بعد از خليج فارس و جريان عربها اين دفعه نوبته اهواز شد(هكر ها كمك)

www.iranwebshop.com

Active Member
اين عربها خيلي پر رو شدن همين روزاست كه بايد ادب بشن بي تربيتهاي ملخ خور ايران الان داره عين پيكان شهاب 3 تا 7 مي زنه مي تونه 1 ساعته ؟؟؟؟؟؟ :wink:

Salar

Active Member
چرا انقدر پر رو شدن چون ميذارن پررو بشن!! اگه از اول تو دهنشون زده بودن ديگه به اينجا كشيده نميشد...انقدر دنبال اين عربها افتادن و كمكشون كردن تا اينكه اينجوري عربها دارن تلافي در ميارن :)

حالا كجاهاشو ديدين...عربها نفت دارن و با همون مي تونن همه رو بخرن...يواش يواش شروع كردن از جنوب ايران...ميان فردا ديدين چالوس رو هم كردن الچالوس :)...فقط صبر كنيد...

Salar گفت:
چرا انقدر پر رو شدن چون ميذارن پررو بشن!! اگه از اول تو دهنشون زده بودن ديگه به اينجا كشيده نميشد...انقدر دنبال اين عربها افتادن و كمكشون كردن تا اينكه اينجوري عربها دارن تلافي در ميارن :)

حالا كجاهاشو ديدين...عربها نفت دارن و با همون مي تونن همه رو بخرن...يواش يواش شروع كردن از جنوب ايران...ميان فردا ديدين چالوس رو هم كردن الچالوس :)...فقط صبر كنيد...

سالار جون نكتش همينجاست ... عربها كه چ ندارند كه بتونن بگن الچالوس! ... تمام ثروت دنيا رو هم اگه بدي دست عربها با عقل خودشون نمي تونن كاري از پيش ببرن!

لعنت بر اين عرب هاي ملخ خو

عربها كه چ ندارند كه بتونن بگن الچالوس! ... تمام ثروت دنيا رو هم اگه بدي دست عربها با عقل خودشون نمي تونن كاري از پيش ببرن!

ali_civil

Member
به قدري از اين بي ناموس هاي بي شرف عرب متنفرم كه حد و حساب نداره.

حتي اون دين مسخره شون .

عرب صحرا نشين لخت الان با پول بقيه مردم ( مسلمانان كور ذهن ) آدم شدن

اصلا تقصير خودمونه.... چند ميليون نفر ايراني بي مغز هر ساله ثروت هاي اين مملكت رو مي

كشن مي برن عربستان؟؟؟؟/ به بهانه زيارت ...!!!؟؟

اصلا نكنه ما ها عرب هستيم و خبر نداريم؟؟؟ ( سلام عليكم برادر ... الحمد الله داريم با عربها

كل مي كنيم.. انشا الله خداي رحمان و رحيم يا ري مان كند)

البته اين ها هم سياست هاي جديد امريكا هستن و تمام كه هر روز به يه بهانه چنگ مي زنه

اما ما ايراني ها با غيرت تر از اين حرف هاييم . به اميد روزي كه به خود باوري برسيم و ايراني

بودن خودمون رو دريابيم ... در آخر = از ماست كه بر ماست عزيزان

ali_civil

Member
PERSIAMIX گفت:
من اگه در اين مملكت كاره اي بودم هرچي عرب بود از ايران مينداختم بيرون تا برن عراق و عربستان و امارات و ........ تا اين كشورها ديگه فكر برداشتن بخشي از ايران نيفتن كه هيچي تازه برا عربهاي ايراني هم جا باز كنن!!

دوستان هكر لطفا بياييد به اين ها نشون بديم كه ايراني ها خاكشون به جونشون بسته است

اوني كه با يد عربها رو بندازه بيرون خودش عرب به تمام معني هست عمو جان

چرا براي هر مسله كوچك فلسطين راه پيمايي راه مي اندازن؟ و در اين مورد هاي خفن مثل خليج و اهواز اصلا جوم نمي خورن؟؟ اگر عاقلي خوب فكر بكن اگر هم نيستي سرت رو بكوب به ديوار شايد بيدار بشي!!!

ali_civil گفت:

حتي اون دين مسخره شون .

اصلا تقصير خودمونه.... چند ميليون نفر ايراني بي مغز هر ساله ثروت هاي اين مملكت رو مي

اصلا نكنه ما ها عرب هستيم و خبر نداريم؟؟؟ ( سلام عليكم برادر ... الحمد الله داريم با عربها

البته اين ها هم سياست هاي جديد امريكا هستن و تمام كه هر روز به يه بهانه چنگ مي زنه

اما ما ايراني ها با غيرت تر از اين حرف هاييم . به اميد روزي كه به خود باوري برسيم و ايراني

نمي خوام با كسي در گير بشم اما فكر كنم قبل از هر حرفي بايد يكمي اونو جويد ... يكي از اصول بحث احترام به عقايد ديگرانه ... نمي دونم به كسي ديگه هم برخورده يا نه اما به من برخورد ... از نظر من تو با اونايي كه اون بالا نشستن و سنگ عربها رو به سينه مي زنن هيچ فرقي نداري! ... تو و اونها دين رو در اعراب مي بينيد ... در ضمن با تمام نفرتي كه از اعراب دارم بايد بگم بعضي از حرفهايي كه توي اين جمع زده مي شه مال انسان متمدن نيست. ما اگر به تمدن چندهزارساله ي خودمون هم نگاه كنيم مي بينيم تمام اقوام محترمند و در آخر برتري از آن هيچ كس نيست ... عرب . فارس .شرقي . غربي و سياه و سفيد همه با هم برابرند.

sadegh_dalvandi گفت:
ali_civil گفت:

حتي اون دين مسخره شون .

نمي خوام با كسي در گير بشم اما فكر كنم قبل از هر حرفي بايد يكمي اونو جويد ... يكي از اصول بحث احترام به عقايد ديگرانه ... نمي دونم به كسي ديگه هم برخورده يا نه اما به من برخورد ... از نظر من تو با اونايي كه اون بالا نشستن و سنگ عربها رو به سينه مي زنن هيچ فرقي نداري! ... تو و اونها دين رو در اعراب مي بينيد ... در ضمن با تمام نفرتي كه از اعراب دارم بايد بگم بعضي از حرفهايي كه توي اين جمع زده مي شه مال انسان متمدن نيست. ما اگر به تمدن چندهزارساله ي خودمون هم نگاه كنيم مي بينيم تمام اقوام محترمند و در آخر برتري از آن هيچ كس نيست ... عرب . فارس .شرقي . غربي و سياه و سفيد همه با هم برابرند.
من كه حالم از تك تك شون به هم مي خوره

عربا يه مشت ادم بي كار كه فقط از پول نفت مي خورند

و بقيش استراحت عمومي

دوستان فردوسي بزرگ نيز پيش از اين به ما اين را گفته كه دشمنان اصلي ايران زمين ترك تازيان هستند.
از روز نخست تا كنون نيز هيچ گاه با ايرانيان در حال جدال بودند.
اين بار از راه فرهنگي به ايرانيان تاخته اند.
عرب و فرهنگ!!!!!!!
اين تانگار به مساپل اينچنيني ميپردازه((1. ديدگاه از عرب سوسمار خور چيست2. آيا زبان عربي زبان كاملي است!!3. بيرون راندن واژگان تازي از زبان پارسي و...))
حتما سر بزنيد و با فرهنگ سترگ خود آشنا شويد.
تاريخ، جشنها و زبان پارسي

PERSIAMIX

Member
دوستان واقعا سوسمار خوار ها كه برازنده ترين اسم براي اعراب هست شورش رو دراوردن!

اهواز كلمه ي فارسي شده ي احواز هست به معني مرداب ها (فكر كنم) حوز در زبان عرب به معناي مرداب هست و چون ظاهرا اون منطقه مجموعه اي از مردابهاست به اون ميگين احواز و فارسيش اهوازه (ايول اطلاعات!)

دوباره ميرن سراغ كار پيشين خودشون. يعني سوسمار خوردن.
ز شير شتر خوردن و سوسمار .....

ali_civil

Member
نمي خوام با كسي در گير بشم اما فكر كنم قبل از هر حرفي بايد يكمي اونو جويد ...
ببين عمو بد دهن تر از خودم بازم خودمم ... مواظب حرفات باش و الا بد جور مي چزونمت...فعلا جنابعالي ****** كنيد اوني كه مي پروني

ویرایش شد

پیمان

جدیدترین ارسال ها

بالا