListener(Event.COMPLETE,comp);

lc.allowCodeImport=true;
            cLoader.loadBytes(new texture(), lc);
        }
        private function comp(evt:Event):void
        {
            //do something
        }
    }
}
با ورژنای سابق sothink نمی شد اون توییه رو باز کرد.با trillix می گفتند می شه .یه بار قدیما تست کردم ،فقط بیرونیه رو باز کرد.
در مورد علتش که چرا دیکامپایلر ها باز نمی کنن فک کنم به این جهته که خود دیکامپایلر ها و یه سری برنامه های دیگه،با embed کردن ،لوگو خودشونو تو نسخه trial می زنن به swf .شاید هم بین خودشون قرار داده.
در کل بهروز یه بار یه برنامه با air نوشته بود که قفل بازیهای mochi رو باز می کرد و swf خالص بدون قفل رو مثل کمپوت می داد بیرون.
حتما راهی برا دور زدن این روش هست ولی منتها نه به دست عموم.بلکه به دست نوابغ و برخی جوونای خام:green:.
شاید هم بشه با یه سری روش های encrypt اون embed شده هه با توابع مناسبش ،بشه یه کم دیگه decompile رو سخت تر کرد.ولی از نظر من،چیزی که به وسیله فلش پلیر ،رمز گشایی و باز یم شه،به وسیله یه آدم صد در صد می تونه باز شه.
بای...

akherat

مدیر انجمن
هادی نمیشه تو فایل بزرگ این کارو کرد
از این روش بهتر xor هست که باز هم تو فایل های بزرگ میپکه

بهترین کار خرید اکونت یکی از این اینکریپشن هاست :D

++Hadi++

Active Member
قبول دارم...اما بهترین الگریتمی که برا encrypt پیدا کردم ،Icphere aes هست.بعدش des بهترینه و بعد از همشون و البته یه سری الگریتم های دیگه، xor.در مورد اولیه و دومیه و سومیه ،من بایت آرایه یه دونه عکسو با هر سه روش تست کردم.
در این تستم ،برای اولین بار اومدم و عکس رو با urlLoader و به صورت byteArray و binary خوندم و اول encrypt کردم و بعدش decrypt کردم و عکس رو با Loader و البته با متد loadBytes لودش کردم.
در مورد xor به جهت اولیه بودنش و عدم بهره وریش و سطح پایین بودنش،زمان زیادی رو می کشه تا encrypt و decrypt شه و حجم فایل خروجی encrypt شده،در حدود نزدیک به دو برابر بالا هست.
با روش Des هم تست کردم.حجم فایل خروجی تقریبا 1.5 برابر فایل اصلی هست و با زمان 5 ثانیه هم طول کشید تا این پروسه به اتمامن برسه.
در مورد Icphere Aes هم تست کردم ،حجم فایل خروجی encrypt شده،دقیقا برابر با فایل اصلی شد و زمان encrypt و decrypt و لودش در حدود 2.5 ثانیه شد.
پس در نتیجه : Icphere Aes از همه سریع تر و حجم خروجی هم کمتره.ضمن اینکه در هر سه روش،key رشته ای و تلفیقش با byteArray تعیین می شه و در همه گزینه ها،کل داده ها به نسبت تعداد و نوع کاراکتر های key (پسورد) کاملا عوض می شند.
در مورد انکریپور هم باید hurlant crypto رو دانلود کنی.
در نهایت هم بگم وقتی اون کلاسه رو تو swf اصلی import و نمونه سازی می کنی،خوب طرفی که دیکامپایل می کنه،می تونه بفهمه چیو با چه کلاسی رمز کردی.
در ضمن حقیقتش خود من تا حالا با این روش به مشکل نخوردم.
ولی کلا خریدن یه swf encryptor خیلی بهتره...بای...

msnf

Member
سلام
می بخشین که مبحث قدیمی رو بالا میارم چون توی امضای اقای هادی بود گفتم سوالم رو همین جا مطرح کنم شاید بکار دوستان دیگه هم بیاد.
من یه فایل رو با همین روش byteArray که کدش رو اقای عباسی در صفحه اول گذاشتن، encrypt کردم وحالا می خوام ببینم اگه این فایل encrypt شده رو درون یه فایل دیگه لودش کنم چطور می شه از اون پرنت به این چیلد دست رسی داشت و کنترلش کرد؟ مثلا یه تابع رو باز خونی کرد یا متوقفش کرد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا