[DataLife] بزرگترین مشکل در دیتالایف

mahziar

Member
سیستم مدیریت محتوای دیتالایف که بیشتر از 1 سالی هست راه افتاده و روز به روز به خاطر سادگی و زیبایی و سرعتی که نسبت به سیستمهای مشابه داره بر تعداد طرفدارانش افزوده می شه .

اما یک مشکل بسیار خطرناکی داره که به دلیل اینکه هنوز مدتی اندک از استفاده ی این سیستم توسط کاربران می گذره شاید عده معدودی به آن بر خورده باشند و اون هم به هم ریختن و تغییر حروف "و" به "ٿ" و همچنین حرف "ژ" به یک کاراکتر نا مفهوم دیگه که در صورتی این اتفاق رخ میده که شما بخوایید از بانک اطلاعاتی دیتالایفتون پشتیبان بگیرید و دوباره برگردونید اونرو ....

این هم یک نمونه سایت که به این مشکل بر خورده : http://dl4u.net/

اگه کسی با حرفه ای که توی برنامه نویسی داره می تونه حلش کنه همینجا مطرح کنه !

mahziar

Member
بله !!!!
یعنی میگید بیام جایگزین کنم ؟ خوب اینجوری که نمیشه !!!!
باید یک راه بهتری وجود داشته باشه تا این مشکل بطور اساسی از ریشه بر طرف بشه .

Mr.Steres

Active Member
سیستم سانسور من تست کردم روی لوکال کار می کنه ! مشکلی که شما می گید به دلیل ضعیف بودن و هماهنگ نبودن بانک های اطلاعاتی این سی ام اس با اکثر سرور هاست ! چند تا از مشتریان ما هم این مشکل رو دارند در حالی که مثلا کسانی که از جوملا استفاده می کنند روی همین سرور مشکلی ندارند

mahziar

Member
من از نسخه 6.7 استفاده می کنم و بروی لوکال هم مشکل داره !
راه حل لطفاً ...

4shir

Member
سلام یادمه اون موقه ها که جوون بودیم توی phpbb و چند تا سیستم دیگه هم این مشکل بوجود میامد این به دلیل استفاده شما از فایل های utf هست در حالی که در بانک شما لاتین ذخیره میشه چند تا راه حل دارید اول ببینید این کلمات در بانک با چه کدی تغییر میکنن بعد بانک رو با تکست باز کنید و اون کدها رو با کد صحیح عوض کنید !! (عملی ترین و ساده ترین) 2- بشینید توی سایتتون همه تاپیک ها و مطالب رو اصلاح کنید 3- یک بابایی باید بشینه این رو با بانکش فارسی کنه نمیدونم کدوم سیستم بود دقیقا (فوزیون شاید) کل بانکش رو فارسی کرده یعنی شما حتی توی phpmyadmin می تونید اطلاعات رو فارسی مشاهده کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا