بهترین آموزشگاه برای یادگیری نرم افزارهای گرافیکی 3 بعدی چیه؟

hadi-3at

New Member
سلام بهترین آموزشگاه برای یادگیری نرم افزارهای گرافیکی 3 بعدی چیه؟(در تهران)
من میخوام تری دی مکس یاد بگیرم
ترجیحا آموزشگاهی معرفی کنید که قیمت هاش تند نباشه.
به نظر شما مجتمع فنی تهران خوبه؟ :rose:

.:BehzAd:.

Active Member
سلام هادی جان کتا بخون از سی دی ها و دی وی دی های آموزشی غافل نشو اینترنت هم بهنترین منبع آموزشی بوده و هست.

یه چند ماه شب نخوابی و زحمت کشیدن نتیجه میده اینم بگم که اگه میخوای حرفه ای بشی سیستمت رو چهار تا پنچ برابر ارتقا بده.

موفق باشی.

hadi-3at

New Member
سلام هادی جان کتا بخون از سی دی ها و دی وی دی های آموزشی غافل نشو اینترنت هم بهنترین منبع آموزشی بوده و هست.

یه چند ماه شب نخوابی و زحمت کشیدن نتیجه میده اینم بگم که اگه میخوای حرفه ای بشی سیستمت رو چهار تا پنچ برابر ارتقا بده.

موفق باشی.
سلام
بله میدونم بهترین منبع اینترنت و سی دی هستش
اما متاسفانه من سرعت اینترنت بالایی ندارم. مثلا فیلم های آموزشی را نمیتونم دانلود کنم. اگر هم دانلود کنم حوصله یادگیرش را ندارم چون همه آموزش ها به زبان انگلیسی هستش.
به نظر خودم بهترین راه برام آموزشگاه هستش.

.:BehzAd:.

Active Member
من خودم برا آموزش مجتمع فنی نرفتم ولی دوستان رفتن و تعریف کردن و نا راضی بودن حالا شما هم برید ببینید چطوریاست.

اگه میخوای حرفه ای بشی اون بی حوصلگی رو بزار کنار و تا میتونی از اون آموزش ها ببین و تمورین کن مطمئنت کنم 100 برابر بهتر از مجتمع نتیجه میگیری

h.khafan

Active Member
من خودم برا آموزش مجتمع فنی نرفتم ولی دوستان رفتن و تعریف کردن و نا راضی بودن حالا شما هم برید ببینید چطوریاست.

دقیقا! از دوستای منم چند نفر رفتن اما کاراشونو هنوز من انجام میدم! نتم سرعتش مهم نی...مهمم نی ک حتما فیلم دانلود کنی..آموزشهای متنی معمولا بیشتر تو حوصله ی آدم میگنجن تا فیلمی.. اگرم اصرار رو فیلمه خرید هم میتونی بکنی پک آموزشی زبان اصلی زیاده تو نت بهترینتشم دیجیتال توتورز

NNumber_one

Member
به نظر من خودجوش و همونطور که دوستان گفتن از اینترنت و همین فروم مجید انلاین و فروم های دیگه مثل کافه دیزاین،نتیجه خیلی خیلی بهتر و خیلی زودتر میگیری ! البته با یه سیستم حد اقل 1.5 تا 2 تومنی !

h.khafan

Active Member
البته با یه سیستم حد اقل 1.5 تا 2 تومنی !

نه آقا نیازی نیست! با رم 512 و سی پی یو سلرون هم میشه مکس یاد گرف!..اگه بهتر بود که چه بهتر..فقط برای رندر سریعتر...
معمولش ولی الان 4 گیگ رم و چند تا هسته سی پی یوه که برای سرعت کار بهتره که اینم با 500 تومن قابل دسترسیه...

goodzila46

Active Member
سلام
با اینکه این پست قدیمی هست اما من واسه اونایی که همین مشکل رو دارن می گم.
قطعاً یادگیری از طریق آموزشگاه خوبه و فرق نمی کنه که کدوم آموزشگاه بری (بلاخره همه آموزشگاه ها به فکر حفظ آبرشون هستن اما قطعاً مجتمع فنی هم خوبه و همیشه اساتیدش ثابت نیستن!!)
اما نکته ای که باید بهش اشاره بشه و به نظر شخص بنده که اصلاً عددی هم نیستم!! اینه که آقا بهزاد حرف بسیار زیبایی می زنه!! می دونید در اصل چرا این حرف رو می زنه؟

به این دلیل که وقتی یادگیری خودخواسته باشه (یعنی خودت بری دنبال منبع و مرجع و گشت و گزار توی نت و کتاب و این حرفا) قطعاً اون چیزی که یاد میگیری ما ورای اون چیزی هست که قراره تو ی آموزشگاه آموزش بدن.
(هر چند که واقعاً آموزش گاه رفتن هم خیلی خوبه اگه از نظر مالی و زمانی مشکلی نداشته باشید)

جدیدترین ارسال ها

بالا