بدست آوردن پسوورد ياهو... ( اين اون سوال قديمي نيست به خدا )

شنيدم راهي هست كه ميشه توسط اون پسوورد چندتا از آخرين آيدي هاي كه پسووردش را روي سيستم ذخيره كرده اند را در آورد. آيا همچين چيزي صحيح ميباشد؟
اگر امكان چنين چيزي هست، لطفا توضيح بدين.
( باور كنيد كه واسه آيدي خودم ميخوام كه رمز عبورش يادم رفته)

YTERROR

Active Member
فقط برای 2 تا آی دی آخر که لوگین کردین نه همه آی دیاتون اونم از طریق رجیستر ولی شما می تونید با نصیب یک کی لاگر یا برنامه های اس پای دیگه کلیه پسوردهای که وارد کردید رو بعد از نصب این برنامه ها داشته باشید

قسمت اول راه حل شما كارمو راه ميندازه. از طريق رجيستري.
لطفا بيشتر توضيح بديد تا من بتونم اين كار انجام بدم.

iranianpep

Member
تو رجيستري برو به اين کليد:
HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\pager
بعد بگير مقدار سيو پسورد رو 100 کن.
بعد مسنجرتو باز کن و با يه برنامه اي که توپ ها (همون ستاره هاي سابق) رو نمايش ميده پستو ببين.
البته يکم بگير نگير داره

سلام عزیزم
عزیز دلم روی یاهوی هفت اگر ورژن اصلیش را داشته باشی دیگه نمیتوانی از این امکان استفاده کنی.
بهترین کار این است که یک برنامه ی جتجوگر پسوردهای حافظه ی کامپیوتر دانلود کنی و با استفاده از اون همه ی پسوردهای سیستمت را ببینی.

برنامه ی مورد نظرت که باید دانلود کنی اسمش یک چیزی شبیه اینه :007spy است.
موفق باشی

دوست داشتی یک سری به سایت من بزن
www.iranvoroojak.com

iranianpep گفت:
تو رجيستري برو به اين کليد:
HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\pager
بعد بگير مقدار سيو پسورد رو 100 کن.
بعد مسنجرتو باز کن و با يه برنامه اي که توپ ها (همون ستاره هاي سابق) رو نمايش ميده پستو ببين.
البته يکم بگير نگير داره

بر خلاف نظر دوستان روشي كه iranianpep بيان كردند من بر روي ورژن 7 اعمال كردم و رمز عبور خودم را در آوردم.

iranianpep عزيز ازت ممنون هستم

spsgorgan

Active Member
روش iranianpep اصلا به نسخه نرم افزار ربط نداره !؟
پسوورد شما يا ذخيره ميشه يا نميشه !
يك مقدار 0 يا 100 يا همون يك هست كه سيستم ميگيره و عمل ميكنه .

iranianpep

Member
خب من واسه ورژن جديد تست نکردم ... آخه ديگه اينکارا از ما گذشته ... تازه اين روش روي ورژن هاي قديمي هم هميشه کار نمي کرد .. به هر حال ... در مورد برنامه اي که امير معرفي کرد بايد بگم اگه منظورت کي لاگر هست بيا يکي بهت معرفي کنم که مک آفي هم بهش گير نده! کلا هر کاري رو که مي کني ثبت مي کنه ... البته خيلي زيادن ولي اين يکي توپه ... باهاش پسورد بيش از 100 آي دي رو تو دانشگاه زدم !!!

Bermoda

New Member
بستگی به این داره که پسوورد ماله خودتون باشه یا بخواین ماله کسیو بزنین
اگه ماله خودتونه هموون راهی که بچه ها گفتند درسته ولی اگه بخواین ماله کسیو بزنین دیگه اون برنامه میخواد که می تونین از همون اس پی ها و چیزایی مثل تروجان درست کنین و واسه آی دی قربانی بفرستین
البته باید شخص قربانی روش کلیک کنه

iranianpep گفت:
خب من واسه ورژن جديد تست نکردم ... آخه ديگه اينکارا از ما گذشته ... تازه اين روش روي ورژن هاي قديمي هم هميشه کار نمي کرد .. به هر حال ... در مورد برنامه اي که امير معرفي کرد بايد بگم اگه منظورت کي لاگر هست بيا يکي بهت معرفي کنم که مک آفي هم بهش گير نده! کلا هر کاري رو که مي کني ثبت مي کنه ... البته خيلي زيادن ولي اين يکي توپه ... باهاش پسورد بيش از 100 آي دي رو تو دانشگاه زدم !!!

ميشه اسم برنامه مورد نظرتون را بگيد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا