[phpNuke] برنامه متصل كردن vb به nuk ?

S4DEGH

Well-Known Member
در ضمن پل اتصال نیوک به Vb هم هست خودم دیدم ولی پولی باید بخری
خب شما با نصب ipb و فایل اتصالش قادر خواهید بود هر پرتالی رو وصل کنی از جمله نیوک . نمونشم سایت دارینوس !!

ولی بازم دارم روش کار میکنم که بهتر از مال خودش بشه ولی گفتم ipb هست .. :D

تذکر به J4vad-Ki||er و moon_spell .. دیگه داره زیاده روی میکنید .. تا یحدی صبر میکنم بعدش هرچی شد دیگه به خودتون مربوط میشه ..

moon_spell

Member
من يه اشتباهی کردم اصلاً اومدم اين مشکل نيوک های فارسی رو برطرف کنم ! هيچ پلی در اختيار هيچ پرتالی قرار نخواهم داد !

انجمن تخصصی رو تبديل به مرکز تبليغات سيستم های فارسی شده کرديد ! به جای فارسی سازی بشينيد يک کاری رو ثبت کنيد !
از بچه بازی و بحث بی مورد هم زياد خوشم نمياد !
.........................................................'
من ديگه اين بخش نميام دسترسی من رو ببنديد ! از تذکر هم ممنون ! صادق عزيز دسترسی من رو ببنديد.و اين مبحث رو هم پاک کنيد ! من هم اعصاب اين جور انجمن هارو ندارم !

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
من ديگه اين بخش نميام دسترسی من رو ببنديد ! از تذکر هم ممنون ! صادق عزيز دسترسی من رو ببنديد.و اين مبحث رو هم پاک کنيد ! من هم اعصاب اين جور انجمن هارو ندارم !
وقتی تا حرفی از چیزی میشه افرای مثل بچه ها هی میان پارازیت میندازن و تبلیغ میکنن و بعد میان میگن حقیقت .. چیزی که خلاف قوانین هست .. پس بین من چی دارم میکشم .. !!!

تا الانش تحمل کردم خیلی والله .. !!

نیازی به بستن دسترسی نیست .. تو این جور بحث ها شرکت نکن وخودت رو راحت کن .. بالاخره بچه بازی همه جا هست .. و باید تحمل کرد .. و امیدوار بود کمی بزرگ بشن ... :)

webalfa

Member
فکر میکنم یکم حق با صادف خان باشه .

شما به سوال جواب دهید خیلی تبلیغ نکنید چون ما میخواهیم کمک کنیم نه چیز دیگر

J4vad

Member
sadeghkhafan گرامی ؛ بنده جز حقیقت در این تاپیک چیز دیگری نگفتم !

بارها گفتم و می گویم هر موقع مدی را ساختید بنده با کمال افتخار می گویم صادق گرامی و عزیز این مد را ساخته اند از آن استفاده کنید ! اما اصلا تاپیک در مورد VB To Nuke بود ! و خود شما می گویید IPB باز هم اگر باشد خوب است ! همان هم بارها قول داده اید عملی در کار نبود ! بنده شما را تشویق می کنم که هر چه سریعتر انجامش دهید ! و آن موقع بنده دیگر اینگونه پاسخ نمی دهم (به قول شما تبلیغ نمی کنم ، در تاپیک VB to Nuke از مد IPB ! بگم)

آخر تبلیغ چه چیزی را ؟! برای من فرق می کند AJA یا دیگری ؟ به آن چه شما می پرستید خیر !

moon_spell گرامی ! همین طور شما ! ورود کاربری از نیوک به VB هر چند ارسال چند مقدار به Login.php وی بی از طریق یک فرم است ! اما هر چه هست شما آن را گذاشته اید ! مطمئنا از این به بعد کسی سوال کند می گویم آجا هست و این مد را هم moon_spell گرامی گذاشته اند ! می توانید بررسی کنید.

webalfa شما دیگر چرا ! شما که می دانید بنده تبلغ نکردم ! فقط تنها راهی که وجود داشت را پیش پایشان گذاشتم ! غیر این است ؟

امیدوارم دیگر از این بحث ها الکی نکنید ! سر چیزی که ارزش آن پایین تر از این است که چهره دیگری را به خود بگیریم

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

webalfa

Member
برای اینکه دیگه از این مشکل ها پیش نیاد اگر کسی همچین سوالی پرسد پست را قفل کنید و لینک این پست را بزارید تا دیگه درد سر نشه .

Cyber-DL

Member
کد:
[SIZE=2]شما هم کاربران رو مجبور به انتخاب نکنيد هر کسی يک نوع سليقه داره ! يکی نيوک يکی آجا نيوک يکی هم جوملا و ...
اگه این کار رو نکنه ، پس چی کار کنه ؟
[/SIZE]

Exoid

Member
اخه خجالت نمیکشید؟

عوض این بحث های بیمورد در مورد پل ارتباتی و ... بیاید یه کار جدید برای نیوک انجام بدید یه چیزی طراحی کنید که کسی نتونه حرفی توش بزنه.

الان من هرچقدر نگاه میکنم داریم از اسکریپت های سایت های خارجی همش استفاده میکنیم. کدوم یکی از ایرانی ها اومدن یه کاره جدید انجام دادن که سایت های خارجی بیان ازش استفاده کنن.

بازم ممنون.

جان هر کسی که دوستش دارید بیاید یکمی باهم متحد بشیم نه اینکه هم دیگه رو ضایع یا خراب کنیم.

webalfa

Member
من هم با Exoid موافق هستم بیاین یک پل خودمون بسازیم تا دست کاربران بری انتخاب نیوک باز بشه

البته شاید اگر bbtonuke 3 باید دیگه دنبال VB نردند اما چه بخواهیم چه نخواهیم VB بهترین هست و فعلا هم برای استفاده اون با نیوک ( البته رایگان ) فقط میشه گفت آجا نیوک هست .

پس اگر یک پل بسازیم که به همه نیوک ها سازگار باشه دیگه همه راحت میشن و دیگه لازم نیست نیوک رو به خاطر انجمنش انتخاب کنند

آخرین ویرایش:

fazmide

Member
من تازه وارد این تاپیک شدم و اطلاعات زیادی درباره این کار ندارم ولی میخوام که vb رو به نیوک مشهد تیم 8.2 انتقال بدم . اشخاص زیادی گفتن که این کار رو میتونن برام انجام بدن ولی هزینه های زیادی خواستن . میخواستم کسی کمکم کنه که این کار رو انجام بدم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا