بسته بندی خرما

MOSTAFA

کاربر فعال
سلام دوستان
این بسته بندی خرما رو برای یکی از شرکت های مواد غذایی طراحی کردم
بسته به صورت یک هرم که قاعده ی اون مربع 15سانتی هست طراحی شده
چفت و بست بسته بندی به طوری طراحی شده که بشه به راحتی باز و باز به همون شکل اولیه بسته بشه
همچنین قابلیت چیدمان در باکس و کارتون رو بدون آسیب دیدن محصول و بسته یا گرفتن فضای اضافی زیاد داره
خرما ها به صورت ردیفی درون هرم چیده میشن و اطرافشون با پلاستیک بهداشتی پوشیده شده
من براشون 6 نوع طرح طراحی کردم که خرما ی ساده، خرما با مغز فندق، گردو، بادام، پسته و خرما با پودر نارگیل هست
پترن استفاده شده در کار رو خودم طراحی کردم که متناسب با موضوع تداعی اشکال انتزاعی از خرما، نخل، خورشید، انرژی و ... هست
همچنین لوگوتایپ ها ی روی محصول رو متناسب با این کار طراحی کردم
کلیه کار درون فتوشاپ ساخته شده
منتظر نظرات ارزشمندتون هستم
:rose:
Good Luck
Pariz-Date-packing-1.jpgPariz-Date-packing-2.jpgPariz-Date-packing-3.jpg
Black-Dragon_06042230.jpg

ArTaBaZ

Well-Known Member
سلام
طراحی و بسته بندی خوبی بود مصطفی جانـ
خسته نباشی
موفق باشی

Morteza1371

Active Member
طرح زیبایی شده

فقط یه سوال کوچولو، حالا چرا هرمی ؟ ایا خود مشتر خواسته ؟:rose:

R-med

Well-Known Member
سلام
خیلی خیلی زیبا شده مصطفی جان
به نظرم لایق تاپ گالری باشه

MOSTAFA

کاربر فعال
مرسی از همه دوستان گلم که همیشه لطف دارن به من:oops::rose:
سوال کرده بودید چرا هرم؟ اولین دلیل اینه من میخواستم یک ایده جدید رو پیاده کنم که بسته بندی های خرما رو از این حالت کلیشه ای که یک مکعب مستطیل با یه عکس خرما یا نخلستان روشه رو خارج کنم و بیشتر بش به دید گرافیکی نگاه کنم
دو این که این فرم بسته بندی خیلی میتونه توی جذب مشتری و بحث تبلیغات مؤثر باشه... همچنین این که هرم ما رو یاد اهرام ثلاثه مصر(که بیشترین تولید و صادرات و کیفیت خرما رو در سطح بین الملی داره) میندازه و تداعی صحرا و گرمی رو برای بیننده از لحاظ بصری میکنه که متناسب با محصول هست
قاعده با ضلع 15سانت خیلی کوچیک نیست، من که حساب کردم تقریبا به اندازه ی همین بسته های مستطیلی فضای داخلی داره
باز هم مرسی از همه عزیزان:rose:

yaiiaj

کاربر VIP
ایده و اجرای بسیار عالی!
کار از هر نظر تکمیله درود بر شما.
موفق باشید.

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
تکسچرینگش عالیه، اینکه هرمی شکل هم هست واقعا خوبه چون همه سر اولین خرمای روی هرم دعواشون میشه**
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا