بدست آوردن شماره تلفن طرف هنگام چت...

naeim_crack

Active Member
سلام
براي سلامتي كليه پرسنل جان بر كف نيروي انتظامي صلوات مخصوصا قسمت جرايم رايانه اي اين بخش تا اونجايي كه من مي دونم دنبال سي دي و اينجور چيزا مي گشتن از كي تا حالا ميان هكر مي گيرن خدا مي دونه . اومدي يه چيزي بگي اقا اميد راستي ميشه درجه خودتو بگي حتما هنوز آش خوري

ولي خدا وكيلي جك قشنگي گفتي ايم خود جك
*
من خودم تو بخش جرايم رايانه اي نيروي انتظامي هستم.
چند روز پيش يه پسره رو دستگير كردند چون تو سايت صدا و سيما اختلال ايجاد كرده بودش.

*
اي ول براي نيروي انتظامي

anti-life

Active Member
در ضمن دوست عزیز فعلا که سایت رایان گستر در دسترس نمیباشد......

ولی در مورد هک گفتی بگم که اون قانون برای ایران هست نه منی که در امریکا هستم ......بگو یه دو تا بسیجی بیان من رو بگیرن عزیز ..........

اون سایت در پیتی هم که مییاد در مورد یاهو هک کردن حرف میزنه باید انتظار این رو هم داشته باشه که یکی بیاد در مورد هک کردن خودش حرف بزنه ......تازه این سایت اگه با کمیته دست داشت و این بالا مقام بود که نمیومد از پی اچ پی استفاده کنه : هر هر

آنتي جونم كميته چي چي هست ! : ))))))))))))

بابا كميته مال اون قديما بود ! الان اينا هستن !

انصار ولايت !
ناصران كرامت !
سربازان مهدي !
علمداران كربلا !
: )))))))))))))))

--------------
محمد

naeim_crack

Active Member
NorTh HaCkeR گفت:
آنتي جونم كميته چي چي هست ! : ))))))))))))

بابا كميته مال اون قديما بود ! الان اينا هستن !

انصار ولايت !
ناصران كرامت !
سربازان مهدي !
علمداران كربلا !
: )))))))))))))))

--------------

محمد

اقا تو امريكا هم از اين چيزا داره

آمريكا از اينا داره :

عدالت اجتماعي!
همه پرسي مردمي !
امنيت اقتصادي!
آرامش كاري !
آسايش رواني!
و ........

(اين مصداق ها به هيچ عنوان تبليغ نبوده ! بلكه حقيقتي هست كه به وضوح ديده مي شود ! لطفا دوستاني كه تحت جو تلويزيون ايران قرار مي گيرند با اون تفاسر ايكس شر جبهه نگيرن !)

------------------------
محمد

moein273

Member
NorTh HaCkeR گفت:
آمريكا از اينا داره :

عدالت اجتماعي!
همه پرسي مردمي !
امنيت اقتصادي!
آرامش كاري !
آسايش رواني!
و ........

(اين مصداق ها به هيچ عنوان تبليغ نبوده ! بلكه حقيقتي هست كه به وضوح ديده مي شود ! لطفا دوستاني كه تحت جو تلويزيون ايران قرار مي گيرند با اون تفاسر ايكس شر جبهه نگيرن !)

------------------------
محمد
خوشحالم هنوز آدمهاي واقع بين وجود دارند.
كاملا درست گفتي

معين جان بحث واقع بين بودن نيست !

اينو به چشمه همه داريم ميبينيم ولي انار مي كنيمش ! متاسفانه با تبليغاتي كه صورت گرفته دوستان فكر مي كنند اون ور چه خبره؟
من خودم واقعا كشورم رو دوست دارم و هرگز حاضر نيستم به اون طرف پا بذارم ولي خب بايد حقيقت رو هم عنوان كرد !

--------------
محمد

anti-life

Active Member
من فقط ميتونم براي تاييد اين رو بگم كه شما هر جا جهان بريد شما رو به چشم خارجي ميبينن ولي اينجا كسي نميتونه بگه كه مالك اين سرزمين هست تا بخواد شما رو خارجي خطاب كنه.........

در مورد جرايم اينترنتي هم اينجا بسيار سخت ميگيرن ولي با كاربر خانگي تا موقعه اي كه كاري به كار كسي نداشته باشه چيزي نميگن ........بدونين اينجا اينقدر ميترسن از FBI كه حتي با داشتن بند ويد 3 مگ در ثانيه بازم اونجور خراب كاري نميكنن....... ((‌ سرعت خوده منم همينه و اين سرعت يه سرعت عادي هست ))

در كل نميخوام تعريف كنم فقط با يه جمله همه چي رو تموم ميكنم و اونم اينكه .....

ايران به تمدن 3000 سالش مينازه ولي آمريكا به فرهنگ 400 سالش .....بديه ما اينكه هنوز فرق فرهنگ رو با تمدن نميدونيم چيه و همينه كه هنوز زندگي 2000 ساله پيش رو داريم از سر ميگيريم.

نه بـــــــــــــــــــا با !

راه افتادي آنتي ! مرسي فتـــــــــــوا ! از حجت السلام آنتي !
: )))))))))))))))))))))

-------------
محمد

anti-life

Active Member
زندگي هميشه بالا پايين داره ... ما كه افتاديم سر پاييني تو هم كه ته دره ........ فقط چند قدم مونده بهت برسم ...... اوپن باش كه اومدم ....:دي

جدیدترین ارسال ها

بالا