برای خواننده شدن چقدر هزینه لازم است ؟ کمک

amirali-bs

New Member
سلام به همگی
سهیل جان حتما این کارو برات انجام میدم
آهنگ های بعدی یکی در پایین صفحه آهنگ به اسم بنده ی خدا / تنهایی در صفحه ی بعد / و خواب در صفحه ی آخر سایت هستش.
ولی اگر باز موفق نشدی در اولین فرصت لینک دانلودش رو برات میذارم.

سلام به همگی
سهیل جان حتما این کارو برات انجام میدم
آهنگ های بعدی یکی در پایین صفحه آهنگ به اسم بنده ی خدا / تنهایی در صفحه ی بعد / و خواب در صفحه ی آخر سایت هستش.
ولی اگر باز موفق نشدی در اولین فرصت لینک دانلودش رو برات میذارم.

كدوم سايت من كه نديدم:-?

سلام . از اینکه وقت گرانبهاتو برای کمک به من در نظر گرفتی ازت ممنونم . نرم افزار هارو فعلأ برای شروع کار تهیه میکنم . با تشکر از بقیه دوستان . اگه مطلب مهمی درباره مبحث من یافتید مارو با خبر کنید .

amirali-bs

New Member
سلام
خواهش میکنم به هر حال یه وظیفه ی کوچیکی بود که تونستم انجام بدم
باز اگر توی کارکرد با نرم افزارها مشکل داشتی در جریان بذار.
با آرزوی موفقیت.

Hoss3in

New Member
لطفا یه راهنمایی کوچیک...!!!

با سلام به همه دوستان :D

با اجازه منم یه سوال داشتم اونم اینکه: اگه مثل خوانندهای حرفه ای کار میکس و تنظیمات صدا و نوازندگی و...
اشخاص دیگری انجام بدن و خواننده فقط بخونه همین و بس... به این روش هزینه حدودا چقدر میشه؟
و برای اینکار از کجا باید شروع کرد؟ایا نیازی به اموزش و... هست؟و یا داشتن صدای خوب کافیه؟!
دوستان اگر اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی کنید که ما از این خیالات در بیایم و تکلیف خودمونو بدونیم...!تشکر :rose:

آخرین ویرایش:
با اجازه ما وارد عمل ميشيم
اول يه پوزش از امير علي براي اينكه مطلبمو كامل نكردم
و بعد جوابه شما
خوشبختانه يا بدبختانه بايد از اين مثل استفاده كنم كه هر چقدر پول بدي آش مي خوري
البته اين قضيه بيشتر در مورده آهنگسازي و شعر يا تكست و تنظيم هست همينطور استوديو كه اضافه ميشه
مگر اينكه همه ي اين كار هارو خودتون انجام بدين

و اما در مورد خوانندگي
خوب مطمئنا علاوه بر يه صداي خوب چيزهاي ديگري هم نيازه مثل تكنيك فالش ندادن دونستن مقدار حجم صدايي و تحرير ها....
در كل ميشه كار كردن روي صدا كه اگر رفتن به كلاس سلفژ براتون مقدور نيست مي تونين از روش همخواني با آهنگ ها استفاده كنيد
البته خوانند هاي مرد و واقعيي كه در رده صداتون باشه مثل زير يا بم بودن
مثلا من حامي هستم شما چطور؟؟؟:D:wink:

اميدوارم كمكي كرده باشم
موفق باشي:rose:

Hoss3in

New Member
با تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز... :rose:

دوست عزیز یعنی اینکه رفتن به کلاس های اموزشی الزامیه؟!
خب الان خیلی از خوانندگان حرفه ای هستند که اصلا اموزشی ندیدند و فقط به خاطر صدای خوبی که داشتند الان موفق شدن...! البته بیشتر برای خوانندگان قدیمی اینطور بوده.
اما الان چی؟! میشه به روش خوانندگان قدیمی پیش رفت یا...؟! :cry:

Erfan_em55

New Member
اينم يادم رفت بگم
من 2 دف 5 دمام 1 تمپو ... دارم
در خدمت هستيم
باسلام و خسته نباشین دوست عزیز من میخوام شروع به ظبط یک آلبوم کنم اگه میشود یه استدیو کم هزینه و خوب با استعداد به من آشنایی بدین که من با این استدیو کار کنم سر آلبوم لطفا اگه میشه زود به سوالم پاسخ بدید

Erfan_em55

New Member
دوستان بی زحمت به من یک استدیو خوب و عالی کم هزینه برایه آلبوم تو تهران معرفی کنین ❤

سلام من یک پسر 13 ساله هستم که می خواهم رپر بشوم خواهشا کمی من را راهنمایی کنید که باید چه کنم

vialonclassic

New Member
سلام هومن هستم 33 تهران اگر کسی اینجا مایل به تشکیل گروه موسقی پاپ هست و فکر میکنه میتونیم همه کاراکترها جمع کنیم و به هدفی و به زودی کسب درامد کنیم تماس گیرد منظور از کاراکتر طبق تجربه نیاز به عواملی داریم که مهم ترین اون بنظرم شخص یا اشخاصی بتونیم در گروه داشته باشیم که بتوانند بازاری و راهی برای اجراها پیدا کند و معرف شود همانند کنسرت و تلویزیون و...خودم پانزده سال موسیقی کار میکنم ویلن میزنم پیانو و کار با نرم افزارها و صدابرداری و بیشتر برای علاقه شخصی خود ادامه دادم و هنوز انجور که باید برداشت مالی خوبی از زحماتم نکردم البته شغل اصلیم تکنسین الکترونیکم..به هر حال ما حاضریم و میتوان حساب کرد از لحاظ اهنگ سازی و نوازندگی و خوانندگی خوشحال میشوم در خدمت باشم تماس بیشتر با پیام کوتاه 9354147880:rolleyes: 10 تا 21

vialonclassic

New Member
تماس هم میتوان بگیرید اما شاید امکان پاسخ نباشد اما پیام خودم بعد تماس میگیرم حال کسی میتونه شرایط فراهم کنه و کاری از دستش بر میاد و حتی علاقه داه با تام خدا شروع کنیم البته خودم شرمنده فقط در محدوده تهران میتونم فعالیت کنم:cool:

سلام.خسته نباشین.من دخترم۱۸سالمه.صدام ن کلفته ن نازک.پیش یه اهنگساز رفتم گفتن صدات برا استودیو عالیه و این حرفا ولی الان ازدواج کردم اجازه نمیده ایا میشه غیر حضوری هزینشو پرداخت کنم ک بتونم بخونم؟؟!؟؟؟؟

سلام.خسته نباشین.من دخترم۱۸سالمه.صدام ن کلفته ن نازک.پیش یه اهنگساز رفتم گفتن صدات برا استودیو عالیه و این حرفا ولی الان ازدواج کردم اجازه نمیده ایا میشه غیر حضوری هزینشو پرداخت کنم ک بتونم بخونم؟؟!؟؟؟؟
لطفا اگه میشه جوابشو ایمیل بزنین اخه من اینجا کم میام
[email protected]

vialonclassic

New Member
خواهر گرامی بیشتر ادم ها هر کاری هنری بخواهند میتوانند انجام بدهند و فقط ممکن است کمی استعدادها کم یا زیاد باشد که باید برای جبرانش تلاش و تمرین بیشتر انجام داد شما هم میتوانید اما فقط باید بدانی علاقه واقعی داری و نه برای هم چشمی و چیزهای دیگر

خواهر گرامی بیشتر ادم ها هر کاری هنری بخواهند میتوانند انجام بدهند و فقط ممکن است کمی استعدادها کم یا زیاد باشد که باید برای جبرانش تلاش و تمرین بیشتر انجام داد شما هم میتوانید اما فقط باید بدانی علاقه واقعی داری و نه برای هم چشمی و چیزهای دیگر
خداوکیلی علاقه دارم ولی نمیتونم برم نامزدم اجازه نمیده چیکار کنم بنظرتون؟؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا