بهترين آنتي ويروس

majid2x

Active Member
من کل آنتی ویروس ها رو امتحان کردم بجز نورتون و کوییک هیل .

بنظر من بیت دفدر پرقدرت تر از همشونه !
نود هم کم حجمو سریعه !
ولی کسپرسکای از همه این فاکتور ها رو داره .

در حال حاضر از بیت دفدر استفاده می کنم و ویروسی داشتم که هیچکدوم از آنتی ویروس ها پاکش نکردن ولی بیت دفدر ...

مجید

AMIR-ASHERI

Member
سلام!
امیدوارم که از نسخه کرک شده آنتی ویروس استفاده نکرده باشی!
هیچ آنتی ویروسی قادر نیست همه ویروس ها رو پاک کنه!(رجوع شود به صفحه اول)!
من خودم در حال حاضر از NOD32(البته با لایسنس
tooth.gif
) استفاده می کنم!هر روز هم تنظیمش کردم به صورت اتومات آپدیت کنه!
یکی از دلایلی که آنتی ویروس ها برای مثال NOD32 نمیتونن ویروس هارو پاک کنن!تنظیماتشون هست!تنظیمات دیفالت NOD32 اصلا مناسب نیست و باید خودتون تنظیمش کنید البته تنظیم درست!
و بعدش باید آپدیت باشه!و مهمتر از اوون دارای هوش مصنوعی بالا باشه!
!90 تا 95 درصد ویروس ها رو می تونه شناسایی کنه!
البته توصیه میشه از دوتا آنتی ویروس استفاده بشه!
من خودم در کنار NOD32 از KAV استفاده می کنم!البته باید یکیشون didable باشه!و فقط در مواقع اسکن Enable بشه و بعد دوباره Disable کنید!
به خیلی از عوامل دیگه بستگی داره...

Reza500

Member
به نظر من و خيلي هاي ديگه كه كوييك هيل را نصب كردن خيلي بهتره از آنتي ويروس هاي ديگه است بالاترين سرعت اسكن و اپديت و نصب را بين تمام آنتي ويروس هاي ديگه داره من خودم تمام آنتي هاي ديگه را نصب و زمان گرفتم و ديدم كه كوييك هيل از همه سريعتره quickheal براي دانلود رايگان به سايت www.quickheal.ir يا به وبلاگ www.bestantivirus.blogfa.com برويد و اطلاعات كاملتري را درباره اين ويروس كش اطلاع پيدا كنيد.

Reza500

Member
بهترين آنتي ويروسي را پيشنهاد كردم خيلي سرعتش بالا است و اصلان هم سرعت سيستم را كند نمي كنه و درضمن موبايل را هم اسكن مي كنه با درايوي كه به وسيله usb در كامپيوتر ايجاد مي شود من هم به دوستان پيشنهاد مي كنم بروند دانلود كنند تا از دست نرفته بهترين آنتي ويروس جهان كوييك هيل Quick heal
www.bestantivirus.blogfa.com
www.quickheal.ir

Fawkes

Member
من nod را پیشنهاد میکنم سراغ مکافی نورتون نرید کسپر را زیاد کار نکردم ولی به خوبی نود نسیت (نظر منه)
کسی کرک نود 2.7 داره
شما لیسانسش را چقد و از کجا گرفتید

Reza500

Member
سلام دوست عزيز!
اولا كرك ناد32 را مي توني از توي اينترنت راحت پيدا كني سايتهاي زيادي هستند كه توشون هست، ولي من پيشنهاد مي كنم اگر اطلاعات روي سيستمت برايت مهمه حتما با لايسنس اش را بخري.
Nod32 ويروسياب نسبتا خوبيه در مقايسه با بقيه. اما به نظر من كوئيك هيل يك چيز ديگه اي. من تقريبا همه آنتي ويروسهاي بزرگ جهان را نصب كردم، از پاندا و دكتروب بگير تا سيمانتك و ناد32 و كاسپراسكاي و كوييك هيل. ولي واقعا كوييك هيل يك چيز ديگه است. Quick Heal يك آنتي ويروس هندي بسيار قدرتمنده و داراي امكانات فوق العاده بالايي است. تقريبا مي شه همه چيز را تويش تنظيم كرد. در ضمن تنظيمات ديفالتش هم عاليه. سركت اسكن و بوت سيستم اش خيلي بالاست. درضمن مهمترين قسمت براي من كه اينترنت Dial up دارم سرعت آپديتشه كه در عرض 2 الي 3 دقسقه آپديت مي گيره. به نظر من يكبار اونو تست كني بي ضرر نيست!!!

Reza500

Member
آقا يكي به من بگه كه دليل اينكه نورتون و مكافي و كاسپر سيستم را كند مي كنند چيه هر كي بگه يه آنتي ويروس بهش جايزه مي دم

Fawkes

Member
خوب اونها معمولا به صورت دائم با برنامه های در حال اجرا خودشون را درگیر میکنند یعنی تمام برنامه را که اجرا میشن اسکن هم میکنه و اینجوری استفاده سی پی یوتون میره بالا البته اگر دو آنتی ویروس بر روی یک سیستم باشن معمولا هم دیگر را برنامه ی مخرب تشخیص میدن چون ساختار آنتی ویروس ها کلا با فایل های سیستمی درگیره حالا اگر هر یک از دو برنامه بخوان به اون اطلاعات دسترسی پبدا کنه انتی ویروس دیگه هم اون را برنامه غیر مجاز تشخیص میده و اگر هر کدوم از آنتی ویروس ها برنامه ی محافظتی خودشون را برای جلو گیری از غیر فعال شدن اعمال کنند مصرف سی پی یو بالاتر میره
و......... دلایل زیاد دیگه ای هم هست

آخرین ویرایش:

Reza500

Member
با اين ويروس كش كوييك هيل(quickheal) خيلي وقته كه من كار مي كنم اين ويروس كش داراي بيشترين نشان vb???% و checkmark كه موسسات بين المللي هستند گرفته و از سال ???? كارش را آغاز كرده از نورتون و مكافي و … خيلي خيلي بهتره براي ديدن مقايسه بينشان به وبلاگ www.bestantivirus.blogfa.com مراجعه كنيد و خودتون متوجه مي شويد
يار در خانه و ما دور جهان مي گرديم Quick Heal

Reza500

Member
عجب آنتي ويروسي را پيشنهاد كردي خيلي سرعتش بالا است و اصلان هم سرعت سيستم را كند نمي كنه و درضمن موبايل را هم اسكن مي كنه با درايوي كه به وسيله usb در كامپيوتر ايجاد مي شود من هم به دوستان پيشنهاد مي كنم بروند دانلود كنند تا از دست نرفته بهترين آنتي ويروس جهان كوييك هيل Quick heal
www.bestantivirus.blogfa.com
www.quickheal.ir

Reza500

Member
من اين آنتي ويروس را روي سيستم نصب کردم با اينکه حافظه سيستم من ويروسي بود و نتونسته بودم آنتي هاي ديگه را نصب کنم ولي ظاهرا زياد غلو نکردي از اون همه تعريف. چرا که ديدم با چه سرعتي حافظه را از آلودگي نجات داد و خيلي سريعتر از هر آنتي ويروسي نصب شد.
هرچي بيشتر با هاش ور ميرم مي بينم که نه يه چيزي هست اين آنتي شما

Reza500

Member
نمي دونم تا حالا تست كردينش (آنتي ويروس quickheal ) يا نه هر كي دنبال يه آنتي ويروس پرقدرت كه دوست داره حتي يه ويروس در سيستمش نباشه و سرعت سيستمش اصلان كند نشه حتما اين آنتي ويروس را امتحان كنه بعدا متوجه مي شيد من چي مي گم براي دانلودش http://bestantivirus.blogfa.com , www.quickheal.ir مراجعه كنيد

Reza500

Member
نمي دونم تا حالا تست كردينش (آنتي ويروس quickheal ) يا نه هر كي دنبال يه آنتي ويروس پرقدرت كه دوست داره حتي يه ويروس در سيستمش نباشه و سرعت سيستمش اصلان كند نشه حتما اين آنتي ويروس را امتحان كنه بعدا متوجه مي شيد من چي مي گم براي دانلودش http://bestantivirus.blogfa.com , www.quickheal.ir مراجعه كنيد

sina2000

New Member
سلام منم اين آنتي ويروس كوييك هيل را نصب كردم از نظر سرعت اسكن خيلي سرعتر از آنتي ويروس هاي ديگه است سرعت آپديتش هم بالا است با تشكر از reza500

amedi111

New Member
آويرا بهترين و سبك ترين آنتي ويروس در دنيا مي باشد. نسخه رايگان آن در سايت www.avira.com موجود است. همچنين شركت سهند رايان نمايندگي انحصاري فروش محصولات آويرا در ايران را داراست. www.sahandrayan.com
آويرا تنها آنتي ويروسي است كه داراي رنج جامع محصولات براي ISA Exchange sharepoint,...Squid مي باشد.
در مجموع مي توان گفت كه آويرا يا اويرا بهترين آنتي ويروس شبكه است.
نتايج سايتهاي مختلف از جمله http://www.av-comparatives.org/ حاكي از احراز رتبه اول توسط اويرا است.

amedi111

New Member
Avira

همه مباحث با Avira خاتمه يافت
بهترين سبك ترين سريعترين و قويترين. رايگان هم كه هست، ديگر دليلي به تامل روي بقيه نيست

جالبه خیلی جالبه
من تمام پست های ایجاد شده این تاپیک رو خوندم
چقدر نظر متفاوت!!!!!!!!!!!
آقا رضا که مثل روباتهای یاهو فقط کوییک هیل رو تبلیغ می کنه (البته بیشتر مطالبش در مورد کوییک هیل درسته!!!!)
بعضی دوستان فقط با تعصب از یک آنتی ویروس خاص طرفداری می کنند
بعضی دوستان دیگه هم جوجه اسکنرها رو جزو آنتی ویروس ها قرار می دن

چند تا نکته:
اولا که خواستم بگم اینجا مدیر نداره؟!!!!!! مدیر عزیز شما که می بینی بعضی دوستان رو آوردن به تبلیغات و چندین پست غیر مفید می زنند شما باید با اخطار به کاربر و همچنین اختیاراتت جلوی این کار رو بگیری (ببخشید تو کار شما فضولی می کنم ولی بالاخره مدیر هم یه وظایفی داره!!!)
دوما باید عرض کنم که آقا رضا درست می فرمایند کوییک هیل یکی از آنتی ویروس های قدرتمند با هوش مصنوعی فوق العاده هست و همچنین سرعت بالا ولی نمی تونه انتخاب کاربر باشه!!!!!!!!!! علتش هم اینه که تمام این قابلیت ها رو دکتروب در سطح عالی تر داره و اگر مشکل خریداری آنتی ویروس نبود یقینا دکتروب برترین آنتی ویرس ها بود!!!!!!
در مورد سایرآنتی ویروس ها هم باید عرض کنم کدوم آنتی ویروس هوش مصنوعی داره؟!!!!!!!!! (به جز دکتروب و کوییک هیل)
در ضمن بعضی دوستان عنوان فرموده بودند که دو تا آنتی ویروس روی سیستم نصب کردند!!!!!!! این واقعا خنده داره!!!!!!
شما با این کار عملا کارایی هر دو آنتی ویروس رو پایین میارید و همچنین ویندوز رو دچار مشکل می کنید!
درسته بعضی آنتی ویروسها مشکل جدی برای سیستم ندارند ولی حتما کارایی رو پایین میارن مثلا از بارزترین اشکال تداخل نصب همزمان نورتون و مک آفی هست که در این حالت یا سیستم بالا نمیاد و یا فوق العاده ناپایداره
اما در مورد اینکه بعضی دوستان فرموده بودند که یه آنتی ویروس همه ویروس ها رو نمی شناسه باید عرض کنم که این درسته ولی نه اون طوری که شما فکر می کنید!!!!!! به این دلیل همه ویروس ها توسط یک آنتی ویروس قابل شناسایی نیست که آنتی ویروس آپ دیت نشده وگرنه اکثرا پس از شناسایی یک ویروس یا کدمخرب توسط تیم های امنیتی جهان بلافاصله در پشتیبانی آنتی ویروس خواهد بود!!!!! البته هوش مصنوعی در مواردی که کدمخرب هنوز شناسایی نشده می تونه مفید باشه ولی بعضی آنتی ویروس ها که مثلا همچین سیستمی دارند اغلب دچار اشتباه می شن!!!!!!! (یعنی پس از بروز رسانی آنتی ویروس متوجه خواهید شد که اشتباه از آنتی ویروس بوده!!!!! مثل مک آفی!)
در مورد سرعت اسکن باید عرض کنم که هر چند که این می تونه یکی از امتیازات آنتی ویروس باشه ولی جزو فاکتورهای انتخاب یک آنتی ویروس نخواهد بود!!!!! چرا که اگر آنتی ویروس شما این قدرت را داشته باشد تا به محض برخورد با یک کدمخرب قبل از اجرا و یا به محض اجرا عکس العمل نشان دهد دیگر نیازی به اسکن نخواهد بود!!!!!!!! (منظور فول اسکن کل هارد یا حافظه است) و در ضمن عمق اسکن هم تاثیر کاملا مستقیم بر روی سرعت اسکن دارد!!!!
اما در مورد تاثیر روی سرعت خود سیستم می توان این را جزو فاکتورهای انتخابی اعمال کرد به شرط اینکه آنتی ویروس کیفیت واکنش رو فدای سرعت نکنه!!!!!!! بعضی آنتی ویرس ها برای اینکه تاثیر منفی روی سرعت سیستم نداشته باشند حفاظت گارد ناقصی دارند!!!!!! مثل ناد32!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه نکته بسیار مهم وجود داره که گاهی می تونه حیاتی باشه اون هم مساله استفاده از آنتی ویروسهای سرقتی!!!! (کرک شده و غیره) و عدم پشتیبانی رایگان شرکت سازنده از محصولاتشون (به زبون ساده آنتی ویروس مفتی نیست!) شما می دونید که هر چند وقت یکبار لیسانس های ارائه شده باطل می شن و آنتی ویروس شما غیرفعال می شه و ممکنه تا شما یه لیسانس معتبر پیدا کنید کمی طول بکشه که در این مدت سیستم شما کاملا بی دفاع خواهد بود!!!!!!!! مثل AVG
گاهی هم آنتی ویروس علیرغم شناسایی ویروس یا بدافزار قادر به جلوگیری از فعالیتش نیست! مثل کسپراسکای!!!!!!!!!
پس گزینه مناسب چیه؟!!!
اگر تمام موارد بالا رو قبول دارید من چند تا گزینه به شما می دم که می تونید با توجه به مزایای هر کدوم یکی رو انتخاب کنید (البته می تونید روی تعصب بی دلیل خودتون باقی بمونید!!!!!!)
اول از همه دکتروب که اگر واقعا انصاف داشته باشید و تعصب رو کنار بگذارید می تونید ببینید که واقعا آنتی ویروس اول جهان معرفی شده (تمام تیم های امنیتی و شرکت های تولید کننده محصولات امنیتی هم این رو قبول دارند) هوش مصنوعی واقعی و قوی با کمترین خطا، سرعت اسکن مناسب، کمترین تاثیر منفی روی سرعت سیستم، گارد امنیتی عالی که باعث می شه به محض برخورد با کدمخرب و قبل از اجرای کد جلوی فعالیت گرفته بشه، محیط کاملا ساده و ارائه اطلاعات دقیق به کاربر، قرارگیری آپدیت های مخزن ویروس هر 12 ساعت (روزی دو بار)، عملکرد فوق العاده در شبکه (اصلا مخصوص شبکه طراحی شده) و... ، تنها مشکلش رایگان نبودن این آنتی ویروسه در کل اگه حاضری برا امنیت سیستم پول بدی حتما از دکتروب استفاده کن و از پشتیبانی کامل حتی به صورت تلفنی در اکثر مراکز استان ها و برخی شهرهای دیگه بهره مند باش
دوم سیمانتک آنتی ویروس (توجه کنید که این محصول سیمانتک به هیچ وجه جزو خانواده نورتون نیست) این محصول استثنایی سیمانتک برای کاربرانی که شانس اطلاع از وجودش رو داشتند یه فرصت طلاییه (من این شانس رو به شما دادم!!!!)
در مورد اعتبار سیمانتک که هیچ شکی نیست و جزو بهترین های مسلم هست، تیم امنیتی سیمانتک مقام دوم رو در جهان داره (در بعضی سالها حتی از دکتروب سبقت گرفته و حائز رتبه اول در تستهای جمعی تیم های امنیتی بوده) هر چند نورتون سیمانتک به کند کردن سیستم معروفه ولی محصولات سیمانتک به نورتون محدود نمی شه و من می خوام یه محصول طلایی از سیمانتک رو معرفی کنم که خود سیمانتک تمایلی برای تبلیغ و معرفی این محصول از خودش نشون نمی ده علت این عدم تمایل هم سیاست های اقتصادی سیمانتک هست، این محصول کاملا رایگانه و پشتیبانی نامحدود رایگان هم از این محصول انجام می شه ولی گسترش استفاده از این محصول باعث کاهش فروش سایر محصولات سیمانتک خواهد شد و......
پس مزیت اول سیمانتک آنتی ویروس پشتیبانی کاملا رایگان توسط سیمانتک هست، در مورد قدرت این آنتی ویروس هم باید عرض کنم که تقریبا همسنگ نورتون هست (البته کمی مکانیسم عمل ها متفاوته) ولی کمترین تاثیر منفی رو روی سرعت سیستم داره، گارد قوی و واکنش به محض برخورد با کدمخرب قبل از اجرا شدن، سرعت واکنش بسیار سریع هست و این محصول برای اینکه بتونه سریع ترین واکنش رو داشته باشه اول واکنش رو انجام می ده و پس از پایان عملیات پنجره گزارش باز می شه، گزارش هم شامل اطلاعات خوبیه و شما با کلیک بر روی موارد گزارش شده می تونید به صورت آنلاین اطلاعات جامعی از خود سایت رسمی سیمانتک دریافت کنید، آپدیت آنتی ویروس بدون هیچ مشکلی انجام می شه و فایلهای آپ دیت هر روز در دسترس خواهند بود در ضمن شما می تونید فایلهای آپ دیت شده رو نگهداری کنید این یعنی شما اگر آنتی ویروس رو روی یک سیستم دیگه نصب کنید نیازی نیست برای آپدیت به اینترنت متصل بشید!!!!!!!!!!!!!!!!، اینترنت سکیوریتی این محصول امنیت کامل رو برای شما داره و سیستم شما رویین تن می شه!!!! تنها اشکالی که می شه به این محصول وارد کرد عدم استفاده از هوش مصنوعی هست که البته با توجه به پشتیبانی کامل و رایگان از این محصول آپدیت کردن روزانه شما رو از هوش مصنوعی بی نیاز می کنه نتیجه این که اگر واقعا به امنیت سیستم خودتون اهمیت می دین ولی بودجه ای برای این منظور در دسترس شما نیست Symantec AntiVirus Corporate Edition بهترین و تنها گزینه برای شماست، قدرتمند و کاملا قانونی!!! و در ضمن اگر با اینترنت زیاد سر و کار دارید می توانید از نسخه Internet Security این محصول با نام Symantec Client Security Corporate Edition استفاده کنید و برای ویستا هم می توانید از محصول بی نظیر دیگر سیمانتک یعنی Symantec.Endpoint.Protection که تقریبا مشابه Symantec Client Security Corporate است ولی کمی سیستم را کند می کند! در عوض کمی شکیل تر است!
گزینه سوم کوییک هیل است هر چند این محصول تقریبا مشابه دکتروب است ولی به دو دلیل سومین گزینه انتخابی شما خواهد بود دلیل اول اینکه مخزن های ویروس این آنتی ویروس خیلی دیر آپ دیت می شود (حتی بیش از 24 ساعت) و دوم اینکه شما باید برای این محصول پول پرداخت کنید و کرک های معتبری هم برای آن وجود ندارد!!!
این محصول دارای هوش مصنوعی خوب، سرعت اسکن فوق العاده، کمترین تاثیر منفی روی سرعت سیستم (حتی کمتر از محصولات سیمانتک)، حجم فایلهای VDef کم است و این باعث می شود که مدت زمان زیادی برای آپ دیت شدن سیستم به اینترنت متصل نباشید، واکنش خوب در مقابله با کدهای مخرب تقریبا قبل از اجرای کد و یا به محض اجرای کد و.... تنها عیب این محصول رایگان نبودن آن است و شما حتما باید آن را خریداری کنید در ضمن اگر قصد استفاده از نسخه های سرقتی (کرک شده) این محصول را دارید توجه کنید که نسخه های کرک شده ی معتبر و جالبی هم از این محصول وجود ندارد!!!
در مجموع اگر به هر دلیل دو انتخاب قبلی را رد می کنید این محصول می تواند سومین گزینه برای شما باشد فقط توجه کنید که من فقط و فقط نسخه خریداری شده این محصول را توصیه می کنم و به هیچ وجه نسخه کرک شده آن مورد تایید نیست!!!!
گزینه های بعدی می تواند مک آفی، پاندا، پی سی سیلین،AVG، ناد32 و... باشد تمام این محصولات حداقلهای یک آنتی ویروس را دارند و نکته قابل توجهی در آنها دیده نمی شود البته ناد32 را می توان سریع تلقی کرد اما قدرت آن به نسبت قابل قبول نیست!!! در انتهای درمورد کسپر اسکای باید عرض کنم که این آنتی ویروس به هیچ وجه نمی تواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد چرا که اولا خیلی از نسخه های کرک شده این آنتی ویروس حاوی کدهای مخرب است و در ثانی این آنتی ویروس در شناسایی کدهای مخرب زیادی دچار مشکل است حتی اگر آپ دیت هم شده باشد و مشکل بزرگتر این آنتی ویروس قدرت پایین آن در عکس العمل نسبت به برخی بدافزارهای شناسایی شده است یعنی علیرغم اینکه کسپراسکای بدافزار را شناسایی کرده ولی عملا نمی تواند جلوی فعالیت آن را بگیرد!!!!!!!!

ببخشید که مطالب اینقدر طولانی شد به هر حال امیدوارم حوصله خوندن کل مطلب رو داشته باشید و امیدوارم که انتخابی بدون تعصب داشته باشید. من شخصا از Symantec Client Security Corporate Edition برای ویندوز XP و از Symantec Endpoint.Protection برای ویندوز ویستا استفاده می کنم و شما هم می توانید با توجه به شرایط خود از یکی از گزینه های معرفی شده استفاده کنید و یا از آنتی ویروس های ضعیفتر و محدودتر استفاده کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

موفق باشید

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
نرم افزارهاي زيادي رو تست كردم ولي با توجه به تمام اونها و فرمايشات آقا سهيل باز هم موندم چي نصب كنم
قديما مي گفتم NOD32 يا AVG . الان Avira نصب كردم .
از مك آفي و نورتون خوشم نمي ياد .
با تمام اين تفاسير موندم كدوم گزينه با شرايط زير را انتخاب كنم :
1) رايگان يا حتي المقدور كرك شده درست و حسابي
2) قوي در اسكن و تشخيص
3) سريع در آپديت
4) ترجيحا داشتن هوش مصنوعي چون ممكنه سيستم دير به دير كانكت بشه.

خواهشا تعصبي نظر نديد .....

موفق باشيد
مهدي

roj_star

New Member
اقا رضا كوئيك هيل آنتي ويروس خوبيه اما سريالش اصلاً گير نمي اد انقدر كه تعريفش مي كني يه سريال براي نسخه توتال سكيوريتي 8002 بزار تا ما هم استفاده كنيم من خودم خيلي طرفدارشم كل اينترنت رو گشتم كه پيدا نمي شه فقط يه پچ تو اينترنت هست كه قابليت آپديت رو ازش مي گيره
با تشكر - منتظر سريالم

جدیدترین ارسال ها

بالا