[phpNuke] برنامه متصل كردن vb به nuk ?

J4vad

Member
mohammad25 دوست من ؛ در همین انجمن اگر جست و جو می کردید مطرح شده بود !

در واقع هیچ integrate برای این دو ! و اصلا نیوک و VB ساخته نشده ! تنها سیستمی که از خانواده نیوک این امکان را دارد ! پرتال آجا می باشد ! که در آدرس http://AJA-Nuke.ir در درسترس می باشد

موفق باشید.:)

S4DEGH

Well-Known Member
mohammad25 جان بهتر بود تو همون تاپيكي كه در اين باره بود پست ميزدي .. !!

نه تاپيك جدا بزني ..

شما هر دوش رو امتحان كن ببين چي ميشه !! :)

اینجا چرا اینطوری شده ؟

وقتی یکی سوال میپرسه جوابش پر از تبلیغ
هر کی نیوک خودش رو تبلیغ میکنه

webalfa

Member
والا کسی تبلیغ نمیکنه

در ضمن پل اتصال نیوک به Vb هم هست خودم دیدم ولی پولی باید بخری
تنها چیزی که برای این کار مجانی هست آجا نیوک هست .

J4vad

Member
webalfa جان می شود نمونه پولی آن را نشان دهید ؟ لینک یا نمونه ؟

با تشکر .

webalfa

Member
جواد عزیز من لینک را یادم رفته میگردم پیدا میکنم برات میزارم ولی یه هم چین اسمی داشت Vbtonuke

J4vad

Member
webalfa عزیز با تشکر بنده منتظر می مانم !

این اسم را زیاد دیده ام ! حتی رایگان آن را اما کارایی لازم را نداشته ، خوشحال می شم بدید که حداقل اینقدر تاپیک در این ضمینه ایجاد نشه ! و دوستان دیگر هم به جواب برسند

با تشکر .

J4vad

Member
در نیوک ایو ورژن 3 این امکان وجود خواهد داشت !!!

میزارید یک بار هم که شده یک تاپیک درست پیش برود ؟

دوستی درخواست کردند ! و نگفتند 1 سال دیگر گفتند همین حالا ! این امکان وجود دارد ؟! علی جان هم گفتند لینک میزارند دیگر پست اضافی شما نمی دانم چه مفهومی دارد !

moon_spell

Member
سلام دوستان
اول از همه دعوا راه نندازيد مثل جنگ جهانی اوّل !
آجا پرتال هست . اين هم يک مد و ضميمه برای تمام ورژن های نيوک فارسی از جمله ايران نيوک ، پلاتينيوم ، مشهد تيم و هفته آينده وب آلفا و اوو پرژين با exoid عزيز ! !

البته سيستم ايران نيوک به دليل دستکاری های زيادی که شده کمی طول کشيد ولی بالاخره شد !

اگر دنبال پرتال برای نيوک هستيد که آجا نيوک هست ! اگر هم ورژن نيوک معمولی استفاده ميکنيد و يا ميخواهيد انجمن نيوک و ويبولتين و چند سايت رو باهم همزمان استفاده کنيد و يا ورود و خرج کاربران رو يکی کنيد اين کار رو من 2 سال پيش انجام دادم ! نيوک و تمام ماژول های آن با ويبولتين سازگار شدند ! بزودی فايل ها ی اتصال رو برای دوستان قرار ميدم که فقط با جايگزين کردن فايل ها و کمی تغيرات در چند فايل ويبولتين اين پل کار ميکند !

يک چيزی بگم در مورد اتصال ويبولتين و نيوک ! هيچ پلی در کار نيست فقط ديتابيس يکی ميشه و چند فايل اصلی نيوک و ويبولتين با هم هماهنگ ميشن که اين رو من از روی انجمن نيوک روی ويبولتين پياده کردم !
فايل index انجمن نيوک رو اگر باز کنيد مسير هاش رو دنبال کنيد و با ويبولتين مقايسه کنيد ميبينيد که فقط با تغيير مسير انجام ميشه ! حتی ماژول your_account کافی که لينک ارتباط رو تغيير بديد و مخلوط کردن ديتابيس !

id : test
pass : test

ببينيد حتی ماژول پيغام ها هم يکی شده !

البته صفحه اول سايت در حال بازسازی هست ايراد نگيريد !

به اميد خدا بدون نقص اين ضميمه نيوک معمولی و ويبولتين رو هم به همراه تمام ماژول ها برای دريافت قرار ميديم !

-----------------

آجا نيوک رو هم از نظر امنيت و کارايی برای ويبولتين پيشنهاد ميکنم !

----------

در ضمن آقا جواد اگه ممکن هست بلوک آخرين ارسال های آجا رو به من بديد برای اول سايت نياز دارم

ممنون

------
در مورد فروش مود هم بگم که فقط فايل های تغيير داده شده رو بهتون ميدان و پول ميگيرن ! نيازی به پول نيست

آخرین ویرایش:

J4vad

Member
moon_spell جان دوست گرامی به اندازه کافی انجمن از تاپیک های شما پر است ! فکر می کنم بهتر باشد حداقل یک بارم شده لینک دانلود به دوستان بدید تا ببینند تفاوت آجا و مدی که شما ساخته اید ! فکر کنم مدیر انجمن هر کس دیگر تاپیک یا پست بدون دانلود فایل می دهد ! و جنبه اطلاع رسانی دارد را قفل می کند ! اما تاپیک شما بدون فایل باز مانده تا به حال ! برایم عجیب است.

کسی جنگ و دعوا ندارد ! جنگ و دعوا برای زمان هایی قدیم در عصر دایناسورها بوده است . دوست من فقط بنده گفتم تاپیک را منحرف نکنند !

در ضمن آقا جواد اگه ممکن هست بلوک آخرين ارسال های آجا رو به من بديد برای اول سايت نياز دارم

شما که بدون هیچ کپی رایتی آخرین ارسالی های ساخت ما را استفاده کردید ! حال ما بقی را هم بدون اجازه استفاده می کنید ! آیا واقعا اجازه ما مهم است ؟

لطف کنید بگذارید تاپیک را مدیر انجمن قفل نکند و علی جان لینکی که گفتند را بگذارند .پس خواهش می کنم ادامه ندهید.

آجا نيوک رو هم از نظر امنيت و کارايی برای ويبولتين پيشنهاد ميکنم !

در ضمن تشکر از پیشنهاد شما .

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

moon_spell

Member
دوست گرامی به اندازه کافی انجمن از تاپیک های شما پر است ! فکر می کنم بهتر باشد حداقل یک بارم شده لینک دانلود به دوستان بدید تا ببینند تفاوت آجا و مدی که شما ساخته اید ! فکر کنم مدیر انجمن هر کس دیگر تاپیک یا پست بدون دانلود فایل می دهد ! و جنبه اطلاع رسانی دارد را قفل می کند ! اما تاپیک شما بدون فایل باز مانده تا به حال ! برایم عجیب است.

-------- اين پروژه به زودی در تمام ورژن های نيوک فارسی به صورت انتخابی قرار ميگيره !

شما که بدون هیچ کپی رایتی آخرین ارسالی های ساخت ما را استفاده کردید ! حال ما بقی را هم بدون اجازه استفاده می کنید ! آیا واقعا اجازه ما مهم است ؟

----- بلوک آخرين ارسال های شما در کجای سايت هست ؟ اگر متن من رو بخونيد از شما خواستم که بلوک رو برای دريافت بزاريد !

لطف کنید بگذارید تاپیک را مدیر انجمن قفل نکند و علی جان لینکی که گفتند را بگذارند .پس خواهش می کنم ادامه ندهید.

--
در مورد لينک هم گفتم که سايت های زيادی اين فايل هارو با قيمتی در اختيار کاربران قرار ميدن ! و من روی ماژول های نيوک هم کار کردم و قابل استفاده هستند حتی ارتقاء کاربران از مديريت نيوک ! و ...

در مورد آجا هم سيستم پرتال بسيار قوی و امنی هست و هميشه هم گفتم ...

شما هم کاربران رو مجبور به انتخاب نکنيد هر کسی يک نوع سليقه داره ! يکی نيوک يکی آجا نيوک يکی هم جوملا و ...

J4vad

Member
شما هم کاربران رو مجبور به انتخاب نکنيد هر کسی يک نوع سليقه داره ! يکی نيوک يکی آجا نيوک يکی هم جوملا و ...

اجباری در کار نیست مطمئنا بند نیازمند استفاده کسی از آجا نمی باشم! حقیقتی که هست و تاکید می کنم و مانند برخی دوستان از ذکر موهومات و تخیلات خود پرهیز می کنم ! اولین سیستم آجا بوده و هست و فعلا هم مد یا مبدلی نیامده که این کار را انجام دهد ! هر گاه شما آن را ترویج دادید بنده می گویم ! آجا هست و این مد هم وجود دارد ! شما انتظار دارید چیزی که نیست را بیان کنم بنده از ذکر این جمله عاجزم دوست من!

بلوک آخرين ارسال های شما در کجای سايت هست ؟ اگر متن من رو بخونيد از شما خواستم که بلوک رو برای دريافت بزاريد !

بنده قبلا سایت شما را دیده ام ! لزومی ندارد هر لحظه چک کنم ! در بار اول بدون اجازه و حق کپی رایت استفاده کرده بودید .

moon_spell ممنون می شوم ادامه ندیم ! با تشکر از شما .

همچنان منتظرم علی جان لینک سایتی که این کار را انجام داده بدهند .

آخرین ویرایش:
بابا این دعواها و جرو بحث ها برای چیه

برای اینکه هر کدوم نیوک هم دیگه رو به رخ هم بکشید ؟

بابا ول کنید یه چیزی بگید که همه استفاده کنن

به قول دوستمون همه میدونید که تمام انجمنها رو میشه به یکدیگر اتصال داد فرقی هم نمیکنه

فقط خیلی وقت گیر من خودم تا حالا چند تا نیوک رو تونستم سازگار کنم با یکدیگر حتی ایران نیوک که میفرمائید دستکاری زیادی شده

درسته وی بی متفاوته ولی به هر حال چیزی حز php و sql که نیست فقط یه کم وقت گیره

من فقط میخوام راه های ساده تر و مطمئن تر این کارارو پیدا کنم نه اینکه دونه دونه بشینم دیتابیس رو اینور اونور کنم

بازم ممنون

webalfa

Member
1 - moon_spell دارد روی اتصال نیوک به VB کار میکند که به گفته خودش قرار هست به زودی درست بشه

2 - لایسنس VB شما خودتان باید بخرید و به وسیله این مد به VB وصل کنید

3 - شما یکم صبر کنید ببینید مد که moon_spell آماده کرده به درد شما می خورد اگر هم عجله دارید فقط میتوانم بگم آجا نیوک .

جدیدترین ارسال ها

بالا