بحث پیرامون آموزش های گروهی

روش فکر کنید.

سلام

سال 1385 مبارک

من یه انتقاد ازتون داشتم اینکه چرا شما روی یه موضوع کلید می کنید.
اول همتون یه دفعه می رید طرفه روتوش
بعد یه دفعه روتوش رو رها می کنید می رید طرف کارت ویزیت
بعد کارت یزیت رو رها می کنید می رید طرف کارت اینترنت تا دست آخر سر از بیلبرد در میاره.
بعدش هم رنگ شناسی

به نظر من چند بحث مفید رو انتخاب کنید

و به صورت جا جا و تفکیک شده توضیح بدیم ، کار کنیم ، نمونه کار بذاریم و خیلی کار دیگه .
این جور نباشه یکی بگیرید بقیه رو ول کنید
این یکی رو کامل نکیند به نتیجه درست نرسه وسط کاری قطع بشه
در کنار هم که قدرت انتخاب وجود داشته باشه.

دیگه خیلی پر حرفی کردم فعلا مرخص می شیم موفق باشید

((راستی یادم رفت یه چیزی رو بگم طبق آخرین آماری که گرفته شده روز به روز داره به جمعیت مهدی ها زیاد می شه ان شا الله همشون موفق باشند))

خـداحـافـظ

mostafa_az

Well-Known Member
صحبت هاتون رو تو تاپيك مريوط به آموزشهاي گروهي تو انجمن نظرخواهي بگين .
اما همين قدر بگم كه موضوعات همه توافقي انتخاب ميشن .

مخلصيم
مصطفي

S.H.R.M.K

Well-Known Member
با اجازه آقا مصطفی یه چیز کوچولو بگم در مورد حرف دوستمون.

من یه انتقاد ازتون داشتم اینکه چرا شما روی یه موضوع کلید می کنید.
اول همتون یه دفعه می رید طرفه روتوش
بعد یه دفعه روتوش رو رها می کنید می رید طرف کارت ویزیت
بعد کارت یزیت رو رها می کنید می رید طرف کارت اینترنت تا دست آخر سر از بیلبرد در میاره.
بعدش هم رنگ شناسی

به نظر من چند بحث مفید رو انتخاب کنید

و به صورت جا جا و تفکیک شده توضیح بدیم ، کار کنیم ، نمونه کار بذاریم و خیلی کار دیگه .
این جور نباشه یکی بگیرید بقیه رو ول کنید
این یکی رو کامل نکیند به نتیجه درست نرسه وسط کاری قطع بشه
در کنار هم که قدرت انتخاب وجود داشته باشه.

تا حدودی با این حرف موافقم به نظرم کار یه دفعه وسطش ول میشه .
من نظرم اینه که آخر هر آموزش گروهی یه جمع بندی کلی و نتیجه گیری از اون آموزش بشه تا همه راحت تر بتونن استفاده کنن.

mostafa_az

Well-Known Member
خوب . اين دو سه تا پست بالا پستايي بوده كه تو تاپيك كارت ويزيت بوده و منتقل شده اينجا .
فكر خوبيه حميد . ميتونيم اين كار رو هم انجام بديم .
بچه ها شروع آموزش گروهي بعدي كه درباره رنگ شناسيه 90 درصد فردا و 10 درصد پس فرداست .

مخلصيم
مصطفي

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
تا حدودی با نظر بچه ها موافقم و تا حدودی مخالف! موافق از اینکه قرار بود بعد از هر آموزش گروهی بچه ها بیان و نمونه کاراشونو بذارن که متاسفانه کوتاهی از سوی بچه ها بوده و مخالف از این جهت که تاپیکهای آموزش گروهی زمان خاصی ندارن و از بین هم نمیرن و هر کسی هر سوال یا درخواست یا نظری داشت میتونه هر وقتی که خواست بپرسه پس اینکه میگین تاپیکها رها میشن درست نیست.

موفق باشین

mostafa_az

Well-Known Member
چون جنبه کار گروهی نداشتین از استیکی درش میارم .

مخلصیم
مصطفی

GFX Master

آقا مصطفی بهتون پیشنهاد میکنم یکمی تو کارتون صبورتر باشین. و در ضمن یک تجدیدنظری هم در روش صحبت کردنتون بکنین!!

به هر حال من فکر میکنم انجام کارهای گروهی به خاطر سلیقه های مختلف و نظرات مختلف همین مشکلات رو هم داره. در ضمن اون تاپیک مربوط به کارت ویزیت و ... هم یکمی انتظارات رو بالا برد و همه انتظار داشتن هر تاپیک آموزش گروهی بالای 10 صفحه باید باشه در حالی که تو همین تاپیک آخری در مورد رنگها هم با اینکه 5 - 6 صفحه بود ولی کلی پست مفید وجود داشت.

mostafa_az

Well-Known Member
حرفت متین سارا جان ولی خودت شاهدی که این وسط جز سه چهار نفر هیچ کس دیگه ای فعالیت نداره . ملت تو هر تاپیکی که با میل و سلیقشون جور باشه شرکت میکنن . به این نمیگن هم فکری گروهی .
اینا انتظار دارن مدیر انجمن فتوشاپ باید خدای فتوشاپ هم باشه و هر مبحثی انجام میشه همه چیز دربارش بدونه .

راستی سارا جان شما با لحن صحبت کردن من مشکلی داری ؟ توجه کنی همه جای صحبتام شما و چند نفر دیگه رو از این مقوله بی جنبه ای جدا کردم .

مخلصیم
مصطفی

GFX Master

مصطفی اولا که شما یکی از فعالترین مدیرای سایت هستی و این درش شکی نیست. بخصوص از وقتی که شهرام هم کمتر وقت میکنه به سایت سر بزنه وظیفت دو برابر شده. ولی از مدیرای سایت انتظار میره که جو سایت رو طوری بکنن که در عین آرامش کامل محلی برای تبادل اطلاعات و بقیه کارها باشه نه اینکه بیان و با زدن یک پست و گفتن حرفهایی که میتونه این جو رو خراب بکنه خودشون باعث اغتشاش و بهم خوردن این جو سالم بشن.

کسی هم انتظار نداره که مدیرای انجمنها خودشون به قول تو خدای اون رشته خاص باشن. ولی مثلا انجمن فتوایمپکت رو به نگاهی بنداز. مدیرش فکر کنم صادق باشه. اومده یک مسابقه ماهیانه تو انجمن گذاشته و اگر شده یه جایزه کوچیک هم در نظر گرفته (که اگرم اون جایزه هم نباشه باز مشکلی پیش نمیاد) و اگر چه تو مسابقه تعداد کمی شرکت کردن (که اونم به خاطر ماهیت خود برنامه فتوایمپکت هست که کمتر میشه باهاش کار تخصصی انجام داد) ولی باز جو اکتیو و فعالی رو ایجاد کرده.

به نظر من انجمن فتوشاپ احتیاج به یک جرقه دوباره و یک نیروی محرک جدید داره که دوباره به اون حالت فعالش برگرده. البته اگر اعضای قدیمیتر سایت مثل شهرام هم میتونستن بیشتر به سایت سر بزنن به این حالت کمک میکردن.

موفق باشین

GFX Master

به به چه عجب آقا عادل افتخار دادین دوباره به سایت سر بزنین.

YTERROR

Active Member
بیایم نیامی که واسه سایت فرقی نداره دوستان هستند اگه زمانی هم ک جایی کوچک خالی شد با بزرگی خودشون پر می کنند

mostafa_az

Well-Known Member
سارا جان هر کسی یه ظرفیتی داره . منم آدم عصبی نیستم اما وقتی ببینم زحماتم برای کسانیه که برای بقیه ارزش قائل نیستن عصبانی میشم .
خداییش وقتی شما هم اگه از درس و مشق و کار و زندگی خودت برای بچه های انجمن بزنی و با بی لطفی بقیه روبرو بشی وضعیتت بهتر از من نمیشه .

در هر حال ایندفعه هم این بی انگیزگی رو در بچه ها به حساب فصل امتحانات میزارم تا ببینیم بعدا وضعیتمون چی میشه .

مخلصیم
مصطفی

جدیدترین ارسال ها

بالا