[phpNuke] برداشتن كپي رايت پايين صفحات

parsa fatehi گفت:
به جاي اينكه واسه هم ليسانس ها رو بذاريد و با هم دعوا كنيد يه فكر واسه بد بختي اين مملكت باشين.

(بعدم به يك سري از دوستان كه يه چيزايي ميگن : آقا چيه من اصلاْ مي خوام با اين كار معروف شم - باديد كننندم بره بالا - مي خوام يوزر جمع كنم - عشقي هم يه اين كار ندارم بازم حرفي هست شما ميخوايين با اين حرفا اجازه بدين كه مردم كپي رايت و بردارن! )

خواهش مي كنم از دوستان كه رومان ننويسند كه يك ذره اش هم بدرده ما نمي خوره مختصر و مفيد
من از اولش هم گفتم كه شما هيچ كاري نمي توانيد با اين قضيه كپي رايت بكنيد به خصوص اينكه تو ايران هم هستين! پس بيخيال بشين!

سلام دوستان ببخشيد كه من تو بحث دخالت مي كنم من فكر مي كنم بحث رو خيلي منحرف كردين.

پرتال هايي كه بصورت اوپن سورس نوشته ميشن حتما مجاني هستند ولي نبايد قوانين كپي رايت نويسندشو زير پا گذاشت اگر كسي ميخواد ميتونه كپي رايت زير صفحه رو برداره ولي نه اونو به اسم خودش تغيير بده و اگر هم كپي رايت رو برداشت نبايد به كپي رايت داخل صفحاتش دست بزنه!

چون خود اين پرتال مجاني هست پس نبايد فروخته شه ولي اگر كسي برنامه اي براش نوشت يا زحمت فارسي كردنشو كشيد و خواست بفروشه(فقط قسمت هاي فارسيشو بفروشه) خريدار ميتونه سورشو تغيير بده براي اينكه كد باز هست و براي خريد سورسش پول داده ولي اگه به صورت مجاني استفاده كرد نبايد كپي رايت رو زير پا بذاره !

و اسم نويسنده رو بنام خودش تغيير بده !

به اميد ايراني آباد!

منكه خيلي وقت بيخيال شدم

ولي بحثش كه ميشه نمي تونم جلوي خودم و بگيرم

zfarhad2003

Member
خوب Giant Monster جان بنا به گفته شما پس هركسي مي تونه برنامه هاي تحت GNU رو بفروشه ولي بايد طرف خريدار يا استفاده كننده آزادي كامل داشته باشه كه به هرشكلي برنامه خريداري شده رو تغيير بده يا پخش كنه حالا چه پولي و چه مجاني (قربونت منم از اول همينو مي گفتم كه)

zfarhad2003 گفت:
خوب Giant Monster جان بنا به گفته شما پس هركسي مي تونه برنامه هاي تحت GNU رو بفروشه ولي بايد طرف خريدار يا استفاده كننده آزادي كامل داشته باشه كه به هرشكلي برنامه خريداري شده رو تغيير بده يا پخش كنه حالا چه پولي و چه مجاني (قربونت منم از اول همينو مي گفتم كه)
خب شما درست مي گفتي عزيز!
در ضمن من مخاطب حرف هایم دوستی بود که می خواست این برنامه رو بفروشه!

parsa fatehi گفت:
(بعدم به يك سري از دوستان كه يه چيزايي ميگن : آقا چيه من اصلاْ مي خوام با اين كار معروف شم - باديد كننندم بره بالا - مي خوام يوزر جمع كنم - عشقي هم يه اين كار ندارم بازم حرفي هست شما ميخوايين با اين حرفا اجازه بدين كه مردم كپي رايت و بردارن! )

خواهش مي كنم از دوستان كه رومان ننويسند كه يك ذره اش هم بدرده ما نمي خوره مختصر و مفيد

شمااگر یک مقدار بیشتر دقت کنید و مطالب را به شکل صحیح بخوانید خیلی خوب است!

جدیدترین ارسال ها

بالا