برای خواننده شدن چقدر هزینه لازم است ؟ کمک

سلام
من میخوام خواننده بشم . آهنگ آماده دارم و میخوام صدامو روش بزارم . چقدر هزینه لازمه ؟

gon4431

Member
سلام . نمی خواد برای شروع خرج زیادی بکنی
اگه تکنیک های صدابرداری رو یاد بگیری و بتونی با صداهای که گرفتی خوب کار کنی زیاد طول نمیکشه که پیشرفت می کنی .
بعداً کارت صدا میگیری با نرم افزار های بهتری کار می کنی . یواش یواش
ولی نه اگه بخوای . دل رو به دریا بزنی . بعضی جاها هستن فقط برای یک ساعت رکورد 500 هزار تومان میگیرن . حالا چه تو اون یه ساعت بتونی بخونی یا نه . آخه اول باید . با صدای شما نرم افزار ها و تیون هاشون جور در بیاد ( باید تطبیق بدن ) که اونم ماشاالله طول میکشه . پس بهتره که از یه استدیوی خانگی شروع کنی .
در کل موفق باشی

فرمايش دوستم متين
ولي خيلي از استوديو ها هستن كه الان از 10 الي 15 تومان ساعتي ريكورد ميگيرن كه اگه تمرين داشته باشي و همه چيت رديف باشه مي توني ظرف 1 ساعت بهترين صدا رو در آهنگت داشته باشي

اينو گفتم چون استوديو خانگي رديف چند مليون خرج داره

NAKOOT

Well-Known Member
دوست من با این شماره تماس بگیر: 09126887909 یا 09353637244 . این شماره متعلق به حامد وهابی از خواننده های با تجربه هستش که آلبوم جدیدش هم اگه خواستی گوش کنی اینجا می تونی دانلود کنی.
بگو شهرام من رو معرفی کرده، راهنماییت می کنه بدون هیچ هزینه ای. در ضمن برای استدیو هم حامد استدیو مجهزی با مجوز ارشاد داره.
خودش هم مدرک مهندسی صدا از دانشگاه SAE لندن داره.

نیاز به راهنمایی بیشتر

دوست من با این شماره تماس بگیر: 09126887909 یا 09353637244 . این شماره متعلق به حامد وهابی از خواننده های با تجربه هستش که آلبوم جدیدش هم اگه خواستی گوش کنی اینجا می تونی دانلود کنی.
بگو شهرام من رو معرفی کرده، راهنماییت می کنه بدون هیچ هزینه ای. در ضمن برای استدیو هم حامد استدیو مجهزی با مجوز ارشاد داره.
خودش هم مدرک مهندسی صدا از دانشگاه SAE لندن داره.

دوستان عزیز . از راهنمایی هاتون ممنونم . همه دوستان و آشنایان من میدونن که چقدر به خواننده گی علاقه دارم ، ولی هزینه های بالا نمیزارن .
حالا من یک کامپیوتر با گرافیک ۶۴ دارم . کیفیت ظبت صداش جالب نیست . گفتم با استفاده از چندتا نرم افزار ساده و یه mp3 ‎ بدون کلام ، و میکس ، شروع کنم تا حداقل تو فامیل شهرتی پیدا کنم به نظر شما موفق میشم ؟ بیشتر راهنمایی کنید . از پاسخهای قبلیتون هم ممنونم .

خواستن توانستن است
نمونه صدايي كه قراره پيشه دوست ناكوتا بزاري رو اينجا بذار منم مي خوام يك گروه بنا كنم
تا اگه شد از حضور سبز تو هم استفاده كنيم

جواب

خواستن توانستن است
نمونه صدايي كه قراره پيشه دوست ناكوتا بزاري رو اينجا بذار منم مي خوام يك گروه بنا كنم
تا اگه شد از حضور سبز تو هم استفاده كنيم

آقا سهیل صدای من برای آهنگ های غمگین از نوع پاپ حرف نداره . سعی میکنم بزارم ولی نه برای همه . شاید به ایمیلت ارسال کردم . گروه چی میخوای تشکیل بدی ؟ کجا ؟

دور

باشه خوشحال ميشم
گروه در حاله برنامه ريزي و جذب
توي تهران

آقا سهیل ولی من توی بندر ماهشهر هستم ، خیلی از اونجا دورم . راه حل دیگه ای برای ملحق شدن به گروه نیست ؟ من با ۱۵ سال سن میتونم پاپ رو به سادگی بخونم . میتونی پیامک بدی .
‏09363656562

آقا سهیل ولی من توی بندر ماهشهر هستم ، خیلی از اونجا دورم . راه حل دیگه ای برای ملحق شدن به گروه نیست ؟ من با ۱۵ سال سن میتونم پاپ رو به سادگی بخونم . میتونی پیامک بدی .
‏09363656562

سلام علي جان
شرمنده اعتبار ندارم:-?
وگرنه مي دادم

راه هست ـ شما اون كارتو ضبط كن ما يكم با صدات حال كنيم بعد قابل رديف شدنه
البته اگه خدا بخواد همه چيز درست پيش بره:rose:

amirali-bs

New Member
سلام عزیزانخسته نباشید دوستانمن تایپ فارسیم زیاد خوب نیست ولی سعی میکنم منم حرفم رو تو این تایپیک برسونممن وقتی داشتم توی گوگل برای مشکلی که در کارم که خوانندگی هست ( جسارت نشه البته نه حرفه ای ) سرچ میکردم به این تایپیک توپ برخورد کردم و حالا هم اونجوری که دارم میبینم بدجوری جذبش میشم از مدیر سایت هم واقعا به خاطر این مدیریت حرفه ای که دارن تشکر میکنم و الی دوستان دیگر.مشکل من این بود که منم مثل این دوس خوبم علی کمانک عشق خوانندگی دارم ولی به خاطر هزینه نه چندانی که دارم این کارو دارم توی منزل و گهگاهی استدیو انجام میدم ...و زمانی که وارد این قسمت از تایپیک شدم دوستی رو به نام آقای سهیل در نوشته هاش دیدم که خبری رو در کارهاش گذاشته بود که گروه در حال جذب و برنامه ریزی میباشد که این نکته از حرف ایشون منو بیشتر از هرچیز دیگری جذب این سایت و دوستان فعال کردپیام عمومی که برای دوست خوبمون آقای سهیل دارم : آقای سهیل من به خاطر این پیامتون خاطرخواه شدم که بتونم یک نقش کوچکی توی گروهتون داشته باشم و اگر شما ما را هم مثل دوست خوب دیگرمون آقای علی کمانک قابل میدونید یک جوابی هم به خاطر کاری که در پش گرفته اید به ما بدهید.درسته دستمون به جایی بند نیست ولی استعداد خوبی توی رپ و پاپ این کار دارم بیش از این تعریف نمیکنم چون دوستان اطلاع دارن که تعریف اضافی...چندتا آهنگی که تازه با تجربه ی خیلی کم خودم خوندم توی این وب ها برای دانلود هستش. بانام امیر علی-- www.cmusic.pib.ir www.rapfa3.comامیدوارم که ماراهم لایق کار خود بدانید.ومنتظر جوابتون هم میمانم.

سلام عزیزانخسته نباشید دوستانمن تایپ فارسیم زیاد خوب نیست ولی سعی میکنم منم حرفم رو تو این تایپیک برسونممن وقتی داشتم توی گوگل برای مشکلی که در کارم که خوانندگی هست ( جسارت نشه البته نه حرفه ای ) سرچ میکردم به این تایپیک توپ برخورد کردم و حالا هم اونجوری که دارم میبینم بدجوری جذبش میشم از مدیر سایت هم واقعا به خاطر این مدیریت حرفه ای که دارن تشکر میکنم و الی دوستان دیگر.مشکل من این بود که منم مثل این دوس خوبم علی کمانک عشق خوانندگی دارم ولی به خاطر هزینه نه چندانی که دارم این کارو دارم توی منزل و گهگاهی استدیو انجام میدم ...و زمانی که وارد این قسمت از تایپیک شدم دوستی رو به نام آقای سهیل در نوشته هاش دیدم که خبری رو در کارهاش گذاشته بود که گروه در حال جذب و برنامه ریزی میباشد که این نکته از حرف ایشون منو بیشتر از هرچیز دیگری جذب این سایت و دوستان فعال کردپیام عمومی که برای دوست خوبمون آقای سهیل دارم : آقای سهیل من به خاطر این پیامتون خاطرخواه شدم که بتونم یک نقش کوچکی توی گروهتون داشته باشم و اگر شما ما را هم مثل دوست خوب دیگرمون آقای علی کمانک قابل میدونید یک جوابی هم به خاطر کاری که در پش گرفته اید به ما بدهید.درسته دستمون به جایی بند نیست ولی استعداد خوبی توی رپ و پاپ این کار دارم بیش از این تعریف نمیکنم چون دوستان اطلاع دارن که تعریف اضافی...چندتا آهنگی که تازه با تجربه ی خیلی کم خودم خوندم توی این وب ها برای دانلود هستش. بانام امیر علی-- www.cmusic.pib.ir www.rapfa3.comامیدوارم که ماراهم لایق کار خود بدانید.ومنتظر جوابتون هم میمانم.

سلام امير علي جان
ممنون از لطفت

تركتونو دانلود كردم با اينكه نفهميدم كدوم صداي شما بود
زيبا بود اميدوارم موفق باشي

گروه ما فعلا در حال جمع آوري نوازندست براي همين مشخص نيست كه كي تشكيل ميشه

اگر برقرار شد و ما تونستيم از شما بهره ببريم حتما خبرت مي كنم:rose:

دوستان عزیز

با سلام مجدد.
دوست خوبم امیرعلی ، اگر شما تو کار میکس و آهنگسازی مهارت دارید ، شاید من و تو بتونیم همکارای خوبی برای هم باشیم ، و بتونیم به قول معروف دونگی ، یا اصلأ بدون هزینه ، آهنگ های قشنگ بسازیم . تهی از ایران با افشین تو غرب خوند . ما هم حتمأ میتونیم . و اما مثل اینکه برای ساختن آهنگ جدیدم نیاز به نرم افزارهای حرفه ای و یک سی دی موسیقی بدون کلام نیاز دارم . لطف کنید بهترین ها را معرفی کنید تا تهیه کنم و کارمو شروع کنم . از اینکه در بحث من شرکت کردید واقعأ ممنونم .
EMAIL : [email protected]

amirali-bs

New Member
سلام دوستان خوب
میبخشید که دیر به دیر به این بحث های پر هیجان میرسم.
اول در جواب کارم سلامی به آقای سهیل میکنم و امیدوارم که همیشه یک موفق در کارهاشون باشن.
یه تشکر هم به این خاطر که زحمت به دانلود کردن ترکها کردید.
آقا سهیل چند ترکی که من خوندم 3تاش تک خوانی بوده و یکی دیگه اش به صورت فیت بود که با یکی از دوستان به نام صدرا اجرا کردیم و در این آهنگ شاد شخص دومی که شروع به خوندن کرد کوچیک همه ی دوستان / امیر علی / بود. البته یه حقیقتی رو هم بگم من اسم امیرعلی رو به عنوان یه اسم مستعار انتخاب کردم در واقع اسم حقیقی دیگری دارم.
و در آخر من هم کماکان منتظر میمانم تا این گروه هنریتون هرچه زودتر تشکیل بشه و دوستان در جمع یکدیگر باشند.

amirali-bs

New Member
سلامی دیگر به دوست دیگر آقای علی کمانک.
یه اعتراف "علی داشتم برای این پستت جواب میدادم که کلی هم یادداشت و زمان گذاشته بودم که با یه سهل انگاری که دستم خورد به دکمه ی شیفت و تب و همه چی پرید ولی مشکلی نیست ناامیدی بس در ما جایی ندارد.
من 2روزی بود که نبودم و دلیلش هم این بود که به کلاس های آموزشی که در همین پست علی آقا اشاره کرده میرفتم " میکس و آهنگسازی " البته در هر دوی این زمینه ها فعالیت دارم ولی برای اینکه به طور حرفه ای این کارها رو دنبال کنم شروع به رفتن این کلاسها کردم.
علی اقا همیشه به این امید داشته باش که خواستن توانستن است و اگه تهی توانسته من یا تو و یا اون هم میتونیم.
میدونی چرا این روزا خواننده ها روز به روز یا شایدم نیم به نیم از روز آهنگ میدن بیرون؟ دلیلش اینه که زحمات دیگران رو راحت کش میرن و ساده به اسم خودشون تموم میکنن که در اصل اسمشون زودتر از اونی در میره که زمانی رو طی مینکه تا به شهرت کاریش برسه.
من هم میتونم این کارو کنم و تو هم میتونی این کارو کنی ولی من برای اینکه تمام زحمات خودم رو ببینم از این مسیر زدم تو یه مسیر دیگه / یعنی اینکه استادی رو برای این کارم انتخاب کردم که یه حرفه ای هم تو کار میکس و مخصوصا اهنگسازی باشم تا شاید در آینده در خدمت دوستانی مثل شما باشم.
من با برنامه هایی مثل Dance , Live Lite میتونم ریتم هایی در کنار هم دیگه قرار بدم تا یک آهنگ که بیشتر از نوع رپ و گهگاهی پاپ و رپ هستش خلق بشن اما چون تازگیها بیشتر از سبک دیگری خوشم اومده دارم اون کارو دنبال میکنم.
علی آقا اگر تو آهنگ خالی میخوای من برات میتونم این کارو انجام بدم ولی اینو باید بدونم که چه سبکی از آهنگ رو دوست داری برای خوندنت مثلا پاپ؟ رپ؟ رپ و پاپ؟ ترنس؟... و اگر خواسته ات راسته ی کارم باشه این کارو برات انجام میدم.
و در آخر اینو هم بدونم بد نیست/ تو با نرم افزارهای صدا از قبیل ادیت بر روی صدا یا آهنگسازی کار کردی؟
اگه این کارو کردی برام نام ببرشون تا بتونم کمکی کرده باشم.
من خودم برای Edit بر روی صدا از Audition3 استفاده میکنم و اهنگسازی رو هم با برنامه که نام بردم انجام میدم ولی الان دیگه خیلی کمتر از این برنامه ها استفاده میکنم که الان برای حرفه ای تر شدن به قول معروف زدم تو خط Nuendo.
با آرزوی موفقیت.

سلامی دیگر به دوست دیگر آقای علی کمانک.
یه اعتراف "علی داشتم برای این پستت جواب میدادم که کلی هم یادداشت و زمان گذاشته بودم که با یه سهل انگاری که دستم خورد به دکمه ی شیفت و تب و همه چی پرید ولی مشکلی نیست ناامیدی بس در ما جایی ندارد.
من 2روزی بود که نبودم و دلیلش هم این بود که به کلاس های آموزشی که در همین پست علی آقا اشاره کرده میرفتم " میکس و آهنگسازی " البته در هر دوی این زمینه ها فعالیت دارم ولی برای اینکه به طور حرفه ای این کارها رو دنبال کنم شروع به رفتن این کلاسها کردم.
علی اقا همیشه به این امید داشته باش که خواستن توانستن است و اگه تهی توانسته من یا تو و یا اون هم میتونیم.
میدونی چرا این روزا خواننده ها روز به روز یا شایدم نیم به نیم از روز آهنگ میدن بیرون؟ دلیلش اینه که زحمات دیگران رو راحت کش میرن و ساده به اسم خودشون تموم میکنن که در اصل اسمشون زودتر از اونی در میره که زمانی رو طی مینکه تا به شهرت کاریش برسه.
من هم میتونم این کارو کنم و تو هم میتونی این کارو کنی ولی من برای اینکه تمام زحمات خودم رو ببینم از این مسیر زدم تو یه مسیر دیگه / یعنی اینکه استادی رو برای این کارم انتخاب کردم که یه حرفه ای هم تو کار میکس و مخصوصا اهنگسازی باشم تا شاید در آینده در خدمت دوستانی مثل شما باشم.
من با برنامه هایی مثل dance , live lite میتونم ریتم هایی در کنار هم دیگه قرار بدم تا یک آهنگ که بیشتر از نوع رپ و گهگاهی پاپ و رپ هستش خلق بشن اما چون تازگیها بیشتر از سبک دیگری خوشم اومده دارم اون کارو دنبال میکنم.
علی آقا اگر تو آهنگ خالی میخوای من برات میتونم این کارو انجام بدم ولی اینو باید بدونم که چه سبکی از آهنگ رو دوست داری برای خوندنت مثلا پاپ؟ رپ؟ رپ و پاپ؟ ترنس؟... و اگر خواسته ات راسته ی کارم باشه این کارو برات انجام میدم.
و در آخر اینو هم بدونم بد نیست/ تو با نرم افزارهای صدا از قبیل ادیت بر روی صدا یا آهنگسازی کار کردی؟
اگه این کارو کردی برام نام ببرشون تا بتونم کمکی کرده باشم.
من خودم برای edit بر روی صدا از audition3 استفاده میکنم و اهنگسازی رو هم با برنامه که نام بردم انجام میدم ولی الان دیگه خیلی کمتر از این برنامه ها استفاده میکنم که الان برای حرفه ای تر شدن به قول معروف زدم تو خط nuendo.
با آرزوی موفقیت.

با سلام خدمت شما دوست محترم .
من معذرت میخوام که باعث شدم وقتت گرفته بشه . اگه تجربه عشق رو داشته باشید میفهمید که یک عاشق نمیره رپ ، راک ، ترنس . . . گوش کنه . بله درست ( حدث یا حدس یا حدص یا . . . ) زدی عشق با پاپ مطابقت داره و با هم جور میان . بنده هم به عنوان یه عاشق نیاز به مجهزات پاپ دارم . امیر علی که تا اینجا همرام بودی . . . من نرم افزارهای رو که گفتی رو جور میکنم . فقط برای بالا بردن کیفیت ضبط صدای رایانه راهنمایی میخوام . کلاس هایی که میره شهریش چقدره اصلأ چی هست ؟ از پاسخ های ی که میدی کمال تشکر را دارم . اما چرا بقیه جواب نمیدن ؟ شما هم منو راهنمایی کنید دیگه . مرسی .

amirali-bs

New Member
سلام علی جان
از اولین کلامت که در جوابم گذاشته بودی خیلی خوشم اومد اینکه یه عاشق نمیره رپ... گوش کنه حالا میخوام بدونی که چون منم حال و هوای تورو دارم کشیده شدم به سمت پاپ.و اینو هم دوست دارم بدونی , که دوست من از دست رفتن وقت من ارزشش بیشتر از این نیست که نخوام به یک دوست کمک کنم.
خب پس یه آهنگ خوب و قشنگ که مناسب اهنگ پاپ باشه باید برات ردیف بشه / تو ی این مورد شاید بتونم بهت کمکی کنم البته باید حتمیش کنم تا , شاید بشه حتما. اگه یه آهنگ مناسب برات ردیف کردم حتما بهت خبر میدم تا ازش بتونی استفاده کنی.
من قبل از هر چیزی اگر میدونستم چقدر میتونی روی این کار هزینه کنی و یا چه مقدار هزینه داری !!! خیلی خوب میشد.
مثلا من خودم تو یه بحث جداگانه گفتم که یک میکروفن 520000ت یک کارت صدا220000ت و یک میکسر گرفتم که ولی باز عیب و ایرادهایی توی کارم دارم و من میخوام اینو بهت بگم که حتما نباید بری یه میکروفن 500000ت بخری اگر برای بار اولت هست با همون 50000ت هم میشه کارو راه انداخت حالا من یه اطلاعاتی در مورد یه میک خوب برات بعدا میذارم / تو برای شروع کارت نیازی به میکسر نداری و از این طرف پیشنهاد میکنم که یه کارت صدای خوب و با کیفیت بخری.
بعد از اینکه این وسایل رو که جز سخت افزاری کار هست تهیه کردی باید در کنارشون برنامه های نرم افزاری رو هم چیدمان کارت قرار بدی و من پیشنهاد میکنم که اگر تا به حال از نرم افزارهای صدا مثل Audition استفاده نکردی در وحله ی اول برای کارت از Cool Edit که محیط خیلی ساده تری نسبت به Audition ,Cubase,sony acid, Nuendo داره استفاده کنی و اگر حالا در بعد ها کاردن با این نرم افزار رو خوب یاد گرفتی میتونی یه مرتبه برای سراغ Audition و همین جور کارت حرفه ای تر میشه.
پس یک میکروفن نه چندان گرون برای شروع کارت بگیر همراه با یا کارت صدای خوب و با کیفیت بگیر و همراه لا نرم افزار Cool Edit.
البته اگه با این برنتمه ها تاحالا کار کردی برو سراغ همون Adobe Audition.
اگر باز مشکلی بود من هستم علی جان.
با آرزوی موفقیت.

amirali-bs

New Member
راستی یادم رفت بگم
من برای حرفه ای تر شدن کارم از محیط Audition رفتم به محیط Nuendo که یه برنامه ی حرفه ای هستش برای صدا.و در کنارش گیتار و ارگ از طریق همین نرم افزار.
24 جلسه قراردادمه و در کل هزینه ش هم چون از نزدیکان هست 240000ت کل شهریه ش هست.که در طی این 24جلسه هم آموزش یادگیری با نرم افزار و هم گیتار و ارگ را باید فرا بگیرم.
آموزشگاه هم توی شهر یعنی تهران هستش.
اگر نیازی به این آموزشها داشتی منو در جریان بذار.
البته اگه از اون طریقی که گفتم کارت راه به جایی نداد از راه آموزشیش که خود من هم دارم این کارو میکنم انجام بده.

سلام دوستان خوب
میبخشید که دیر به دیر به این بحث های پر هیجان میرسم.
اول در جواب کارم سلامی به آقای سهیل میکنم و امیدوارم که همیشه یک موفق در کارهاشون باشن.
یه تشکر هم به این خاطر که زحمت به دانلود کردن ترکها کردید.
آقا سهیل چند ترکی که من خوندم 3تاش تک خوانی بوده و یکی دیگه اش به صورت فیت بود که با یکی از دوستان به نام صدرا اجرا کردیم و در این آهنگ شاد شخص دومی که شروع به خوندن کرد کوچیک همه ی دوستان / امیر علی / بود. البته یه حقیقتی رو هم بگم من اسم امیرعلی رو به عنوان یه اسم مستعار انتخاب کردم در واقع اسم حقیقی دیگری دارم.
و در آخر من هم کماکان منتظر میمانم تا این گروه هنریتون هرچه زودتر تشکیل بشه و دوستان در جمع یکدیگر باشند.

ممنون امير علي جان
متاسفانه من موفق شدم فقط اون تركي رو كه فيت داده بوديد رو پيدا كنم
خوشحال ميشم لينك دانلود تكي هارو به من بديد تا استفاده كنيم:rose:

من با اف ال كار مي كنم كمكي از دستم بر اومد در خدمتيم

البته كه براي صداي بهتر شما نياز به محيط آكوستيك شده داريد اگه بخواين داشته باشين هزينتون بسيار بالا ميره من مترمربعي 2 مليون سراغ داشتم
هزينه استوديو ها هم نسبت خوب شده
اينجا هم من چندتا رو معرفي كردم
موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا