بنگ

roohollah

Banned
سلام:)
آقا من انقدر تاپيك ميزنم تا اين تاپيك "باشگاه بدن سازي" بره پايين!:-?
خوب اينم در همين راستاس!:wink:
خوب
3Ds MAX9+AB 3.2a+DS 2.5c
براي رفع ابهام دومي رو گزاشتم:cry:،(فايلش نميدونم كجاست، كسي خواست پيداش ميكنم:))

آخرین ویرایش:

NAKOOT

Well-Known Member
خیلی خوب شده ، اما به نظر من سایه های اطراف روی زمین کمه ...
در کل اگه روش بیشتر کار کنی چیزه شاخی می شه، هر چند الان هم شاخ هستش ...
خسته نباشی

DIMO

Active Member
ایولا فقط اگر یه شکل قارچ مانند میدادی شبیه انفجارهای هسته ای بهتر نبود بانظر Nakoot جان هم موافقم:) اینشکلی مثلاً:razz:

اما به نظر من سایه های اطراف روی زمین کمه ...
در کل اگه روش بیشتر کار کنی چیزه شاخی می شه،
:)

walt_deisny

Banned
من کوچیک تر از اونم که بخوام نظر بدم ولی دوست من در After Burn قسمت Color1 تا Color3 رو بد تنظیم کردی و رنگهاش مناسب نیست. واسه همین آتیشت خوب نشده. موفق باشی

ali3dtech

Member
روح الله جون ممنون دوست عزیز. قشنگ شده. اما به نظر من فک کنم اگه یه موج انفجار هم براش بزاری دیگه مفهوم انفجار رو بیشتر برسونه. یکی دیگه هم اینکه یه مقدار تیکه های انفجار هم بزار. مثلا قطعاتی از یکی وسیله نقلیه...
مرسی عزیز جان

Sherlock_Holmes

Active Member
پس خارجو زدي؟!
acigar.gif
دمت گرم...!

فقط يك سوال، "شاخ ميشه" يعني چي؟
تو نميدوني؟!

شاخ : amazing , great
gigglesmile.gif
كارت درسته NAKOOT
اينام هست: horn , branch

.
.

خوب شده... اما با علي موافقم...
حتما موج انفجار ميخواد...

roohollah

Banned
انفجار چه بمبیه ؟
ترقهههههههههه ميفروشييييييييم،بمب ..بمب اتمههههه...نارنجكش ..ديناميتههههه.........ترقه ميفروشيييييييم:neutral:...:)wink:)
جدا از شوخي، بچه ها گفتن اين مال انفجار ماده جامد نيست، مثلا مال بنزيني چيزي:neutral:

amin2001

Active Member
بهز حال از رو چی سیختی ؟
خوب یه انفجاری . آتش سوزی یییییی .. . .. . . باید تو ذهنت از قبل باشه که اینو بسازی

roohollah

Banned
بهز حال از رو چی سیختی ؟
خوب یه انفجاری . آتش سوزی یییییی .. . .. . . باید تو ذهنت از قبل باشه که اینو بسازی
30 و یا 40 تا انفجار ساختم با After burm و Fuam و PF خالی و ...:razz:(داشتم دنبال یک انفجار مناسب برای هواپیما میگشتم که Fuam بود:) و با یک باکس ساخته میشد:))
این یکیشه!:wink:

roohollah

Banned
رو اين سوار ميشه:)
bang.JPG
اينم رندر كليشه(البته روش كار كردم ها!):)
6.JPG

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا