بهترين سرويس وبلاگ رايگات

undertaker

New Member
اول سلام
علي رضا جون مي شه من يك نظري بدم؟؟؟
ازت چند تا سوال دارم چقدر راجب اين پروژه اي كه گفتي تحقيق كردي.ببين من خودم داشتم اين كارو مي كردم و يك سرويس مي نوشتم با استفاده از پي اچ پي البته بدون ديتابيس اينم بگم كه الانم هنوز مي خوام كاملش بكنم اما موضوع اصلي اينا نيست ببين شايد خيلي خنده دار به نظر برسه اما من اوايل فكر مي كردم ميشه روي يك هاست اشتراكي راش انداخت كه البته خيلي فكر بچه گانهاي بود اما بد تصميم گرفتم كه يك سرور اختصاصي بگيرم اما بد متوجه شدم كه اين سرور هاي اختصاصي هر چقدرم كه قوي باشن نمي تونن تعداد زيادي سايت رو ساپورت كنن(البته جداي از موضوع تعداد دامين ها) و حالا به نظرم بهترين را و منطقي ترين راه اينه كه همين جا خودم يك سرور راه بندازم كه اونم ميدوني كه چقدر هزينه داره اما از همه اينا گذشته مي خوام بدونم اگه تو دوست عزيز اطلاعات بيشتري داري به من بگي شايد اشتباه مي كنم ممنون موفق باشي

Ealireza

Member
undertaker جان
اول سلام و ورودت رو به انجمن بهت تبريك ميگم
ببين من با PHP كلا مخالفم (هر كسي يه نظري دراه )
من قصد دارم يا با دات نت يا با كلاسيك اين كار رو بكنم
حالا زبونش مهم نيست
ببين عزيز شما بايد حتما از Database استفاده كنيد در غير اين صورت با مشكلات خيلي زيادي برخورد ميكنيد
در مورد سرور
ببين سرورت بايد ساپورتت كنه
چرا به نظر من ميتوني با هاست اشتراكي شرو كني بعد منتقل بشي به يك سرور
و در باره دامين ها بايد
Domain Aliasing + Subdomain شما Unlimited باشه
در غير اينصورت بايد/ web بدي كه زياد جالب نيست

و در آخر ممنون از نظرت :wink:

undertaker

New Member
سلام ممنون از خوش آمد گويت
حالا موضوع زبانش و يا ديتابيس اصلا مهم نيست
اول يك چيزي بگم فكر نكني كه من مخالف كارشما هستم و مي خوام بزنم تو ذوقتون من فقط مي خوام اگه خودم اشتباه مي كنم حل بشه ببين من الان آمار درستي ندارم اما پرشن بلاگ يك چيزي حدود 50 هزار تا كاربر الان حداقل داره و طبق ادعاي خودش 11 ميلييون بيننده در ما يعني ميشه روزي 370000 بيننده در روز مي دوني اين يعني چي؟چه مقدار پهناي باند نياز داره؟؟؟؟توي يك واحد زماني مشخص چند تا درخواست به سرور مي رسه؟؟؟تازه تا اونجايي كه من مي دونم خروجي پرشن بلاگ به صورت اچ تي ام ال هستش و نيازي به تفسير كد براي هر بيننده نيست. پرشن بلاگ چند تا سرور دارن كه به هم شبكه شدن و من نميدونم ديتا سنترشون كجاست ولي به احتمال زياد خودشون اين كارو مي كنن.
خوب حالا گذشته از همه اين حرفا علي رضا جون تو حالا مي خواي روي سرور اشتراكي اين كارو بكني؟؟؟ راستي من از صاحباي پرشن تولز راجب اينكه جه تعداد دامين رو روي يك سرور چه تعداد دامين رو هاست مي كنن پرسيدم ببين خودت چي گفتن
http://www.forum.persiantools.com/showthread.php?p=90439#post90439
موفق باشي

Ealireza

Member
ببين undertaker جان صحبتت درسته
اما پرشين بلاگ هم كه از اول اينطوري نبوده بعد از2/3 سال اينجوري شده
بعد هم پهناي باند زيادي لازم نيست با توجه به ASP.Jet كه پروژه جديدي هست ديگه مشكل پهاني باند ما حا ميشه
در ثاني ما خودمون سرور داريم
در آخر هم بهت بگم پسر خوب اگه پرشين بلاگ صفحه HTML تحويل مردم ميده پس چرا با ASP نوشتنش
همچين چيزي نيست مگر اينكه صفحه رو كش كنه كه اونم زياد جالب نيست
بعد پرشين بلاگ اشتباه بزرگي تو طراحيش كرده كه من نميخوام وارد اين مسائلش بشم
فقط BlogSky رو يه نگاه كن سرعت و... رو هم ببين
و به اين هم توجه كن كه BlogSky روي يك هاست اشتراكي از AbAc هست كه مال شركت آپولوسه
به نظر من Response گرفتن از هر صفحه يك روشي داره اما پرشين بلاگ چون اولين سرويس فارسي بود تجربه كافي نداشت و همه Response هاش رو از يك چيز ميگرفت
بنا براين ما بايد از اين تجربه هاي قبلي استفاده كنيم و يك سرويس بي نقص ارائه بديم
موفق باشيد :wink:

راستي اين دومين iranblogger.com مال همين آقاي كيانوشه كه همينجا نظر دادنا

kiyanosh

Member
undertaker گفت:
سلام ممنون از خوش آمد گويت
حالا موضوع زبانش و يا ديتابيس اصلا مهم نيست
اول يك چيزي بگم فكر نكني كه من مخالف كارشما هستم و مي خوام بزنم تو ذوقتون من فقط مي خوام اگه خودم اشتباه مي كنم حل بشه ببين من الان آمار درستي ندارم اما پرشن بلاگ يك چيزي حدود 50 هزار تا كاربر الان حداقل داره و طبق ادعاي خودش 11 ميلييون بيننده در ما يعني ميشه روزي 370000 بيننده در روز مي دوني اين يعني چي؟چه مقدار پهناي باند نياز داره؟؟؟؟توي يك واحد زماني مشخص چند تا درخواست به سرور مي رسه؟؟؟تازه تا اونجايي كه من مي دونم خروجي پرشن بلاگ به صورت اچ تي ام ال هستش و نيازي به تفسير كد براي هر بيننده نيست. پرشن بلاگ چند تا سرور دارن كه به هم شبكه شدن و من نميدونم ديتا سنترشون كجاست ولي به احتمال زياد خودشون اين كارو مي كنن.
خوب حالا گذشته از همه اين حرفا علي رضا جون تو حالا مي خواي روي سرور اشتراكي اين كارو بكني؟؟؟ راستي من از صاحباي پرشن تولز راجب اينكه جه تعداد دامين رو روي يك سرور چه تعداد دامين رو هاست مي كنن پرسيدم ببين خودت چي گفتن
http://www.forum.persiantools.com/showthread.php?p=90439#post90439
موفق باشي
با سلام با سلام و اجازه من يك حاشيه كوچيك بزنم!!
ا- پرشين باگ هيش 11ميليونه اصلا از نظر هاست با لا نيست ما خودمون الان براحتي 2 ميليون در ماه را جواب ميديم با پهناي 30 گيگا در ماه
بزرگترين بلاگ ها هم از 120 تا بالا نرفتن
مشكل تكنيكش قابل حله

مشكل اصلي جاي ديگه است
اقتصادي كردنش
بيننده وب لاگ معمولا مبتدي و خيلي هاش منفرد است
همه هم از تبليغاتشون متنفر و بزور تحمل ميكنند.
موردي كه تبليغات توي وب لاگ بده كمه
مخصوصا توي ايران
پريشين بلاگ مجبور شد آي اس پي بخره
اگه كسي مي تونه تظمين اقتصادي كردنش را بكنه تا گرفتنش من حاضرم

undertaker

New Member
سلام
كيانوش جون دمت داد.
اگه نگاه به نوشته من بكني ميبيني يك جاش نوشتم كه من خودمم مي خوام همچين كاري بكنم اما چون كه با يك سري تحقيقات به اون نتايج كه گفتم رسيدم خيلي نا اميد شدم اما حالا تو انگار داري حرفاي تازهاي مي زني اميدوارم كه حرفات درست باشه حالا مي رم يكمي راجب اين بلاگ اسكاي تحقيق مي كنم.راجب پرشن بلاگ هم اره دوست عزيز پرشن بلاگ صفحه اينداكس يوزر هاش رو كش ميكنه تا اونجاي كه من فهميدم البته شايد بازم اشتباه بكنم نميدونم در هر صورت خوشحال مي شم كه نظرتون رو بدونم.
خوش باشيد

kiyanosh

Member
undertaker گفت:
سلام
كيانوش جون دمت داد.
اگه نگاه به نوشته من بكني ميبيني يك جاش نوشتم كه من خودمم مي خوام همچين كاري بكنم اما چون كه با يك سري تحقيقات به اون نتايج كه گفتم رسيدم خيلي نا اميد شدم اما حالا تو انگار داري حرفاي تازهاي مي زني اميدوارم كه حرفات درست باشه حالا مي رم يكمي راجب اين بلاگ اسكاي تحقيق مي كنم.راجب پرشن بلاگ هم اره دوست عزيز پرشن بلاگ صفحه اينداكس يوزر هاش رو كش ميكنه تا اونجاي كه من فهميدم البته شايد بازم اشتباه بكنم نميدونم در هر صورت خوشحال مي شم كه نظرتون رو بدونم.
خوش باشيد
دوست عزيز من فقط در تاييد حرفت آوردم يعني من هم نا اميدم از وب لاگ ضمنا خيلي حرفه ها مي گن دير شده .

جدیدترین ارسال ها

بالا