. برهان طيبی / انباری / 3D Studio Max .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mhattaran

کاربر VIP
رندر و مدلات که عالیه ولی یه نظر شخصی دارم
یکی اینکه درب انباری یکم تنگ تر بشه و یکی اینکه یا کف انباری شلوغتر بشه یا زاویه دوربین عوض شه آخه اینطوری از نظر ترکیب بندی صحیح نیست و حس خوبی به آدم نمیده

Borhan72

خسته‌ی خسته...
ممنون محمد جان...
شلوغ تر كه ميشه، ولی در مورد زاويه‌ی دوربين بيشتر توضيح ميدی؟
چطوری بشه بهتر ميشه؟

mhattaran

کاربر VIP
ببین اینجوری که از کارت بر میاد موضوع اصلی در این کار همون دوچرخه هست، پس باید ترکیب بندی جوری باشه که خودبخود چشم بیننده بسمت اون بیاد و سردرگم نشه ولی در عین حال زیبایی هم داشته ،مثلا اون نوری که روی دوچرخه افتاده تا حدی همین کارو میکنه ولی بهتر یه داستان هم در مورد دوچرخه در این عکس پنهان کنی ،بعلاوه وجود چندتا داستان کوچیک جنبی ارزش کارت رو دوچندان میکنه

hosienmax100

3D Artist
برهان جان خیلی خوب شده

ولی من بدجوری با این بک مشکل دارم (چی گزاشتی ؟) عوضش کن

قسمت پنجره از نظر نورپردزای مشکل داره اونجا میباستی نور ازش رد بشه و خودش و دیوار چهاردورش کمی روشن تر بشه حتمآ میگری چی میگم :wink: چون خودم نفهمیدم چی گفتم :دی

منتظر کار خوبت هستم /final

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام عزیزم.هنوز که هنوزه نچسبید....فکر کنم زاویت خوب نیست.

سلامبرهانجان
آقا تعریفای بچه ها الکی نبود ...
این رندر یه حس عجیبی داره گمونم رز پایین گرفتی یا عمدا فلو شده
نمیدونم رنگ بنفش غالب شاید بشه جایگزین دیگه ای پیدا کنه
بیرونی که از نمای در دیده میشه یجورایی خالی مونده.
یه چیزی شاید آسمون خراش های اون طرف یا کوهستان یا دیوار همسایه
زاویه ای که کار رو بستی این رو به نظر میاره که یه انباری خیلی بزرگ هست ولی چیزایی که توشه خالی نشونش میده.
مکمل هایی پیدا کن که جا رو پر کنه. از آبجکتهای مربوط به دوچرخه هم میتونی استفاده کنی.
لاستیک های پنچر و حتی جنازه دوچرخه قبلی نصب شده به دیوار.
اگه انباری تمیزه خب زمین سنگچین یا موزاییکشو نشون بده و اگه کثیف و به هم ریختس آبجکتهای تکمیلی رو جوری بذار که انگار بی توجه و با عجله رو هم هل داده شدن و بعضا گیر کردن.
مثلا یه لنگه در که کنده شده و شاید در همون انباری هست.
یا مثلا برای شلوغی بالا میشه یه بند رخت و چندین جوراب آویزون بهش برا خشک شدن باشه (مگه حیاط ندارین!) .
بادبادک هم میشه گذاشت.
هنوز هم من فکر میکنم سقف رو پایین تر هم میتونی بیاری. چارچوب در هم به نظرم زیاد بازه و اگه در هم داره میتونه باز شدش کار رو قشنگ تر کنه
بازم اگه دوربینو جلوتر بکاری و این دید مستقیم به کنج رو تغییر بدی و مثلا بالاتر ببری و چپ تر فکر کنم بهتر بشه.
...
یا علی

Farrokh

Active Member
دوستش دارم کارتو
بامپ و تکسچر سقف خیلی بده
اون دیواره ی سفید کنار پله هم خوب نیست
یه تکسچری بهش بده که اینقدر فلت نباشه

من دوست دارم این کاره یه جورایی حس قدمت داشته باشه
یه والیوم لایت خوب
و یا عناصر قدیمی می تونه به کار کمک شایانی کنه

موفق باشید

Borhan72

خسته‌ی خسته...
ممنونم از همه بچه ها واسه نظرات و ...
ببخشيد كه نتونستم ادامه بدم...
خورد به خرداد و امتحانا و ...
ولی بعدآ اين كارمو ادامه خواهم داد و اينطوری ولش نميكنم...
طوری ادامه ميدمش كه بتركونه... :green:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
خوب همینو بزار توی مسابقه مشکلی نداره که

بالاخره خودش یه کار عالیه با یه موضوع خوب به نظرم حتما اینکارو بکن بزارش تو مسابقه

Borhan72

خسته‌ی خسته...
فكر خوبيه...
با رزولوشن و سايز بالاتر يه رندر ميگيرم واسه مسابقه... :wink:

Farrokh

Active Member
سلام دوست عزیز
وقت مسابقه راس ساعت ۱۲ امشب به پایان می رسد
با توجه به اینکه راس همین ساعت تمامی تاپیک ها قفل می شوند و دیگر امکان ارسال آثار وجود نخواهد داشت . خواهشمندم هرچه سریع تر نسبت به ارسال اثر و یا آثار نهایی خود در پست اول اقدام کنید تا در ساعات آخر با مشکل آپلود روی سرور مواجه نشوید

بدیهیست که برگزار کنندگان مسابقه مسولیتی در مقابل قضاوت بر روی ارسال هایی که در پست اول وجود نداشته باشند به عهده نخواهند گرفت

با آرزوی کامیابی
تیم مدیریتی مجید آنلاین

(این پیغام برای تمام تاپیک های شرکت کنندگان در مسابقه ارسال شده است )

Farrokh

Active Member
سلام دوست عزیز

شما می تونید برای اینکه کارتون در مراحل داوری بهتر مورد قضاوت واقع بشه تا فردا راس ساعت 9 شب یک پاراگراف در مورد کار با قلم خودتون آماده کنید که ایده رو توضیح بده
لطفا این پاراگراف رو برای من پیغام خصوصی کنید

مسلما عدم ارسال (و یا حتی ارسال ) این پاراگراف امتیازی رو کم و زیاد نمی کنه و فقط برای درک بهتر داوران از ایده ی شما با قلم خودتون هست و می تونه گویایی طرح و ایده و همچنین شانس برنده شدنتونو افزایش بده

حتما از این فرصت که در اختیار همه ی شرکت کنندگان هست استفاده کنید
پیروز باشید
تیم مدیریتی مجید آنلاین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا