برنامه مديريت هاستينگ تحت كلاينت

shamsoft

Member
ShaMSofT Hosting Manager چيست ؟

اين نرم افزار يك برنامه پيشرفته براي نگهداري، مديريت و آمارگيري از ليست اكانتها و كاربراني است كه از هاستينگ شما خريداري كرده اند و البته بر روي كلاينت يعني كامپيوتر شخصي شما كه بحث در مورد امكانات اين برنامه در بخش امكانات نرم افزار به طور كامل شرح داده شده است.

اين نرم افزار بعد از ماهها تلاش براي اولين بار به صورت رسمي و جدي براي فروش آماده شده است. ورژنهاي قبل با Visual Basic 6.0 نوشته شده بود كه در حد ارائه نبودند و از ورژن 2.0 طراحي اين نرم افزار در قالب دات نت و توسط Visual Basic.Net شروع شد و براي اين ورژن فروش جدي در دستور كار نبود و فقط به چند تن از دوستان براي مشاهده و ارائه نظر و پيشنهاد داده شد تا اينكه مشكلات و كم و كاستهاي برنامه برطرف و در قالب ورژن 3.0 آماده خريداري مي باشد. البته لازم به ذكر است كه ورژنهاي 2.0 به پايين با نام MH Hosting Manager بودند و در اين ورژن به نام ShaMSofT Hosting Manager تغيير يافت.

ادامه مطلب و توضيحات كامل در لينك زير ...
www.shamsoft.ir/ShaMSofT_Hosting_Manager_v3.0.htm

shamsoft

Member
پس از چندين روز كه سايت Down بود (به دليل مشكلات سرور) مشكل سايت حل شد و مي توانيد مشخصات، امكانات، نحوه خريد و ... برنامه را در لينك زير مشاهده كنيد:
http://www.shamsoft.ir/ShaMSofT_Hosting_Manager_v3.0.htm
هر گونه پيشنهاد يا انتقادي داشتيد مي توانيد همينجا يا توسط ايميل به من اطلاع دهيد.
خبرهاي بعدي نيز در همين جا اعلام مي كنم ...

shamsoft

Member
خب اولين كسي كه اين نرم افزار رو خريداري كرد www.AriaHost.net هست كه امروز برنامه براي ايشون پست شد :wink:
با تعدادي ديگر از هاستينگ ها نيز به توافقاتي رسيده ايم. انشاالله خبرهاي بعدي نيز در همينجا اعلام مي شود

Master ITX

Well-Known Member
خوبه من که خوشم اومد ولی قکر کنم برا هاستینگ های کلفت جواب نده

shamsoft

Member
خوبه من که خوشم اومد ولی قکر کنم برا هاستینگ های کلفت جواب نده
براي چي همچين فكري مي كنيد؟ حجم زياد اطلاعات؟
خب منم نمي خوام بگم كه 100% بدون مشكل هست ولي خودم در مراحل برنامه نويسي هميشه امتحانش مي كردم و مشكلاتش رو رفع مي كردم. ورژن قبل كه يكي از دوستانم ازش استفاده مي كرد و حدود 100 تا اكانت داشت، هيچ مشكلي باهاش پيدا نكرد. ممكنه با زياد شدن اطلاعات سرعت برنامه كم بشه (كه البته خيلي ناچيز هست)
به هر حال همه برنامه ها اينجوري هستن. يعني توي هر ورژن مشكلاتي رفع ميشه و امكاناتي اضافه و اين برنامه هم از اين قاعده مستثني نيست. توي About برنامه هم گفتم كه هر گونه مشكل ا پيشنهادي در مورد برنامه دارند به من ايميل كنند تا در ورژن بعد از پيشنهادات استفاده كنم، امكانات رو بالا ببرم و احيانا اگر مشكلي داشته باشه رفع كنم و توي همين مدت كم (با اينكه بعضي از هاستينگ ها هنوز برنامه رو دريافت نكردند) ولي پيشنهادات خودشون رو اعلام كردند و تقاضاي افزايش امكانات كردند كه 100% در ورژن بعد اضافه خواهند شد.
من فكر مي كنم تنها راهي كه براي پيشرفت اين برنامه وجود داره، كمك و همكاري هاستينگ ها مي باشد. چون خودشون نيازهاي خودشون رو بهتر مي دونند :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا