بررسی سریال گمشده (lost)

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
من تا حدودی با نظرات reza_1001 عزیز موافقم
همیشه ادعای اولین بودن و بهترین بودن رو توی تمام زمینه ها !!!! داریم
ولی توی عمل همیشه ...... هستیم

در مورد لاست یا همون سریال گمشده نگاش می کنم ولی هیچ تاثیری روم نمیذاره نمی دونم چرا !!!
شاید کل سریال رو احساس می کنم قبلا دیدم !!!!
اتفاقات رو خودم پیش بینی می کنم یا حدس می زنم و همون هم میشه !!!!
نمی دونم شاید گرفتار همون توهماتی که سریال منتقل می کنه شدم !!!!

به موازات سریال لاست سریالهای دیگری رو هم میبینم .. شاید اینجا جاش نباشه عذرخواهی می کنم
تنها سریالی که واقعا من رو تحت تاثیر قرار داده و تمام عواطف ، احساسات ، شخصیت وجودی من رو
تحت تاثیر قرار داده سریال 24 بوده .. دوست ندارم این بحث رو به بیراه ببرم شاید احتیاج به یک تاپیک جداگانه داشته باشه
...
...

tele3

Member
اتفاقا در مورد نقد حسن عباسي من هم حرفهاش رو تاييد نميكنم چون اگه بهش كارتون "اوگي" رو هم بدي با توهمي كه داره ميشنه نقد ميكنه آخرش هم به مخالفهاش حمله ميكنه اما در كل من هم منظورم همون قسمتهايي از حرفهاش بود كه در مورد فيلم بود نه چيز ديگه اما من فيلم زياد ديدم اصلا جذب سريال نشدم اما لاست واقعا آدم رو ميگيره تمام احساساتي كه در فيلم جريان داره ميتوني تو خودت حس كني

newrayaneh

Active Member
فوق العاده ترین سریال دنیا lost هست

ته فیلمه.............

موفق باشید

aghanaser

Member
نظر

با سلام
به نظر من سريال خيلي خوبي هست و از لحاظ ساختاري واقعا خوب كار شده.اونقدر جذاب بود كه تمام 5 فصل را طي چهار يا پنج روز تموم كردم .ببينيد خيلي از مسايل ومشكلات روزمره ي ما آدم ها توي اين سريال اومده.مواردي كه ما درگيرش هستيم ولي متاسفانه اصلا توجهي به اونها نداريم....آدمهاي دور و برمون و مسايل مختلفي كه تا حالا اصلا به اونها فكر نكرديم...ولي خوب يك مساله اي هست ...هدف چيه..؟؟؟ اگه صرفا هدف اين سريال اين باشه كه با يك فيلمنامه قوي بخواد تماشاگر جذب كنه (خيلي خوب تونسته اين كار را بكنه) به نظر من واقعا در حق مردم كوتاهي كرده.چون به نظر من اين سريال با ميليون ها مخاطب از سراسر جهان ارتباط برقرار كرده و بالاخره بايد يه هدفي توي اين كار باشه...
خوب البته اينها نظر منه وشايد هم اصلا نبايد اينقدر حساس بود و فقط به ديد يك فيلم خوب به اون نگاه كرد....
بالاخره هركس يك نظري داره.ولي اونقدر جداب بود كه من قسمت هاي آخرش را چند بار ديدم...
.:cry:
موفق باشيد

iruni

New Member
lost یک Super Movies به تمام معناست. تنها فیلمی هست که نمیشه حدث زد چه اتفاقی می خواد بیفته
من که تا آخرای سریال نمیدونستم واقعاً به کی میشه اعتماد کرد

فکر کنم یه دو سه بار دیگه از اول فیلم رو ببینم تازه چیزهای جدیدی تو فیلم کشف می کنم :wink: واقعاً پلیبک و فورووارداش مجذوب کننده هست

ولی من آخرش نفهمیدم چی شد !
آخرش پدر جک اومد بهش گفت جک مرده؟ بقیه افراد چی ؟ اونا هم مرده بودن ؟ !!
کلاً اون مجموعه پلیبکی که تو سیشن 6 جک و بروبچز سالم با هواپیما میان تو لس آنجلس و عین بچه آدم زندگیشونو می کنن جریانش چی بود؟ چجوری اینجوری شد! نکنه اوجا برزخ بوده :)) کسی فهمید چی شد به ما هم بگه :دی

:-?

Silver PC

Well-Known Member
سلام !
من هم موافقم آخر سریاله ... !
اصلا نمیشه فهمید آخرش چه اتفاقی میخواد بیفته !
توصیه میکنم چند بار ببینید : دی

موفق باشید !

جدیدترین ارسال ها

بالا