افزونه برلیان استور | Brilliant Store

طراحی برنامه را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهندگان
    4

amirhmz2

Member
برنامه به ویرایش 1.0.1.2 بروز شد!

توضیحات برنامه :
برليان استور ، فروشگاهي از برنامه و بازی های سيستم عامل اندروید براي کاربران ايراني مي باشد.
ما به دنبال ايجاد کانال توزيع امن و مناسب و راحت برای برنامه ها و بازی های ایرانی و خارجی اندروید مي باشيم.
شما می توانید با دریافت این برنامه به صورت رایگان و نصب آن بر روی سیستم خود بهترین و جدیدترین برنامه ها
و بازی های اندروید را رایگان دریافت نمایید.

شناسنامه محصول :
نام : برلیان استور
نام (لاتین) : Brilliant Store
آخرین ویرایش : 1.0.1.2
سازنده : امیر عباس حمزه علی
ناشر : گروه تولیدی هانی سافت
حجم برنامه : 815 کیلوبایت
سایت برنامه : www.brilliantstore.tk
ایمیل سازنده : [email protected]
قیمت : رایگان

تصاویر برنامه:

screen_shut_brilliant_store.PNG

دریافت برنامه
:

دانلود نسخه 1.0.1.2 با لینک مستقیم از سرور اصلی برنامه با حجم 800 کیلوبایت

دانلود نسخه 1.0.0 با لینک مستقیم از سرور اصلی برنامه با حجم 800 کیلوبایت

آخرین ویرایش:

arash-mmb-tz

Active Member
با سلام

برنامه ی بسیار جالبی است ولی:

1- شما ظاهرا از آبجکت Browser استفاده کرده اید . ولی شما می توانستید با پلاگین EasyFTP در مورد نرم افزار ، عکس و ... بر روی هاست قرار داده شده و پس از دانلود آن ها توسط خود نرم افزار به طور اتواماتیک ، در داخل Bitmap و یا Paragraph ریخته می شد و برنامه بسیار جالب تر می شد.

2- اگر از فلش برای طراحی این برنامه استفاده می شد خیلی خوب می شد.

3- امکان جستجو را برای این نرم افزار بگذارید . و همچنین نرم افزار و بازی ها را دسته بندی کنید.

و....

این نظر من بود . در کل ایده جالبی است ولی اگر امکاناتی که در بالا ذکر کردم استفاده شود ، کاربر به نرم افزار جذب می شود و باعث می شود که نیاز های خود را در این نرم افزار برطرف کند.

مشاهده پیوست 101947

آخرین ویرایش:

BlueMMB

Well-Known Member
دوست عزیز فکر جالبی بود ! :wink:
آرش جان هدف دوستمون بنظر فقط دسترسی به داده های سایته و زیاد برنامه نویسی براش نشده چون همونطور که گفتی مستقیم به صفحه وب وصل میشه و فک کنم زیاد فرقی نمیکنه با چه نرم افزاری بسازنش !

اینجا 2 حالت پیش میاد یا همینطوری بزارین صفحه وب لود شه یا از روشی که آرش گفت استفاده کنین :
اگه بخواین وب بمونه که بنظرم بهتره از امکانات جدید CSS3 و HTML5 استفاده کنین که براحتی میتونین روی آبجکتهاتون انیمیشن های جالب اضافه کنین . به این سایت سر بزنین w3schools.com . هرچی درمورد وب بخواین داخلش هست .
اگرم بخواین اطلاعاتو دریافت کنین و با MMB صفحه رو بسازین خیلی کار جالبی میشه ولی سخت میشه ( و شایدم با وجود این همه امکانات زبان های وب و سرعت بهترشون اصلا کار مناسبی نباشه !! )

در کل بنظرم بهتره رو گرافیکش چه تو بیلدر و چه تو صفحه ی وب بیشتر کار کنین. برای دکمه ها هم میتونین از دکمه های سه حالته ی خود بیلدر ( Bitmap Button ) استفاده کنین . برای پنجره و قسمتای داخلشم بهتره حاشیه و فاصله بزارین که راحت تر بشه مجزاشون کرد.

خسته نباشین . :)

آخرین ویرایش:

amirhmz2

Member
با سلام

برنامه ی بسیار جالبی است ولی:

1- شما ظاهرا از آبجکت Browser استفاده کرده اید . ولی شما می توانستید با پلاگین EasyFTP در مورد نرم افزار ، عکس و ... بر روی هاست قرار داده شده و پس از دانلود آن ها توسط خود نرم افزار به طور اتواماتیک ، در داخل Bitmap و یا Paragraph ریخته می شد و برنامه بسیار جالب تر می شد.

2- اگر از فلش برای طراحی این برنامه استفاده می شد خیلی خوب می شد.

3- امکان جستجو را برای این نرم افزار بگذارید . و همچنین نرم افزار و بازی ها را دسته بندی کنید.

و....

این نظر من بود . در کل ایده جالبی است ولی اگر امکاناتی که در بالا ذکر کردم استفاده شود ، کاربر به نرم افزار جذب می شود و باعث می شود که نیاز های خود را در این نرم افزار برطرف کند.

یا حق

سلام و تشکر
1- بله در این برنامه از آبجکت Browser استفاده شده. و به نظر خودم خوب کار شده حتی اگر به اینترنت متصل نباشید برنامه پیغام عدم اتصال به شبکه رو به شما می ده.
2- چرا شما فکر می کنید اگر با فلش ساخته می شد بهتر بود ؟ :-?
3- بله با شما موافقم و در نسخه بعدی حتما امکان جستجو رو قرار می دم.
4- و چی ... :green:

amirhmz2

Member
دوست عزیز فکر جالبی بود ! :wink:
آرش جان هدف دوستمون بنظر فقط دسترسی به داده های سایته و زیاد برنامه نویسی براش نشده چون همونطور که گفتی مستقیم به صفحه وب وصل میشه و فک کنم زیاد فرقی نمیکنه با چه نرم افزاری بسازنش !

اینجا 2 حالت پیش میاد یا همینطوری بزارین صفحه وب لود شه یا از روشی که آرش گفت استفاده کنین :
اگه بخواین وب بمونه که بنظرم بهتره از امکانات جدید CSS3 و HTML5 استفاده کنین که براحتی میتونین روی آبجکتهاتون انیمیشن های جالب اضافه کنین . به این سایت سر بزنین w3schools.com . هرچی درمورد وب بخواین داخلش هست .
اگرم بخواین اطلاعاتو دریافت کنین و با MMB صفحه رو بسازین خیلی کار جالبی میشه ولی سخت میشه ( و شایدم با وجود این همه امکانات زبان های وب و سرعت بهترشون اصلا کار مناسبی نباشه !! )

در کل بنظرم بهتره رو گرافیکش چه تو بیلدر و چه تو صفحه ی وب بیشتر کار کنین. برای دکمه ها هم میتونین از دکمه های سه حالته ی خود بیلدر ( Bitmap Button ) استفاده کنین . برای پنجره و قسمتای داخلشم بهتره حاشیه و فاصله بزارین که راحت تر بشه مجزاشون کرد.

خسته نباشین . :)

ممنون دوست عزیز
تو نسخه ی جدید (1.0.1) حاشیه برای پنجره های گذاشته شده.
گرافیک برنامه تغییر نکرده ولی دارم رو گرافیک وب کار میکنم.
شما گفتید از دکمه های سه حالته mmb استفاده کنم ؟ منظورتون استفاده تو خود برنامه بود یا صفحه وب؟
آخه تو صفحه وب که نمیشه ازش استفاده کرد!!

BlueMMB

Well-Known Member
نه منظورم تو همون بیلدره !

صفحه وب رو همون با css میتونید خیلی بهترش کنین .

amirhmz2

Member
من نمی دونم چرا آخه ؟
33 بار نسخه 1.0 دانلود شده.
19 بار نسخه 1.0.1 دانلود شده.
و فقط دو نفر نظراتشون رو درباره این برنامه دادن.
چرا آخه ؟
بی انصافا :(

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
من نمی دونم چرا آخه ؟
چرا آخه ؟

خب به نظرم دانلود دلیل نمیشه که همه بیان نظر بدن

silvercover

کاربر متخصص
ا به دنبال ايجاد کانال توزيع امن و مناسب و راحت برای برنامه ها و بازی های ایرانی و خارجی اندروید مي باشيم.

دقیقا چطور امنیتی مد نظر شما است؟

داخل سایتتون ادعا کردین که بزرگترین مارکت اندروید ایرانی هستید. دقیقا همین ادعا باعث شد من اصلا برنامه شما رو دانلود نکنم.

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
من نمی دونم چرا آخه ؟
چرا آخه ؟
سلام
آخه دوست من برنامه شما پر از اشکاله و اصلا نمیشه به عنوان یک برنامه مارکت نگاش کرد چرا؟
- شما نباید از شی Browser برای لود کردن و نمایش لیست برنامه ها اقدام کنید چون فعلا تعداد برنامه هاتون کمه و زمانی که برای دریافت صفحه وب شما طول میکشه کمه حالا فرض رو بر این بذارید که تعداد برنامه هاتون به هزارتا رسید حالا کاربر بخواد لیست برنامه ها رو رفرش کنه تا از وجود برنامه جدید مطلع بشه خوب دوباره باید صبرکنه تا اون صفحه وب شما دریافت بشه یکم به فکر فضای اینترنت کاربر هم باشیم بد نیست.
- کسی دیگه حوصله دانلود برنامه در ویندوز و انتقالش به گوشی نداره یکیش خودم بهتره به فکر ارائه برنامتون برای اندروید باشید یا اگه تحت ویندوز رو بیشتر ترجیح میدین با ارائه بارکد مختص به هربرنامه با کاربر این امکان رو بدین که بتونه با اسکن کردن توسط گوشی برنامه مورد علاقش دنلود کنه.
- این امنیتی که شما ازش حرف میزنید در برنامتون دیده نمیشه اگر امنیت براتون مهمه بهتره برنامتون رو برای سیستم عامل اندروید بنویسید و برنامه ها توسط خود برنامتون دانلود و سالم بودن یا نبودن فایل دریافتی رو بررسی کنه از قبیل کد کردن فایل و...
- اینکه شما بخواین هربار یک برنامه رو به دلخواه و هر چند وقت یکبار در لیست مارکت برنامتون قرار بدین مدت ها طول میکشه و اکثر برنامه و بازی های حرفه ای شاید مدت ها و شاید همیشه در لیست مارکتون قرار نگیره مانند برنامه Bazar پس بهتره یک سرور رو پیاده سازی کنید تا لیست برنامه ها و بازی های Google Play رو دریافت و اقدام به دانلود و قرار دادن در مارکت بکنه که چون توضیحات فارسی برای شما و کاربر اهمیت داره بهتره در لیست موقت ذخیره بشه تا شما اقدام به ثبت توضیحاتش بکنید , ضمنا دانلود از خود Google Play به صورت مستقیم امکان پذیر نیست پس باید راههایی رو برای دور زدن و دانلود پیاده کنید در غیر اینصورت میتونید از سایتهای مشابه کمک بگیرید.
- در کل برنامه شما باید یک برنامه هوشمند باشه و توضیحات و اطلاعات کاملی رو از یک برنامه بده از قبیل میزان محبوبیت , تعداد دانلود , سازگاری با چه نسخه هایی و....
کلی بگم فعلا برنامتون اون چیزی نیست که یک مصرف کننده میخواد.

موفق باشید.

amirhmz2

Member
آنقدر ها هم که شما میگید پر از اشکال نیست.
و هر برنامه ای در اشکال و باگه و انشالله اشکالات در نسخه های بعدی برطرف می شود.
نسخه جدید 1.0.1.2 رسید. حتما دانلود کنید.

ansoft

Active Member
با اينكه adsl دارم اما سرعت لود ليست برنامه ها برام خيلي پايين هست

به نظر من شما برنامه ها رو 5 تا 5 تا تو ليست قرار بديد و هر وقت كاربر به پايين صفحه رسيد دوباره 5 تاي ديگه لود بشه

اينطوري بهتره

amirhmz2

Member
دوستانی که برنامه یا بازی ای که خودشان برای اندروید تهیه نموده اند میتوانند آن را رایگان یا پولی در برلیان استور قرار دهند.

ansoft

Active Member
ميگم اينطوري خيلي سرعت لود پايين مياد

اين برنامه رو بر پايه ديتابيس پياده سازي كن

جدیدترین ارسال ها

بالا