بهترین برنامه برای ساخت نرم افزارهای چندرسانه ای چیست؟

ahmadfani

Active Member
سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز. راستش من با نرم افزار مالتی مدیا بیلدر کار کردم و و نیز بسیاری از نرم افزارهای ایرانی و خارجی ( چه تجاری و چه آموزشی) رو نگاه کردم ولی فکر نمیکنم که اینا با نرم افزار بیلدر انجام دادند میخواستم بگم که شرکت های تجاری موجود در بازار سید ی هاشونو با کدوم نرم افزار ظراحی کردند.؟

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
فكر مي‌كنم اگه شما تسلط كافي بر اين نرم افزار داشتيد ، اين حرف رو نمي‌زديد ... اين نرم افزار براي كارهاي مالتي مديا دست آدمو خيلي باز مي‌زاره...
البته شما مي‌تونيد از Director هم استفاده كني...

سلام
به نظر من بهترين نرم افزاري كه واقعا ارزش داره آدم روش متمركز بشه و واسه آموزشش هزينه بكنه و هر چي بخواد بدست بياره نرم افزار فلش هستش

ahmadfani

Active Member
من با نرم افزار فلش هم کار کردم ولی سمبل و کامپوننتهاشون آماده بیرون هست و نیاز به کد نویسی کمی داره ولی اگه بخواییم واقعا با نرم افزار فلش کار کنیم باید نرم افزارهای جانبیشم آماده باشه در کل من فکر میکنم اگه بخوام نرم افزارو با فلش انجام بدم خیلی وقت میبره!!!
بابا این همه نرم افزار بیرون میفروشن مخصوصا نرم افزارهای موسسه تحقیقاتی اصفهان !!! اینارو با کدوم نرم افزار انجام میدن!!؟؟؟

ahmadfani

Active Member
جواب

[saman];707124 گفت:
فكر مي‌كنم اگه شما تسلط كافي بر اين نرم افزار داشتيد ، اين حرف رو نمي‌زديد ... اين نرم افزار براي كارهاي مالتي مديا دست آدمو خيلي باز مي‌زاره...
البته شما مي‌تونيد از director هم استفاده كني...
یعنی شما میگین این نرم افزار بهترین و راحتترین نرم افزار موجود در بازاره؟؟؟
نه اصلانم اینجور نیست ببینید من یه اوتوران با فلش ساختم و خواستم با بیلدر قاطی کنم و در حقیقت از دو نرم افزار استفاده کنم خیلی خطا داد. با اینکه بیلدر از فلش جمایت میکنه ولی به اون صورت امکانات زیادی نداره

به نام پاک پروردگار

دوست من ناراحت نشی ولی به نظرم تنبلی و کم کاری از خودته

ولی اینم امتحان کن من اینو قبول دارم و در سطح کاملا حرفه ای با هاش کار میکنم

Autoplay Menu Studio 7

خدای مالتی مدیاست هر کاری که فکر کنی میشه باهاش انجام داد

bamshad

Well-Known Member
من از 8 سال پیش با Multi Media Builder کار میکنم و به نظرم بهترینه!
اتوران king و چند کالکشن معتبر ایران هم توسط MMB ساخته شده!
پس هرکسی میگه mmb خوب نیست بدون نمیدونه چه جوری باید باهاش کار کرد

behzad_652009

New Member
با سلام و خسته نباشيد .
يه سوالي داشتم .
مي خواستم بدونم در كل mmb خوب هست يا Autoplay Menu Studio 7 . از اين لحاظ كه خروجي كه هر دو ميده كدومش سبكتر و راحتر در كامپيوتر اجرا ميشه .
چون من يه برنامه اي كار ميكنم كه داراي گرافيك بالا و زيادي هستش به همين خاطر ممي خوام بدونم با mmb كار كنم يا با Autoplay Menu Studio 7 .
ممنون ميشم راهنماييم كنيد

Developingweb

New Member
سلا م عزیزان-من فکر می کنم که منظور این آقا ارائه یک نرم افزار قدرتمند هستش
که این مشخص هستش که flash cs3 برای این کاز ساخته شدا حال اگه pulish این کار رو با director کنید بهتره.

mojtaba1339

Active Member
جالبه که تو این همه بحث کل کل بین فلش و مالتی مدیا بیلدر هستش. حال آنکه دایرکتور محصول همون شرکتیه که فلش رو طراحی کرده و تخصصی برای ساخت مالتی مدیا طراحی شده.شما با دایرکتور می تونید به راحتی رم سیستم کاربر رو مدیریت کنید و هر وقت بخواهید آبجکت ها رو از رم خارج کنید و هیچگاه با سنگینی پروژه مواجه نشید.
در اینکه دایرکتور از تمامی موارد فوق قوی تره هیچ گونه شکی نیست و به نظر من قیاس فلش با دایرکتور مثل قیاس ویندوز 95 با xp هستش.
با کدوم یک از نرم افزارهای دیگه میشه یه بازی سه بعدی طراحی کرد؟
با کدومشون میشه ویروس نوشت؟
کدوم اینا می تونه فرمتهای بیشتری از دایرکتور ساپورت کنه؟
ببینید من با فلش کار کردم ، با بیلدر هم کار کردم و این حرفام رو رو هوا نمی زنم.
می تونید امتحان کنید !

آخرین ویرایش:

fgcosoft

Member
اگر بتونی برنامه نویسی کنید میتونید خودتون برنامه یک اتوران را طراحی کنید انعطاف بیشتر دارد

taha91

New Member
Autoplay medi studio
بهترین وبرترین نرم افزار ساخت نرم افزار وهمچنین از زبان برنامه نویسی معروف lua پشتیبانی میکنه
http://www.vasva3.com تنها انجمن پشتیبانی از این نرم افزار به زبان پارسی هستش

جدیدترین ارسال ها

بالا