بروز مشكل در فتوشاپ!!

سلام دوستان
براي فتوشاپم مشكلي پيش اومده كه نياز به كمك دارم!
چند روز پيش به دليل خرابي ويندوز و اشكالات عمده ويندوز (SP2) رو عوض كردم و نرم افزار ها رو نصب كردم ولي در فتوشاپ CS4 بعضاً اين مشكل به وجود ميومد كه وقتي يه منطقه رو سلكت مي كردم رژه مورچه ها نمايش داده نمي شد و بايد با موس اون منطقه اي كه انتخاب كرده بودم رو جابه جا مي كردم تا رژه مورچه ها هويدا بشه و يا وقتي مطلب تايپ شده رو بزرگ يا كوچيك مي كردم نشون داده نمي شد و بايد ابزار رو عوض مي كردم و يا جابه جاش مي كردم تا مطلب تغيير كنه!!! (واقعاً اعصاب خورد كن شده بود)
angry.gif

به توصيه يكي از دوستان SP2 رو پاك كردم و SP3 رو نصب كردم و فتوشاپ هم CS5 رو نصب كردم ولي مي بينم كه گاهي اوقات باز هم همون مشكل قبلي بروز مي كنه... و نمي دونم چكار كنم ديگه ؟؟؟
frown.gif

توضيح: استفاده از 7 به دليل نبود بعضي از درايورهاي سخت افزارهام امكان پذير نيست!

با تعویض ویندوز معمولاً درست میشه ، من رو seven همین مشکل رو داشتم و حتی با نصب مجدد فتوشاپ هم درست نشد.

با تعویض ویندوز معمولاً درست میشه ، من رو seven همین مشکل رو داشتم و حتی با نصب مجدد فتوشاپ هم درست نشد.
ويندوز رو هم عوض كردم و sp3 نصب كردم اما هنوز هم گهگاه بروز مي كنه

خب دوست عزیز 7 که نمیتونید نصب کنید ویستا رو امتحان کنید.
ممنونم عرفان جان
قبلاً تست كردم اما به دليل عدم سازگاري با كارت كپچرم ويندوز بالا نميومد و بايد كارت رو برميداشتم تا ويستا بياد بالا!
فعلاً واسه من و سخت افزار هام پايدار تريم ويندوز همون xp اگه بتونم اين مشكل فتوشاپ رو حل كنم.
يكي از دوستان مي گه ممكنه از كارت گرافيك باشه ... ممكنه؟؟؟؟ يعني فقط تو فتوشاپ اشكالش رو نشون ميده؟؟؟

Erfan

Active Member
نمیشه 100% گفت که میتونه از گرافیک باشه ولی احتمالش وجود داره.
کارت کپچر درایور ویستا براش موجود نیست ؟ یا بشه حداقل دیوایسش رو به روز کرد ؟

:rose:

کارت کپچر درایور ویستا براش موجود نیست ؟ یا بشه حداقل دیوایسش رو به روز کرد ؟
درايورش رو دانلود كردم اما اصلاً به نصب درايور نميكشه و ويستا بعد از اولين ريست ديگه بالا نمياد!!
حتماً بايد كارت كپچر رو بردارم تا بالا بياد!
فعلاً با كارت گرافيكم ور ميرم تا ببينم چي ميشه؟؟؟!!!!!!!
خدا رو چه ديدي ....

Erfan

Active Member
همه این کارها رو انجام دادی، یه کار دیگه هم بکن؛
یه بار نسخه cs3 رو نصب کن و ببین همین مشکل رو هنوز داری یا نه !

یه بار نسخه cs3 رو نصب کن و ببین همین مشکل رو هنوز داری یا نه !
راستش ديروز كه CS5 رو نصب كردم تا الان مشكلي نداشت اما از امروز عصر مشكلش شروع شد
ديروز Microsoft .net framwork و Direct X رو هم نصب كردم تا همه راههاي بهانه گيري رو ببندم ... اما باز هم همون مشكل...
الان CS3 رو نصب كردم و به جاي پيشرفت، پسرفت كردم ... فعلاً از مشكلي نداره اما سرعت پايينتر و كمبود پلاگيناي مورد نيازم (هنور وقت نكردم نصب كنم) كمي آزار دهنده است ...
طبق تجربه اگه CS3 هم بخواد اذيت كنه از فردا شروع مي كنه...
راستي كارت گرافيكم رو هم دوباره نصب كردم .... ولي راه چاره نبود!
از معدود موارديه كه رسماً درمونده شدم چكار كنم ...
پليز هلپ!!!!!!!!!!

منظورم اين نبود عرفان جان
مسئله اينه كه بيشتر از يه ساله دارم با cs4 كار مي كنم و به محيطش عادت كردم به خصوص تب هاش!
حالا توي cs3 يه كم معذبم!
از اون گذشته بروز اين مشكل داره روي اعصابم راه ميره و موندم چه جوري حلش كنم!!!
اگه درست نشد كه فكر نكن بشه كارت گرافيكم رو با يكي ديگه از سيستم هام عوض مي كنم و دوباره امتحان مي كنم.
اميدوارم دوستان هم اگه پيشنهاد يا راه حلي به نظرشون مي رسه دريغ نكنن

جدیدترین ارسال ها

بالا