بروزر پیش فرض

corel

Active Member
چه جوری می شه Browser پیش فرض اینترنت رو واسه سیستم عوض کرد؟

مثلا FireFox و Intrnet Explorer رو سیتتم نصب باشن و اولی پیش فرض باشه و بخوای عوضش کنی.

Sunboy454

Active Member
هر مرورگری تو تنظیماتش یه قسمت داره که تشخیص میده اون مرورگر بصورت پیش فرض رو سیستم شما انتخاب شده یا نه ، و اگر نیست به شما پیغام بده که به عنوان مرورگر پیش فرض شما انتخاب بشه ، ابنطوری میتونی مرورگر پیش فرضتو انتخاب کنی ، و واسه مرورگرهای دیگه تنظیم کنی که این پیغام رو ندن

corel

Active Member
آقا رو سیستم من IE نصب بود و بس. اومدیم Mozilla رو نصب کردیم و همون پیغام رو موقع اجرا داد و مام زدیم yes

حالا بخوام برگردونمش بدون حذف هیچکدوم از بروزرها باس چیکار کنم؟

قبلا زیاد با چند تا مرورگر کار کردم ولی خوب این مساله برام چندان مهم نبوده.

Parham

Well-Known Member
برای این کار یه صفحه اینترنت اکسپلورر باز کن حالا از منوهای بالا گزینه Tools و قسمت Internet Option را انتخاب کن ، حالا در پنجره ای که باز می‌شه در قسمت بالا به بخش Programs برو و در قسمت آخر تیک گزینه Internet Explorer should check to see whether it is the default browser را بزن و OK کن ، حالا تمام صفحات مرورگر خودت را ببند و دفعه بعدی که باز میکنی‌ ازت سوال می‌کنه که مرورگر پیشفرض اینترنت اکسپلورر باشه که تائید کن ...

corel

Active Member
Parham گفت:
برای این کار یه صفحه اینترنت اکسپلورر باز کن حالا از منوهای بالا گزینه Tools و قسمت Internet Option را انتخاب کن ، حالا در پنجره ای که باز می‌شه در قسمت بالا به بخش Programs برو و در قسمت آخر تیک گزینه Internet Explorer should check to see whether it is the default browser را بزن و OK کن ، حالا تمام صفحات مرورگر خودت را ببند و دفعه بعدی که باز میکنی‌ ازت سوال می‌کنه که مرورگر پیشفرض اینترنت اکسپلورر باشه که تائید کن ...

آقا ممنون، همین بود که گفتی. البته پیغام نمی داد ولی عوض می شد.

Parham

Well-Known Member
بسته به نوع سیستم یا بهت پیغام را میده یا نمیده ، به هر حال خوشحالم که مشکلت حل شد دوست عزیز

جدیدترین ارسال ها

بالا