بهترين شرايطبراي پوستر كردن يك عكس چيه؟

shaahin01

New Member
بهترين شرايط براي پوستر كردن يك عكس چيه؟

دوستان من يه عكس سياه سفيد با رزوليشن 1100*1500وdpi=96 دارم مي خوام اين عكس رو روي كاغذ كتد در بالاترين سايز به صورت پوستر با پلات چاپ كنم به نظرتون خوب ازكاردر مياديانه چون خيلي به كيفيت كار وسواس دارم نمي خوام تصوير شطرنجي از كار دربيادآيالازمه كارديگه رو عكس انجام بدم فرمت تصويرهم كه jpg هست

آخرین ویرایش:

h-akhavan

Member
شاهین جان سلام:)
خیلی خوش اومدی به اینجا
اون 1500*1100 که نوشتی چیه؟ پیکسه یا میلیمتره؟

memol_515

Active Member
مي‌خواي چند در چند چاپ كني؟

همه چيش به نظر خوب مي‌ياد، فقط بايد فرمت رو tiff بذاري. بعد اينكه، روي خلوص رنگهات كار كن.

shaahin01

New Member
مي‌خواي چند در چند چاپ كني؟

همه چيش به نظر خوب مي‌ياد، فقط بايد فرمت رو tiff بذاري. بعد اينكه، روي خلوص رنگهات كار كن.

همونطور كه گفتم سياه سفيده بايد با فتوشاپ روش كار كنم؟ مي خوام بدم به يكي از اين دفترهاي فني ميدون انقلاب كه پلات دارن دبه نظر شما سايز ايده آل كدومه كه كيفيت نياد پائين در ضمن من نگران dpi بودم كه 96 اگر با فتوشاپ 600 بكنمش تاثيري داره ؟

nima_dsnr

کاربر VIP
نه پسر خوب.......
اصلا دستگاه 600 dpi رو نمیتونه چاپ کنه...
رزولیوشنش خوبه... ولی اگه میخای بزرگتر بشه میتونی بکنیش 72 ولی ابعادش رو یکم بزرگتر کنی.

memol_515

Active Member
مي خوام بدم به يكي از اين دفترهاي فني ميدون انقلاب كه پلات دارن

والا من يه مدت اونجاها كار كردم، تقريبا همشون كاري رو كه ميخوان چاپ كنن، اول درستش ميكن، بعد چاپ ميكنن. حداقل راهنماييت ميكنن كه خودت چي كار كني كه كار بهتري در بايد.
هرچي باشه، باتجربه ترن:)

اگر ميخواي سياه سفيد كار كني ، توي همون فتوشاپ، مدش رو grayscale بذار و كار كن.

اصلا دستگاه 600 dpi رو نمیتونه چاپ کنه...

نيمايي، اما من ديدم كه همچين كاري ميكنن ها! اما راستش رو بخواي خيلي كم ديدم، سايز كار رو كوچيك ميكنن، در عوض dpi رو ميبرن بالا.

حالا شما دوست عزيز با همون چاپخونه يا دفترهاي تبليغاتي صحبت كني، راجع به روش كارشون توضيح بيشتري ميدن. موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا